1. Ne nedávat, vě slušném pneuservisu ti to stejně neudělají.
2. Jo to je ideální způsob, v ceně nevidím problém spíš v rychlosti protože jedna se hůř sežene.
3. Nechápu co je na té ceně výhodnýho když lehce přes 1000,- je nová Barumka a to bude pořád o hromadu lepší.