Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    naftu nebo benzín?

    Super, jako správné auto prodávané v ČR má najeto pod 150 tis bez hledu na stáří :D:D [upravil dne 3/12/12 19:13 od koblih69]
  2. koblih69

    Prezidentský kandidát

    O p. Franzovi jsem měl jen zprostředkované infrormace, ale snažil jsem se ho posuzovat nezaujatě za to co dokázal. Nicméně po jeho vystoupení u Krause jsem ztratil všechny iluze.
    • 55
  3. koblih69

    Zaseknuté zadní kolo

    Pokud je lanovod zarezlý tak uvolnění na straně ručky nic neřeší. To uvidíš jakmile to zvedneš...
    • 32
  4. koblih69

    Komaxit na ALU kola

    Nevím kolik kol jsi nastříkal komaxitem... asi moc ne:D
    • 15
  5. koblih69

    Klávesnice pro NB - vyřešeno

    Myslím, že tahle se ti bude líbit: http://aukro.cz/klavesnice-acer-k021102j7-zaruka-i2838228286.html
    • 9
  6. koblih69

    Klávesnice pro NB - vyřešeno

    Ta cena co máš v odkazu je asi slušná... jinak já to beru taky z e-bay, třeba: http://www.ebay.com/itm/NEW-Acer-TravelMate-290XCi-290LCi-290LMi-290Xi-290XMi-291LMi-291XCi-US-Keyboard-/271098789948?pt=PCA_Mice_Trackballs&hash=item3f1ebf403c Jinak ten nákup by se dal zařídit... PS: co to bylo, lampička ? :D:D [upravil dne 2/12/12 22:39 od koblih69]
    • 9
  7. koblih69

    Povedlo se mi "udělat" kolo z boku

    Ty máš teda paměť
    • 58
  8. Není to dobře vidět, ale můžeš použít třeba malé měděné nýtky a pod.
    • 13
  9. Benžík ti ho zajisté vyrobí taky
  10. Na to ti nemůžu nic říct, zapojoval jsem UNI DO na celou řadu aut a pokud to mělo aspoň základní možnosti přepínání ( negativní/pozitivní pulsy a délku pulsu ) tak to šlo připojit vždycky. Zahodil bych schéma, sundat bych tapec ze dveří změřil na která drátek jde odemykací a na který zamykací pulz a jeslti kladný nebo záporný a podle toho to zapojil.
    • 13
  11. koblih69

    Povedlo se mi "udělat" kolo z boku

    No jo ale 4mm ??? K čemu je to dobré?
    • 58
  12. koblih69

    Povedlo se mi "udělat" kolo z boku

    To opravdu ne, každý kolo by se chovalo jinak, bylo jinak těžký... to už raději něco takovýho: http://aukro.cz/2xpneu-michelin-c-50-195-65-15-5-9mm-zimni-m-s-i2826751561.html
    • 58
  13. koblih69

    Povedlo se mi "udělat" kolo z boku

    A ty protektory ne?
    • 58
  14. koblih69

    Povedlo se mi "udělat" kolo z boku

    1. Ne nedávat, vě slušném pneuservisu ti to stejně neudělají. 2. Jo to je ideální způsob, v ceně nevidím problém spíš v rychlosti protože jedna se hůř sežene. 3. Nechápu co je na té ceně výhodnýho když lehce přes 1000,- je nová Barumka a to bude pořád o hromadu lepší.
    • 58
  15. koblih69

    vstrikovani

    No myslím, že moc čtení škodí, já nevidím ani vstřikovače ani fap jako problém.
  16. koblih69

    Měnič tlaku

    No uvidíme co napíšeš zítra ...
    • 23
  17. gronholmm až budeš tisknout další várku peněz přijedu s krabicí na víno. Je vidět, že máš nazbyt
  18. koblih69

    vstrikovani

    Proč zakládáš nové téma, když už tu jedno máš? Pokud dobře koukám tak je tam Bosch. hm koukám, že už máš 3 ... to ses tu moc nezapsal... [upravil dne 2/12/12 16:27 od koblih69]
  19. koblih69

    vojdu tieto pneu

    Takhle vysokou gumu určitě nedávat
  20. koblih69

    aditivum, benzinovy motor

    To sis teda \"přivstal\"
    • 27
  21. Změř si ten spínač šuplerou, mylsím, že mám náhradní...
    • 26
  22. No stačilo pohledat: dole máš od kterého člena bylo nakoupeno...
  23. koblih69

    Měnič tlaku

    Optimisto, je vidět, že jsi ten dekl pod motorem ještě nikdy neměl dole
    • 23
  24. koblih69

    Výměna Airbagu

    Hlavně musíš mít reaktivovanou nebo novou ŘJ Airbagů.
    • 8
  25. A už si to hledání použil, nebo máme hledat za tebe? Kontaktuj uživatele tumas: http://www.peugeot-club.com/forum/member.php?action=viewpro&member=tumas okaž se na mě a on ti dá kontakt kde ho kupoval. [upravil dne 2/12/12 15:36 od koblih69]
×
×
  • Vytvořit...