Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Ony byly hlavně modro bílé - říkávalo se jim ledňáček
  2. koblih69

    Lidskej nevkus

    To sou furt dotazy jak předělat old 406 na Restyl a tady to znalec hezky vyšvihnul vobráceně
  3. koblih69

    Kolik vám žere

    Výborně ještě to hoď do 407
  4. koblih69

    Spotreba P 307 1,6 benzín

    1. o pár témat pod tebou je téma o spotřebě, tkaže nechápu založení nového... 2. pokud jsi najezdil 500 km tak nemá naprosto žádný smysl dělat závěry. Tankuj do plné a počítej spotřebu, ale závěry dělej mic po 2-3 nádržích. [upravil dne 12/8/12 09:09 od koblih69]
  5. koblih69

    A teď babo raď - auto pro bráchu

    Myslím, že ta 306 má už dávno závadu definovanou a proto se prodává
  6. koblih69

    Katalyzátor TD

    Nemám http://www.zbozi.cz/?q=Univerz%C3%A1ln%C3%AD%20katalyz%C3%A1tor%20BOSAL&typ=nabidky&seradit=nejlevnejsi [upravil dne 11/8/12 21:08 od koblih69]
  7. koblih69

    Katalyzátor TD

    Kup UNI kat třeba Bosal s vhodným tvarem a průměrem trubky, cena kolem 1500,-
  8. koblih69

    Pin kod autorádio

    Hoď to po psovi, za 500,- koupíš hezký rádio s CD a MP3
  9. koblih69

    Lakování Olomoucko

    Když slyším \"nějaké to smítko\" tak teda nevím nevím no i když soused před garáží nalakoval Fiata 127 válečkem a jak mu to slušelo
  10. Spojku bys jistě poznal, v době kdy nejvíc využíváš krouťák se zvyšují otáčky rychleji než narůstá rychlost. Což je samozřejmě slyšet. Poslední díl výfuku podle mě bude mít vliv naprosto minimální. Váha vzduchu klidně, ale taky spousta dalších věcí. Nech někoho ať na to koukne.
  11. koblih69

    Co je to za písničku? Prosím ...

    Strejda Google říká, že by to mohlo být tohle: http://www.volupsije.com
  12. koblih69

    306 5dv hatch 1,4

    Určitě, nech to 200-300 km a uvidíš, že to bude každej km lepší. Hlavně zezačátku opatrně ať se nezkroutí.
  13. koblih69

    106sťákova 406stá :-)

    Pokud použiješ vhodnou barvu tak to bude trvanlivé, musíš hodně opatrně abys nezalepil barvou strukturu látky. Navíc to pak bude nepříjemně škrábavé na omak. Nicméně nemá to naprosto smysl. Spotřeba spreje a tím cena je podobná jako cena látky, tkaže jednoznačně znovu potáhnout. U 406 netrvají jedny dveří dýl než hodinu. Sám jsem to dělal a není v tom žádný problém.
  14. koblih69

    Nejde nastartovat

    To je přední, že? Prodává se samostatně v Pežo kód: 7414 HG
  15. koblih69

    Budoucnost V12?

    V pohodě
  16. koblih69

    Budoucnost V12?

    Nezlob se, ale nevím jak \"s tou 1,2 přeháním takové brutality\" ani proč mi vysvětluješ co má VW v šuflíku. Prostě jsem zavtipkoval na téma že velké motory ustupují do otáček vyhnaným chcíplotinám s vlemi omezenou výdrží. Nic víc a nic míň.
  17. koblih69

    Budoucnost V12?

    Přiznám se, že nerozumím tomu co jsi tím chtěl říct
  18. koblih69

    Zapojenie zosilnovaca do P 407

    Nemá to nějaký přepínač na můstek? Ono provozovat to jen na jeden kanál není pro ten zesilovač moc dobrý. Ten 4 pinový konektor máš?
  19. koblih69

    Budoucnost V12?

    Já bych třeba z takového auta radost neměl, nic mi to neříká. Naopak když si můj servisák dotáhnul maserati z 60-tých let rezavé jak liška a spousta chybějících věcí, tak mi srdce zaplesalo. Prostě vrak, ale já už v tom viděl ten výsledek
  20. koblih69

    Budoucnost V12?

    V12 nebo W12 nebude ale zase budou 1.2 s Turbem... to je taky super ne
  21. Já měl teda tenhle typ http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=44015&page=2
    • 9
  22. koblih69

    Lidskej vkus

    A nebo kdyby je tam nedáva vůbec
  23. koblih69

    Zapojenie zosilnovaca do P 407

    Pokud má Hi-Lo převodní zesík na sobě tak ho můžeš připojit rovnou. Ideální je hned za rádiem aby to nechytalo Brumy (kabel k repro ení totiž stíněný ) . Můžeš ale zkusit i kabel přímo od zadních repro, pokud to bude bez brumu tak ho použij.
  24. koblih69

    Lakování Olomoucko

    No jeslti se to loupe tak je na tom práce jak na kostele... 16 tis je asi slušná cena.
  25. Nejspíš těsnění pod hlavou, ty tlusté hadice k chladiči jsou tvrdé?
×
×
  • Vytvořit...