Ono by to tak legrační nebylo kdyby padaly seriózní dotazy... k podobný úpravám jsou v podstatě 3 cesty - 1. nákup hotových kitů které se \"jen namontují\" - to si dovedu představit doma v garáži. 2. úprava firmou, která se tím zbývá. 3. vlastní úprava.
Pokud jsem dotaz dobře pochopil tak tady řešíme bod 3. Nicméně k tomu musí mít člověk poměrně bohaté znalosti a zkušenosti, strojí vybavení, prostory, možnosti úprav SW, měření po úpravách. A takový člověk, takovou otázku nepoloží !
Takže jediné co zůstává je že se nejméně 1x za 14 dnů objeví výkřik do tmy, který minimálně obsahuje \"větší vstřiky, chip a větší turbo\" ... oblíbený je ještě větší I.C. Ale jaksi nevidím nikoho, kdo by na tom seriózně pracoval a vedl rozumnou technickou diskusi - a myslím na obou stranách.
... takže obvykle zůstane u vykucháni katalyzátoru, otevření sání a podobných tuzingových tákovin a čeká se na další výkřik do tmy.