7. Původní destičky i plechové šimy po kterých jezdí sundáme a dáme nové, dosedací plochy je poteba očistit od rzi a špíny.
Pokud jsou kotouče původní tak je vždy přejedu hrubým smirkem abych strhnul sklovitou vrstvu a důkladně odmastím čstičem brzd. U destiček srážím hranu (cca 2mm)
6. Třmen se musí zatlačit a přitom otáčet ve směru hodinových ručiček. Pokud nemáte přípravek na obrázku tak je to dost nepříjemná práce. Potom je asi lepší povolit brzdovou hadíci, sundat, lanko brzdy a třmen si vyndat do svěráku. Pak se dá použít třeba klíč na flexu.
[upravil dne 27/9/12 22:22 od koblih69]
1. Zvedneme auto a sundáme kolo - používám zvedák na kterém mám z tvrdé gumy udělanou podložku a v ní říznutou drážku. Osvědčilo se mi to - neoškozuje spodek.
Dovolím si přispět návodem na výměnu zadních destiček. Moje výměna se trošku zkomplikovala - byla poškozená manžeta na pístku a prtože jsem spěchal přestal jsem fotit. Takže poslední obrázky nejsou moje, autor snad odpustí.
[upravil dne 27/9/12 21:20 od Radek Hurvajz]
Kysliik : se svými příspěvky brzy doženeš uživatele Lubk0
Nemám tohle auto a nemám ho rád. Má svoje kouzlo, ale mám k němu jednu výhradu, která by mi nedovolila ho koupit byť je to naprostý detail. Přesto pokud bys potřeboval na něco kouknout případně připojit na diag. a pod tak by to nebyl problém.
A jak už napsal rootsky: Koupil bych to v naftě
Já dobře, na 307 jsem je montoval s uživatelem Lví-ček, můžeš se ho optat na zkušenosti. Nikde kde jsem je montoval nemůžu říct křivý slovo. Nicméně pocitově je dávám spíš na menší auta a třeba na 407 jsme dával TRW, 406 Ate ...
Vždyť napsal nahoře v prvním příspevku že mu nejde displej - sorry jen vtípek
Ty hlášky jsem pochopil, že jsou vyčtené před tím problémem..
[upravil dne 27/9/12 09:42 od koblih69]
Pokud by poškodil nebo vytáhnul podtlakovou hadičku tak je to možný. Nicméně to by se nestalo ani tak po demontáži spodního krytu, ale spíš když zkoumal ty trubky od klimy. Aditivum musíš dolejt protože ti neregeneruje FAP
Je to v nouzovém režimu ( svítí kontrolka motoru )?
[upravil dne 26/9/12 23:14 od koblih69]
Palivový filtr je kód: 1901 95, bohužel vzhledem k tomu, že je to kompletní těleso i s filtrem uvnitř tak je cena trochu vyšší, Dobrý je třeba MANN - WK939/2 nebo Purflux a pod.