Jenom upřesním:
1. relé u ŘJ je proměřené, funguje OK, Čerpadlo, na 2 polohu netlačí, ale při startování dává - dle Strakiho je to tak správně.
2. Vstřiky byly venku, při startování jedou, zdá se, že i rozumným tlakem.
3. Rampa vyndaná a osazená svíčkami při startování vypadá funkční - svíčky dávají jiskru.
4. Snímač otáček proměřený + předpokládám, že když jdou vstřiky i svíčky tak je funkční.
5. Co se dalo otestovat ( krokáč, vstřiky, ventil par... ) vše funční.
6. Netěsnost podtlaku sání jsme nenašli.
Když se stříká startovací sprej hódně dlouho a točí tak to střelí do sání.
Napadl mě malý tlak v rampě díky přicpanému sítku nebo filtru, tak jsme natlakovali kompresorem nádrž a žádný změna.
Takže nevím, zbývá skočený rozvod ( Olda se snažil to roztáhnout z kopce ) nebo ta rampa ( venku svíčky hází ale pod tlakem ne ), dál už mi fantazie dochází...