1. o pár témat pod tebou je téma o spotřebě, tkaže nechápu založení nového... 2. pokud jsi najezdil 500 km tak nemá naprosto žádný smysl dělat závěry. Tankuj do plné a počítej spotřebu, ale závěry dělej mic po 2-3 nádržích.
[upravil dne 12/8/12 09:09 od koblih69]
Spojku bys jistě poznal, v době kdy nejvíc využíváš krouťák se zvyšují otáčky rychleji než narůstá rychlost. Což je samozřejmě slyšet. Poslední díl výfuku podle mě bude mít vliv naprosto minimální. Váha vzduchu klidně, ale taky spousta dalších věcí. Nech někoho ať na to koukne.
Pokud použiješ vhodnou barvu tak to bude trvanlivé, musíš hodně opatrně abys nezalepil barvou strukturu látky. Navíc to pak bude nepříjemně škrábavé na omak. Nicméně nemá to naprosto smysl. Spotřeba spreje a tím cena je podobná jako cena látky, tkaže jednoznačně znovu potáhnout. U 406 netrvají jedny dveří dýl než hodinu. Sám jsem to dělal a není v tom žádný problém.
Nezlob se, ale nevím jak \"s tou 1,2 přeháním takové brutality\" ani proč mi vysvětluješ co má VW v šuflíku. Prostě jsem zavtipkoval na téma že velké motory ustupují do otáček vyhnaným chcíplotinám s vlemi omezenou výdrží. Nic víc a nic míň.
Já bych třeba z takového auta radost neměl, nic mi to neříká. Naopak když si můj servisák dotáhnul maserati z 60-tých let rezavé jak liška a spousta chybějících věcí, tak mi srdce zaplesalo. Prostě vrak, ale já už v tom viděl ten výsledek
Pokud má Hi-Lo převodní zesík na sobě tak ho můžeš připojit rovnou. Ideální je hned za rádiem aby to nechytalo Brumy (kabel k repro ení totiž stíněný ) . Můžeš ale zkusit i kabel přímo od zadních repro, pokud to bude bez brumu tak ho použij.