Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Rychlý dotaz na druh mot. oleje

    Tak já už teda taky mlčím
    • 30
  2. koblih69

    Rychlý dotaz na druh mot. oleje

    PeTr: to jsi musel vykecat? Mělo to být pro něj překvapení na zítra
    • 30
  3. koblih69

    tece olej - hodne

    Ano tam jsem to směřoval. Vyzkoušej otevřít víčko oleje při nastartovaném motoru.
    • 13
  4. koblih69

    Rychlý dotaz na druh mot. oleje

    Pokud se podíváš do manuálu zjistíš, že je povolený
    • 30
  5. koblih69

    tece olej - hodne

    Nevytlačilo ti to někdy měrku oleje?
    • 13
  6. No on je to popisovaný problém i na C5, nicméně co mě zlobí je Economy Mode... ale s tím si už nějak poradím. Prostě mě napadlo, že to souvisí, ale asi tedy ne.
    • 11
  7. koblih69

    Benzín v naftě - již podruhé

    Pokud by se přidřelo čerpadlo budou v tělese filtru paliva kovové piliny.
    • 62
  8. Poslední 2 dny bylo auto ráno v Economy módu. Meměl jsem možnost změřit klidový odběr, ale baterka je nová a v autě není žádný dodělek. Nicméně jsem si všimnul, že 3. brzdové světlo lehce žhne a to i po zamknutí auta - setkal se s tím někdo? Našel jsem něco podobného ve vláknu o 406 ale o 407 nic. Napadla mě nějaká kostra zadních dveří nebo přelomený kabel v průchodce, ale zaráží mě že to dělá i po zamknutí.
    • 11
  9. koblih69

    rada na nějaky rodiny auto

    Jo souhlasím, je to tak.
    • 39
  10. koblih69

    Palivové čerpadlo na 106

    Měnění dílů preventivně považuju za pitomost. Jinak od Hlubiny tu pár lidí čerpadla koupilo. Viceméně fungují. Jenom pozor na reklamace to se Hlubinovi moc řešit nechce a spolehlivost těhdle čínskejch není zázračná. Jinak pravděpodobnost, že tohle nové odejde dřív než to tvoje je podle mě docela vysoká [upravil dne 29/12/12 21:12 od koblih69]
    • 8
  11. Nedávno jsem řešil hlučný plynový kotel Termona u rodičů - problém byl v ložiscích ventilátoru, po výměně je hlučnost subjektivně poloviční.
    • 99
  12. koblih69

    rada na nějaky rodiny auto

    No já jezdím do práce denně 80 km už cca 8 let. a snažím se mít rozpočtěné všechny náklady (údržba, pořízení, náplně...) a jistě to nevychází na 5,- na km, ale budiž pokud to počítáš takhle tak rozumím. Je tu určitě o hodně blíž realitě než si myslet, že projedu jen naftu...
    • 39
  13. Černej jak uhlí je v pořádku, znamená to, že karbon se neusazuje. Interval jak bylo řečeno 15 tis. max 20 tis. - lze to přenastavit i na diag aby ti to hlásilo správně. Já měním po 15ti tis.
    • 6
  14. koblih69

    parkovací asisten

    Jo předsedu bolí po včerejšku hlava
    • 16
  15. koblih69

    rada na nějaky rodiny auto

    Čověče oddie nějak se nemůžu dopočítat
    • 39
  16. koblih69

    parkovací asisten

    Chtělo by to kouknout na diag co to hlásí. Já bych typoval, že ten náraz 1-2 čidla uvnitř poškodil.
    • 16
  17. koblih69

    Spojka klimatizace

    Vidět to moc není. Křída ti napoví.
    • 54
  18. koblih69

    otacky s16

    Klapka čistá?
    • 75
  19. koblih69

    Rychlý dotaz na druh mot. oleje

    Myslíš si to dobře.
    • 30
  20. koblih69

    Spojka klimatizace

    No jo stane se...
    • 54
  21. koblih69

    Porucha klímy

    Poslal jsem ti do mailu postup i s obrázky
    • 19
  22. koblih69

    Lidskej nevkus

    Asi se to přenáší pohlavní stykem - proto je to tak do..je..ba..ný
  23. Nedávno koukám a proti mě jede chlap v Cliu, po mé půlce silnice... Měl úplně zamrzlé okno a nebylo ani vidět že by tam někdo seděl. Vyhnul jsem se mu jen tak tak díky odbočce na kterou jsem uskočil...
    • 6
  24. koblih69

    Poškozený lak na kapotě

    Měl jsem velký problém s ptačím trusem u manželčina auta - o rozleštění laku a kvalitním navoskování je to OK i když se k odstranění trusu dostanu po několika dnech je lak v pořádku. Takže doporučuju pořádně konzervovat lak. Jinak je dneska docela velký problém s lakovanými pozinkovanými nebo hliníkovými díly - viz 5té dveře u 407 - Pozink i hliník hodně oxiduje a puchýř který vytvoří je větší než když je tam čistý plech a malá rezavá šupinka. Bohužel.
    • 20
  25. koblih69

    Tyčky stabilizátora

    Jojo už na ně koukám, není co štelovat... Skoro ostuda s tím jezdit do servisu ... takže 1200+400=1600,- Pokud to někomu stojí za to plýtvat časem
    • 36
×
×
  • Vytvořit...