Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. 9. Pokud neměníme šrouby tak dáme tmel proti povolení, pokud jsou nové tak mají tmel na sobě. [upravil dne 27/9/12 21:10 od koblih69]
    • 41
  2. 8. Nasadíme třmen
    • 41
  3. 7. Původní destičky i plechové šimy po kterých jezdí sundáme a dáme nové, dosedací plochy je poteba očistit od rzi a špíny. Pokud jsou kotouče původní tak je vždy přejedu hrubým smirkem abych strhnul sklovitou vrstvu a důkladně odmastím čstičem brzd. U destiček srážím hranu (cca 2mm)
    • 41
  4. 6. Třmen se musí zatlačit a přitom otáčet ve směru hodinových ručiček. Pokud nemáte přípravek na obrázku tak je to dost nepříjemná práce. Potom je asi lepší povolit brzdovou hadíci, sundat, lanko brzdy a třmen si vyndat do svěráku. Pak se dá použít třeba klíč na flexu. [upravil dne 27/9/12 22:22 od koblih69]
    • 41
  5. 5. Třmen odpáčíme od kalibru (držáku) větším šroubovákem a dáme ho stranou.
    • 41
  6. 4. Šroub je 13-ctka ořech do kontra je potřeba 15-ctka stranovej.
    • 41
  7. 3. Povolíme třmen. [upravil dne 27/9/12 21:13 od koblih69]
    • 41
  8. 2. Pohled na původní destičky. Malinko by ještě vydržely, ale s ohledem na horšící se počasí jsem do toho šel. [upravil dne 28/9/12 00:30 od koblih69]
    • 41
  9. 1. Zvedneme auto a sundáme kolo - používám zvedák na kterém mám z tvrdé gumy udělanou podložku a v ní říznutou drážku. Osvědčilo se mi to - neoškozuje spodek.
    • 41
  10. Dovolím si přispět návodem na výměnu zadních destiček. Moje výměna se trošku zkomplikovala - byla poškozená manžeta na pístku a prtože jsem spěchal přestal jsem fotit. Takže poslední obrázky nejsou moje, autor snad odpustí. [upravil dne 27/9/12 21:20 od Radek Hurvajz]
    • 41
  11. koblih69

    Potkal jsem klubáka...

    Jojo manželka tam pracuje
  12. koblih69

    406 coupe 3.0 v6

    Kysliik : se svými příspěvky brzy doženeš uživatele Lubk0 Nemám tohle auto a nemám ho rád. Má svoje kouzlo, ale mám k němu jednu výhradu, která by mi nedovolila ho koupit byť je to naprostý detail. Přesto pokud bys potřeboval na něco kouknout případně připojit na diag. a pod tak by to nebyl problém. A jak už napsal rootsky: Koupil bych to v naftě
    • 22
  13. koblih69

    Lidskej vkus

    No akorát půlka \"fotky\" je Photoshop
  14. koblih69

    Lidskej vkus

    No to je teda \"nádhera\"
  15. koblih69

    něco jako service box

    Pokud je to na CD pak je to patrně někde na netu k dispozici, ne?
  16. koblih69

    chipnout nechipnout ?

    Né ozzy špatně jsou to pochopil - mělo tam být: Chcípnou nebo nechcípnou... myslel tím ty zbývající koníky
    • 28
  17. koblih69

    chipnout nechipnout ?

    Ach jo
    • 28
  18. koblih69

    brzdy na 307

    Já dobře, na 307 jsem je montoval s uživatelem Lví-ček, můžeš se ho optat na zkušenosti. Nikde kde jsem je montoval nemůžu říct křivý slovo. Nicméně pocitově je dávám spíš na menší auta a třeba na 407 jsme dával TRW, 406 Ate ...
  19. koblih69

    P406 2.2Hdi - koupit ? :)

    Jo to já v Primeře s tímhle motorem taky. Sem tam se vyměnilo turbo a jelo to zase dál
    • 31
  20. koblih69

    odišlo turbo?

    Vždyť napsal nahoře v prvním příspevku že mu nejde displej - sorry jen vtípek Ty hlášky jsem pochopil, že jsou vyčtené před tím problémem.. [upravil dne 27/9/12 09:42 od koblih69]
    • 14
  21. koblih69

    Pomozte vybrat barvu kol

    Protože všechny ostatní budou na tomhle dědečkovi tako pěst na oko. Takže pěkně původní barva jinak to bude těžkej trapas.
    • 16
  22. koblih69

    odišlo turbo?

    Mám takovej pocit, že si pleteš displej s ŘJ. Displej bych do toho jaksi nepletl. Připoj auto na diag. a dej sem chyby které vyčteš.
    • 14
  23. koblih69

    odišlo turbo?

    Pokud by poškodil nebo vytáhnul podtlakovou hadičku tak je to možný. Nicméně to by se nestalo ani tak po demontáži spodního krytu, ale spíš když zkoumal ty trubky od klimy. Aditivum musíš dolejt protože ti neregeneruje FAP Je to v nouzovém režimu ( svítí kontrolka motoru )? [upravil dne 26/9/12 23:14 od koblih69]
    • 14
  24. Palivový filtr je kód: 1901 95, bohužel vzhledem k tomu, že je to kompletní těleso i s filtrem uvnitř tak je cena trochu vyšší, Dobrý je třeba MANN - WK939/2 nebo Purflux a pod.
    • 68
×
×
  • Vytvořit...