Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Nikdo ti nebrání fundovaně poradit a upoutat je
    • 58
  2. Cože ? Co ti píše diagnostika?
  3. koblih69

    opravna sada na lak??

    Přesně tak
    • 20
  4. koblih69

    signalizácia tlaku oleja

    Kontrolky se po zapnutí klíčku ( před nastartováním ) rozsvítí?
    • 16
  5. To víš já jsem kluk ze vsi, my zatím CNCčka v garážích nemáme, ale jednou to příjde i k nám [upravil dne 25/5/12 19:34 od koblih69]
    • 58
  6. Známý prodává Hyundai Sonatu z roku 2001, vypadala slušně, prý nemá žádnou vadu a cena byla někde kolem 2O tis, koupil jiné auto a nemá čas to řešit. Pokud by tě zajímalo víc zjistím. Sakra nebyla to Elantra :D:D raděj se zeptám [upravil dne 25/5/12 19:29 od koblih69]
    • 7
  7. EGR ventil je číslo 1.
    • 18
  8. Jojo dávaj se úplně normálně... přirubu upravíš pilníkem a foukneš to tam ...
    • 58
  9. Jo podobně mi to blbnulo po zapnutí na diag taky (dělal jsem si to sám) pak jsem zjistil, že když přes diag vypnu filtrování zobrazených údajů na displeji a zapnu to přes displej funguje to OK. [upravil dne 25/5/12 17:15 od koblih69]
    • 6
  10. Za cívku chtějí mezi 100-200,- kč.... a teď ta pohádka okolo: 1) motorka není moje. Je známého. V unikátním původní nezprzněném stavu 2) známý nechce koupit použitou cívku protože se bojí že bude špatná - nicméně za ty peníze můžeme koupit klidně 5 cívek a vona se nějaká vybere ... ale to se mi nepovedlo prosadit. 3) nechci jít cestou přidání klasické 6V - chci aby to zůstalo původní 4) oprava zůstane na mě, takže hledám variantu při které se s tím bude realativně co nejmíň sr...t a zároveň chci aby to vydrželo.
  11. Ono by to tak legrační nebylo kdyby padaly seriózní dotazy... k podobný úpravám jsou v podstatě 3 cesty - 1. nákup hotových kitů které se \"jen namontují\" - to si dovedu představit doma v garáži. 2. úprava firmou, která se tím zbývá. 3. vlastní úprava. Pokud jsem dotaz dobře pochopil tak tady řešíme bod 3. Nicméně k tomu musí mít člověk poměrně bohaté znalosti a zkušenosti, strojí vybavení, prostory, možnosti úprav SW, měření po úpravách. A takový člověk, takovou otázku nepoloží ! Takže jediné co zůstává je že se nejméně 1x za 14 dnů objeví výkřik do tmy, který minimálně obsahuje \"větší vstřiky, chip a větší turbo\" ... oblíbený je ještě větší I.C. Ale jaksi nevidím nikoho, kdo by na tom seriózně pracoval a vedl rozumnou technickou diskusi - a myslím na obou stranách. ... takže obvykle zůstane u vykucháni katalyzátoru, otevření sání a podobných tuzingových tákovin a čeká se na další výkřik do tmy.
    • 58
  12. koblih69

    Půjčení zapalovací rampy

    Prostě potřebuje doboru duši někde z okolí M.B. co mu půjčí na odzkoušení rampu na 2.0 benzín [upravil dne 25/5/12 14:43 od koblih69]
  13. koblih69

    Bazar oblečení

    nové, hm tak to se na ten Fejsbůk asi registrovat nebudu.
    • 25
  14. S tou 1. to EGR bych zatím vymontoval a vyčistil.
    • 18
  15. koblih69

    Bazar oblečení

    Asi si založím ten Facebůůk, takhle ani nevím esli sou ty kalhotky vyprané nebo čerstvě použité
    • 25
  16. Takhle to vypadá - je to zapalovací rampa. Požádej někoho z členů jeslti by ti na chvilku nepůjčil rampu na vyzkoušení. Asi v ní bude prasklina.
    • 18
  17. Napiš VIN
    • 18
  18. koblih69

    parkovací asistent

    Velmi děkuji !!!
  19. koblih69

    parkovací asistent

    nemohl, protože mi nikdo nereagoval na můj dotaz na cenu Navíc ten jablotron stál 405,-čož je dostatečný argument
  20. Určitě to souvisí
    • 18
  21. koblih69

    parkovací asistent

    Celkem bych uvítal, kdyby měl někdo foto kam senzory umístil...
  22. koblih69

    Bazar oblečení

    Tak fotky pořád nikde, sem se těšil, že si něco koupím
    • 25
  23. koblih69

    parkovací asistent

    No ta moje otázka je taky taková \"řečnická\" já tažný asi nikdy nepoužiju, tak může jít klidně dolů a nárazník počítám, že půjde taky dolů. Ono to bude pak možná rychlejší než kdyby tam zůstal...
  24. koblih69

    Odstranění označení

    nebo že auto bylo lakované... dá se to odříznout pevnou nití. [upravil dne 24/5/12 23:00 od koblih69]
    • 9
  25. koblih69

    parkovací asistent

    Pánové, nějak mě přešlo hledání origo parkovacího asistenta a koupil jsem tohle: http://www.jablotron.cz/cz/Katalog/autotechnika/parkovaci+senzory/ps062a+parkovaci+snimace/ a mám pár dotazů: 1) jde umístit senzory tak aby nebraly na mém SW kouli? Pokud to má někdo vyzkoušené tak bych uvítal nějaké doporučení na umístění 2) připojení na zpátečku je bez problémů? Předpokládám, že se žárovka nedetekuje... 3) předpokládám, že bez sundání nárazníku to asi nepůjde, že ? [upravil dne 29/3/14 22:28 od koblih69]
×
×
  • Vytvořit...