Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Venkovní lišty

    Rozumně to jde dolů po sundání nárazníků a sundání čalounění dveří.
    • 9
  2. zajímavá otázka, většinou se ( při rozumné péči ) ty 2 hodnoty příliš neliší to toho kolik tam patří, což je 3,5l
    • 36
  3. koblih69

    trlolejbus x autobus

    Jo a dozadu si hodím dieselagregát kdyby mi došly baterky
    • 35
  4. koblih69

    trlolejbus x autobus

    Sakra teď teda pořád nevím jeslti si mám koupit autobus nebo trolejbus
    • 35
  5. koblih69

    trlolejbus x autobus

    Né nemá auto a tak přemejšlí čím jezdit aby nepoškozoval přírodu :D:D
    • 35
  6. jojo nebo jeslti bude chvilka tak to nafotím, na tom není nic složitého ... Jinak jsme sundali nárazník, vypláchli světla zevnitř ( velmi prokoukli ) a vyčistili chladič ... bohužel toho bylo víc, takže jsem byl v časovém presu a nestíhal fotit.
    • 36
  7. koblih69

    display mezi budikama

    Todle to bylo: http://www.corner.cz/oprava-pristroju-u-peugeot-407-823/
    • 13
  8. To byla narážka na \"kvalitní\" jihočeský Kameňák XY a romantickou scénu u soutoku [upravil dne 1/7/12 21:21 od koblih69]
    • 21
  9. jojo jak by řekl klasik \"Chčije a chčije\"
  10. 5W je do toho motoru skoro zbytečný, nicméně pokud koukneš sem: http://www.olejecz.cz/total-quartz-9000-5w40 tak litr 5W stojí 123,- Filtr kupuju Champion v Kelly se slevou. Tuším, že byl za 140,-
    • 36
  11. Dneska jsme byli v kempu Nový Dvůr - je to u Týna: http://www.novydvursro.cz/ příjemné koupání ve slepém rameni u soutoku Vltavy a Lužnice. Jen ten Maxa s Vondráčkovou tam neběhali
    • 21
  12. No výměna dopadla dobře akorát jsem to nějak nestíhal fotit :D:D Jinak cena byla 799,- ale to proto, že jsme použili výplach motoru... [upravil dne 1/7/12 19:49 od koblih69]
    • 36
  13. Přiznám se, že nerozumím, ale předpokládám, že ti to tam nepadalo a nesnažil ses to pak vyfoukat ven kompresorem, to by byl asi problém .
  14. koblih69

    display mezi budikama

    Někde jsem měl odkaz na firmu v ČR, která to opravovala tuším za 2,5 tis.
    • 13
  15. Při tom čištění hlavně pozor aby nepadal bordel do kanálů.
  16. koblih69

    P406 Problem s prehratim cd

    Myslím, že o Transmiterech je toho tady napsané dost. Dost na to aby za to další člověk peníze neutrácel
    • 11
  17. Zavolat zámečníka, tyhle obyč zámky nějsou žádný problém. Číňan prodává sady na tyhle zámky za pár korun, takže je to celkem rozšířené. Cena cca 1000,- ale zase není problém s opravou...
    • 13
  18. koblih69

    Nintendo WII dotazy

    Tak včera dostala malá WIIčko k 7 narozeninám. Naštěstí je typ, který od u toho netráví hodiny, takže s tímhle není problém. Mám za sebou hodinu tancování ve dvojici :D:D:D
    • 6
  19. Problém bývá pokud se řemen roztřepí a kus lítá volně a velmi snadno se dostane do vhodné polohy kde se zamotá velmi snadno. No tak snad to bude zase bezy OK. Držím palce.
  20. koblih69

    Co děláte se starými foťáky ?

    Co se týká PayU tak v tom nevidím problém, prvotní nastavení chvilku trvá, ale pak je převod okamžitý. Nicméně za poslední půlrok mi tím zaplatil jeden člověk a já nikdy. Odhadem určítě přes 50 aukcí...
    • 30
  21. koblih69

    406 coupe 3l 140 kW Akcelerace

    Pokud je zamaštěná tak lamelu vyměnit a zbytek očistit, ale napřed vyřešit ten únik
    • 42
  22. koblih69

    cernej potah sloupku dveri

    Pokud to nahřeješ tak se to dá, to musíš očisit i když budeš lepit jinou... nicméně pokud bys to jen sundal tak změn odstínu bude asi vidět.
    • 36
  23. koblih69

    Co děláte se starými foťáky ?

    Já ho na Aukru prodal za velmi dobrou cenu ... je potřeba nečekat a když něco nepoužívám hned to poslat dál...
    • 30
  24. protože jsi byl línej tu lištu a SPZ oddělat
    • 42
  25. koblih69

    cernej potah sloupku dveri

    Zajdi někam kde řežou \"reklamu\" a vyber si fólii jakou potřebuješ. Doporučuju matnou stejně jako těsnění dveří a okem. Dělá se to snadno a vyjde to na pár korun.
    • 36
×
×
  • Vytvořit...