No já jezdím do práce denně 80 km už cca 8 let. a snažím se mít rozpočtěné všechny náklady (údržba, pořízení, náplně...) a jistě to nevychází na 5,- na km, ale budiž pokud to počítáš takhle tak rozumím. Je tu určitě o hodně blíž realitě než si myslet, že projedu jen naftu...