Světla jsou lepená na silikon a nahřátí v troubě je zbytečné. Rozebral jsem 4 a nezničil jsem ani jedno, ale na rozdíl od třeba 406 je to práce na 2 hodiny a velmi nepříjemná. Navíc dělat to kvůli tomu udělat z auta kolotoč je docela škoda.
[upravil dne 8/3/13 18:40 od koblih69]
1. hučí ti nejspíš ložisko, vůli nehledej.
2. Olej s FAPem Total Ineo 5w30 - 4l (3,8)
3. Brzdovka dot 4. Odvzdušňovat normálně,
4. spojka LUK je OK
5. Rozvody se mění až ve 240 tis. ( 120 měsíců)
Jak je ten faldík tak do něj se musí roztáhnout ta pružinka. Takže stočíš nějakou planžetu (tenký plech nebo tenký plast ....) strčíš ji tam a dvěma šroubováky protí sobě to co nejvíc roztáhneš po obvodu. Pak třetí rukou chytněš jednu stranu, čtvrtou sukou druhou stranu toho potrubí a přitom to budeš roztahovat od sebe. Těžko se to vysvětluje když jsi to neviděl rozdělané...
Tak jsem zatím zkoušel výpočty kvadratických rovnic, 2 rovnic o 2 neznámých a podobné taškařice a jsem akorát naštvanej, že jsem si ji nekoupil už v 1. semestru. Funguje to super a naštěstí jednoduše a logicky
Je to tak, z maturity si netřeba dělat. Hlavu, tedy pokud jako já neuděláte tu chybu, že v 1. ročníku nezačnete vysvětlovat mladé ambiciózní učitelce jak se má programovat a ono se stane hlavní zkoušející No naštěstí tam nebyla sama.