Pokud to tam teče tak je to jasné já jen že na 406 jsem řešil totéž ve stejném místě u obou dveří a problém byl v tom, že dveře prostě správně neseděly - musel jsem je přitáhnout na pantech, protože ani výměna těsnění kolem dveří nepomohla, ale to asi nebude tenhle případ.
[upravil dne 12/10/12 17:13 od koblih69]