Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Kola

    když jsem přezul ze 17\" letních na 16 zimní tak jsem se taky divil
  2. koblih69

    Gel na opravu senzorů deště

    Marcel cena v Kelly je celkem vysoká, nejlevněji jsem to u jejich prodejců našel za 445,-
    • 14
  3. Ze zmíněných aut bych nezvolil ani jedno, já bych volil 350z
    • 71
  4. Včera jsem byl v Kelly a narazil jsem na položku ISR001 - je to gel, který slouží k vymezení prostoru mezi sklem a senzorem deště. Často se tu mluví o tom, že to nemají ani v autosklech tak to třeba někomu pomůže.
    • 14
  5. koblih69

    Mračítka - Peugeot 407

    Tak sice asi nestihnu poslaní zítra kvůli služebce, ale v úterý odchází: Pežotík, Simako a micki407
  6. Aha a teď se asi teda máme zeptat: \"A co jsi koupil?\"
    • 26
  7. koblih69

    STK - projdu nebo ne?

    Pokud svítí kontrolka ABS a bagu tak projít nesmíš, ale myslím, že stejně neprojdeš emisemi.
  8. No no
    • 28
  9. Ježíš z kolika aut je to složený :D:D
    • 71
  10. To by neměl být problém opravit.
    • 23
  11. Vždycky stejný scénáč - vedení po svém upravilo forum a ti skalni protestovali. Když jim to bylo prd platné a nikdo je neposlouchal tak sli pryč. Myslím, že je to ideální reakce na nafoukanost
    • 47
  12. V tom případě myslím, že Ford je jasná volba, jednak lépevyhoví tvým ambicím a jednak každého rozbitého kupé je škoda
    • 71
  13. koblih69

    problem s maximalkou

    Tyhle starosti bych chtěl mit, pak bych bezstarostně umřel
    • 73
  14. Romane pozor na jednu věc - vlastnictví těch fotek, pokud by to mělo jít do Eshopu mělo by to být čisté Jinak dobrý nápad, hoď sem nějakou ukázku.
  15. koblih69

    607 2,2Hdi 98kw klíma

    Bude to buď klapka nebo její motorek.
  16. Vlastně mě ještě napadá: http://forum.vw-polo.com/ a http://www.suzukibandit.cz/ na to 2. fórum opět nedocházím kvůli změně vzhledu. Když tak přemýšlím tak až se tady změní vzhled tak se možná zase přesunu jinam
    • 47
  17. Byl to jen nápad, já si doma drobné věci nikluju sám, nic to nepotebuje, dkyž to zjednoduším tak toh hodíš do hrnce a vaříš Tady máš odaz na chromování: to by mohlo být taky fajn
    • 17
  18. Tak jinak - u 406 coupe se podařilo z podvozku houpající kačenky 406 vytáhnout maximum. S ohledem na datum vzniku se to povedlo na výbornou. Ten podvozek je velmi slušný. Nicméně to co Ford přinesl u MK3 byl opravdu skok úplně někam jinam. U ST ještě o kus dál. Proto píšu o tom, že je to neporovnatelné. Pokud nevěříš pak se oběma auty s těmihle motory svez. Samozřejmě nemluvím o úpravách jednoho nebo druhého auta. Mluvím o standarním sériovém provedení
    • 71
  19. Byl jsem jeden z prvních členů www.jawamania.cz nicméně po změnách které tam proběhly (současný vzhled a pod. ) jsem fórum opustil. Tak koukám, že žádný současný vzhled už není [upravil dne 16/12/12 12:27 od koblih69]
    • 47
  20. koblih69

    kovovýroba

    Už léta koukám po soustruhu, nevím na co by mi byl, ale chtěl bych ho
    • 8
  21. Příjde mi úsměvné poovnávat tak naprosto odlišná auta. Kdyby se tazatel zamyslel jen nad základním faktem, že podvozek Coupe je konstrukčně z roku 95 a Mondea z roku 2000 možná by se takhle neptal... Nicméně i bez toho je to stejně nesmyslný jako porovnávat kačera Donalda s vílou Amálkou;)
    • 71
  22. Pak že tu dneska nebude sranda
    • 71
  23. A to jsi vzal kde? Většina automobilek má normu spotřeby oleje 1l /1000 km, takže by se při té reklmaci asi hodně zasmáli [upravil dne 16/12/12 11:27 od koblih69]
    • 46
  24. Na to zapomeň
    • 17
  25. To uvaříš doma sám... http://www.ges.cz/cz/niklovaci-lazen-ni-1-GES08000031.html
    • 17
×
×
  • Vytvořit...