Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. ...což ovšem není vůbec směroplatný !!!
  2. koblih69

    Koupe 407SW rada pri koupi

    Kubiku těch témat je tu spousta, nejvíc v sekci 407, mrkni na to
    • 31
  3. Jo a nebo bílek... a nebo taky opravit
    • 6
  4. Tak vymeň řemen a zbytek nech.
    • 25
  5. Na drážkový se koukni, pokud není rozpraskaný, nepíská a pod. tka není důvod proč ho měnit.
    • 25
  6. Teda to chce kus odvahy, to je tak prdlý až je to hezký
  7. Ano třeba Oktávka s tím na začátku měla problémy což bylo hodně nepříjemné, dneska je to obráceně a prakticky každá naměří min o 5-10% víc.
    • 76
  8. OKčko neboj on už organizovaný je : http://www.alfisti.cz/forum/viewtopic.php?f=35&t=13720
  9. koblih69

    Lidskej nevkus

    Otázka: Nebylo by lepší to na konec ještě potáhnout skelnou tkaninou ... Odpověď příslušného Tuzera: no to jo je to jenom skelný tmel..ale měl sem v plánu tam dát tkaninu jen sem jí nikde nemohl sehnat... :D:D
  10. Trochu odbíháme od vlákna, ale snad to autorovi nebude vadit. Abych to nenatahoval odhaduju, že dnes budeš mít o 10-10% výkonu méně než papírových. Vím, že budeš argumentovat že to tak není, ale s ohledem na km a věk si myslím, že je to ještě optimistický odhad. Turbobenzíny nejvíc, pak benzíny, pak turbonafty a nakonech \"hladké\" nafty nejmíň se prostě opotřebovávají, s tím nic neuděláme. Samozřejmě nelze 100% zobecnit a jsou motory které to popírají. Většinou jsou to motory s velkou výkonovou rezervou. Naopak u motorů menšího objemu bude úbytek pravděpodobně největší. Dobrá péče a zacházení to samozřejmě mírní, ale realita je neúprosná.
    • 76
  11. Nedělej Zagorku a použij měřák
    • 79
  12. na ten v zámku
    • 79
  13. Ty v tom pořád hledáš nějakou vědu, ale je to jednoduché - buď natáhneš napájecí kabel od stropního světla a kostru vezmeš ze dveří a nebo natáhneš trvalých 12V odkudkoliv a kostru budeš spínat spínačem který je v zámku dveří. To druhé je asi jednodušší. [upravil dne 10/3/13 15:04 od koblih69]
    • 79
  14. koblih69

    stírací lišty....807(C8)

    Good Rain je Čína http://www.globalmarket.com/product-info/good-rain-wiper-with-top-performance-237182.html
  15. Přece se bude spínat zem od spínače stropního osvětlení
    • 79
  16. Realita třeba u 10 let starého auta bývá velmi krutá
    • 76
  17. To jde taky, ale sklo musí ven...
    • 22
  18. Měl jsem Vectru, po Oktávce TDI úplněj balzám...
  19. koblih69

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Jediné co by to mohlo zkazit je nějaké výraznější porušení vnitřního kordu. Pak by to dělalo bouli, ale není to pravděpodobný. Já takhle už najezdil s různými pneu spoustu km, takže nevidím problém. Jednu sezónu jsem odjezdil i na takto opravené motopneu a to byl Bandit 1200
  20. koblih69

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Očekávej příspěvky typu \"s takovou gumou už bych nikdy nejezdil\"... nicméně moje zkušenost je, že jí v klidu dojezdíš až do konce
  21. Seš si jistej, že je to zvenku? Já podobnou kresbu viděl, ale většinou to vykvetlo zevnitř. Nicméně pokud je to venku tak si jedině odleštit:
    • 22
  22. koblih69

    hustej kour od zadniho kola

    Moc bych nad tím nešpekuloval (kromě přemýšlení proč jsi ho tam minule zapomněl), vyzkoušej jestli funguje samostav, nasaď buben, seřiď samostav nahrubo a vyzkoušej okakovaně zabrzdit a odbrzdit. Pokud to bude OK tak by to zlobit nemělo. Buben před složením zevnitř přejeď hrubým smirkovým plátnem a odmasti. ... a samozřejmě zkontroluj jeslti není poškozené, roztřepené nebo zarezlé lanko ruční brzdy... [upravil dne 10/3/13 13:27 od koblih69]
    • 17
  23. koblih69

    Rozdíl v katalyzátorech u HDI RHZ??

    Když koukneš třeba na WALKER tak má oba kódy pod stjeným výrobním číslem, takže ot bych neřešil. Nicméně dal bych UNI za zlomek ceny.
  24. Možná oddie za ty prachy, kdyby to bylo blíž... [upravil dne 10/3/13 12:53 od koblih69]
  25. Dobrá cena... ta už bude pryč :D:D
×
×
  • Vytvořit...