Včera jsem byl v Kelly a narazil jsem na položku ISR001 - je to gel, který slouží k vymezení prostoru mezi sklem a senzorem deště. Často se tu mluví o tom, že to nemají ani v autosklech tak to třeba někomu pomůže.
Vždycky stejný scénáč - vedení po svém upravilo forum a ti skalni protestovali. Když jim to bylo prd platné a nikdo je neposlouchal tak sli pryč. Myslím, že je to ideální reakce na nafoukanost
Vlastně mě ještě napadá: http://forum.vw-polo.com/ a http://www.suzukibandit.cz/ na to 2. fórum opět nedocházím kvůli změně vzhledu. Když tak přemýšlím tak až se tady změní vzhled tak se možná zase přesunu jinam
Byl to jen nápad, já si doma drobné věci nikluju sám, nic to nepotebuje, dkyž to zjednoduším tak toh hodíš do hrnce a vaříš Tady máš odaz na chromování: to by mohlo být taky fajn
Tak jinak - u 406 coupe se podařilo z podvozku houpající kačenky 406 vytáhnout maximum. S ohledem na datum vzniku se to povedlo na výbornou. Ten podvozek je velmi slušný. Nicméně to co Ford přinesl u MK3 byl opravdu skok úplně někam jinam. U ST ještě o kus dál. Proto píšu o tom, že je to neporovnatelné. Pokud nevěříš pak se oběma auty s těmihle motory svez.
Samozřejmě nemluvím o úpravách jednoho nebo druhého auta. Mluvím o standarním sériovém provedení
Byl jsem jeden z prvních členů www.jawamania.cz nicméně po změnách které tam proběhly (současný vzhled a pod. ) jsem fórum opustil.
Tak koukám, že žádný současný vzhled už není
[upravil dne 16/12/12 12:27 od koblih69]
Příjde mi úsměvné poovnávat tak naprosto odlišná auta. Kdyby se tazatel zamyslel jen nad základním faktem, že podvozek Coupe je konstrukčně z roku 95 a Mondea z roku 2000 možná by se takhle neptal... Nicméně i bez toho je to stejně nesmyslný jako porovnávat kačera Donalda s vílou Amálkou;)
A to jsi vzal kde? Většina automobilek má normu spotřeby oleje 1l /1000 km, takže by se při té reklmaci asi hodně zasmáli
[upravil dne 16/12/12 11:27 od koblih69]