Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Pokud se nepletu tak jde o 2 různé kontrolky
    • 29
  2. koblih69

    rucna brzda

    Šustění bych neřešil, nicméně po jízdě polož ruku na kolo a mělo by být jen vlažné. Pokud je horké tak to přibržďuje a to je špatně. [upravil dne 17/6/12 23:08 od koblih69]
    • 11
  3. Taky se mi stalo, že přesto, že se bag rozsvítil tak poté co kontrolka zhasla tak se na diag nic neukázalo. Takže jsem prostě jezdil a až se to objevilo tak jsem bez vypnutí motoru dojel do servisu a nechal načíst chybu. A bylo hned jasno.
    • 29
  4. koblih69

    Dvouzonová klima

    Málo chladiva
    • 9
  5. Základ je načíst si kterej bag to dělá.
    • 29
  6. koblih69

    Autodíly v barvě

    Rozstřik se dělá u lakování částí nějkaého dílu ( třeba půlka dveří, lemy, roh blatníku nebo nárazníku ). Jinak pokud ta barva neseděla tak buď to byl jinej rok, nebo jná šarže barvy a nebo to třeba už někdo lakoval. Nebo jednoduše zatímco tvoje auto stálo většinu času na ulici, \"dárce\" hajal 90% v garáži... ale obecně se ten použitý díl trefuje docela slušně.
    • 11
  7. koblih69

    Autodíly v barvě

    Přijedeš s autem a lakýra vezme vzorník. U metalízy bývají bežně 3 šarže ( podle množství pigmentu ) to z kódu nevyčteš takže přirovná a vidí. Navíc ty barvy samozřejmě nejsou 100% UV odolné takže hlavně žlutá, červená, fialová... silně mění odstín... takže tam by měl rovnou odstín přizpůsobit.
    • 11
  8. koblih69

    Autodíly v barvě

    Přesně tak
    • 11
  9. koblih69

    Autodíly v barvě

    Není to nesmysl? Ta barva přece nebude sedět?
    • 11
  10. Tlak nikdo neměřil, nebylo čím... pocitově dává to čerpadlo celkem dost, vstřiky taky stříkají poměrně normálně (nečůrají) a vyzkoušeli jsme natlakovat nádrž hrdlem abychom tomu trochu pomohli a nic. Samozřejmě by stálo za to čerpadlo vytáhnout a vyčistit koš a palivák nejlépe vyměnit.
  11. koblih69

    Přišel sem o auto

    Tak teda, že bych byl poškozeným a řešil to vlastním havarijkem a pak vymáhal spoluúčast a pod tak to by mě teda ani nanapadlo. Už jenom z principu ani náhodou.
    • 66
  12. Psal jsi, že jsi všechno prostříkal, což je teda v případě brzd dost na pováženou. Stejně tak použití grafitové vazelíny. Destičky musí jít ve třmenech volně. Jak ti píše HonzaZ tak namaž je mědí. Zároveň na ně koukni jeslti nemaji sklovitou vrstvu na povrchu. Případně sraz mírně hranu. Ty kotouče jsi pečlivě po montáži odmastil? [upravil dne 17/6/12 22:03 od koblih69]
    • 61
  13. koblih69

    Výměna.. :)

    No není to vyloženě špatná koupě, ta cena je slušná. Samozřejmě pokud to složíš třeba z filtrů Champion a pod. dostaneš se o něco níž.
  14. jojo moje řeč
  15. jasný... hele ještě k t synchronizaci. To by ale vyhodilu chybu synchronizace ne?
  16. Myslíš rampu? V Kelly pokud to nepoškodíme a neumažeme nebyl nikdy s vácením problém...
  17. To jsm už nestihli, tak nějak jsem ráno v9 vyrazil bez snídaně a 17 už jsem musel být v Písku ;)e
  18. To je vcelku kulatní cena
    • 48
  19. Oldo, pokud jsi se snažil to \"pustit\" z kopce tak bez ohledu na to, že Straki udělal rozvody dobře se to stát mohlo. O tom, že byly udělané dobře vůbec není spor, to bych si netroufal tvrdit.
  20. Jenom upřesním: 1. relé u ŘJ je proměřené, funguje OK, Čerpadlo, na 2 polohu netlačí, ale při startování dává - dle Strakiho je to tak správně. 2. Vstřiky byly venku, při startování jedou, zdá se, že i rozumným tlakem. 3. Rampa vyndaná a osazená svíčkami při startování vypadá funkční - svíčky dávají jiskru. 4. Snímač otáček proměřený + předpokládám, že když jdou vstřiky i svíčky tak je funkční. 5. Co se dalo otestovat ( krokáč, vstřiky, ventil par... ) vše funční. 6. Netěsnost podtlaku sání jsme nenašli. Když se stříká startovací sprej hódně dlouho a točí tak to střelí do sání. Napadl mě malý tlak v rampě díky přicpanému sítku nebo filtru, tak jsme natlakovali kompresorem nádrž a žádný změna. Takže nevím, zbývá skočený rozvod ( Olda se snažil to roztáhnout z kopce ) nebo ta rampa ( venku svíčky hází ale pod tlakem ne ), dál už mi fantazie dochází...
  21. nedíváme
  22. koblih69

    Regulátor brzdného tlaku

    nemusíš polejvat, ale dát do rozpračovače a nastříkat...
    • 26
  23. koblih69

    Regulátor brzdného tlaku

    Záleží jak na kterým autě, 405 jsem nikdy neviděl... prostříkal jsem to něčím co uvolňuje rez a rozhýbal. Někde pajsrem, někde zvedákem... jak byl kde přístup. [upravil dne 16/6/12 22:54 od koblih69]
    • 26
  24. koblih69

    Pigtail

    Jo tagle... no ten velkej si jistě zvládneš naletovat sám a když trochu pohledám tak najdu cca 60 cm koaxu s tím mrňavým bazmekem na konci
    • 14
  25. koblih69

    Pigtail

    V pondělí se můžu zeptat, na patře máme firmu co s tím děla. Jakou délku potřebuješ?
    • 14
×
×
  • Vytvořit...