Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Mimochodem, nektere mycky maji sklopeni zrcatek v provoznim predpisu. Ja uz o jedno prisel takze sklapim. I kdyz posledni dobou do mycek uz nejezdim.
    • 18
  2. Srazy byly vždy ofiko, dohodnuto na magistrátu, včetně doprovodu 2 policistů na motorkách, kteří pak vedli přes prahu spanilou jízdu...
    • 76
  3. Docela pohodove srazy jsme meli pod Strahovem. Parkoviste dost velke a volne.
    • 76
  4. Světla jsou lepená na silikon a nahřátí v troubě je zbytečné. Rozebral jsem 4 a nezničil jsem ani jedno, ale na rozdíl od třeba 406 je to práce na 2 hodiny a velmi nepříjemná. Navíc dělat to kvůli tomu udělat z auta kolotoč je docela škoda. [upravil dne 8/3/13 18:40 od koblih69]
    • 22
  5. koblih69

    Hluk + údržba

    1. hučí ti nejspíš ložisko, vůli nehledej. 2. Olej s FAPem Total Ineo 5w30 - 4l (3,8) 3. Brzdovka dot 4. Odvzdušňovat normálně, 4. spojka LUK je OK 5. Rozvody se mění až ve 240 tis. ( 120 měsíců)
  6. koblih69

    Díra do prahu na 406

    A za rok nanovo....
    • 53
  7. koblih69

    plastové podběhy

    Za me tedy jednoznacne origo, teprve poud bych nesehnal pouzite orig. pak bych vzal neorigo, ale jsou nepresne, tenky a krehky plast a pod....
    • 8
  8. koblih69

    Spínač s dvěma funkcemi

    Tož ale totok by ale vypadalo móc kchůůl: http://dx.com/p/car-toggle-switch-with-red-led-indicator-dc-12v-vehicle-diy-117141
    • 32
  9. koblih69

    Demontáž chladiče

    V servisech kde mají plničku většinou mají i tu soupravu na rozebrání trubek.
    • 18
  10. koblih69

    Demontáž chladiče

    Jak je ten faldík tak do něj se musí roztáhnout ta pružinka. Takže stočíš nějakou planžetu (tenký plech nebo tenký plast ....) strčíš ji tam a dvěma šroubováky protí sobě to co nejvíc roztáhneš po obvodu. Pak třetí rukou chytněš jednu stranu, čtvrtou sukou druhou stranu toho potrubí a přitom to budeš roztahovat od sebe. Těžko se to vysvětluje když jsi to neviděl rozdělané...
    • 18
  11. koblih69

    ucpané ostřikovače

    Hm tak tam je realna sance na to, ze to bude chodit, super.
  12. koblih69

    Demontáž chladiče

    Ozzy to je old, tam je takovy cafourek, u new byla priruba.
    • 18
  13. koblih69

    Převodový olej

    PP90 je super do Jawy 350 :D:D
    • 33
  14. koblih69

    Demontáž chladiče

    Je tam takovej kroužek z pružinky. Dělá se na to taková sada na rozpojení. S trochou cviku a se to dá udělat dvěma šroubováky a kovovou planžetou.
    • 18
  15. koblih69

    ucpané ostřikovače

    Vidím dobře, že jsou tam kovové kuličky, které se dají nastavit?
  16. koblih69

    Spínač s dvěma funkcemi

    Tyhle úpravy nemám rád, když vznikne nějaký problém tak servis při hrabání v něčem takovým mít radost nebude a nevidím v tom žádný benefit.
    • 32
  17. koblih69

    mastna hadice od IC

    Nafukovat se musi co nejmin
    • 23
  18. koblih69

    mastna hadice od IC

    Dej tam jenom hadici a koukni jestli se nafukuje pri pridani plynu.
    • 23
  19. koblih69

    Maturita 2013 -Maturanti

    Jo já se z ruštiny nenaučil taky jednu otázku protože mi byla odporná... samo že jsem jí dostal
    • 38
  20. ... a jeď to projet jinam než kde jsi to vypozoroval. Ono je potřeba nepodceňovat profil silnice i když se na 1. pohled svažovaná nezdá...
    • 16
  21. Pokud to na zimních nedělalo tak je to gumama... přehoď na zkoušku pravou stranu za levou, nevadí, že nebude sedět směrovost pneu.
    • 16
  22. koblih69

    mastna hadice od IC

    No vono když to bouchne tak turbo vysadí a už to nic nedělá, ale skoro jsem si krupnul
    • 23
  23. Tak jsem zatím zkoušel výpočty kvadratických rovnic, 2 rovnic o 2 neznámých a podobné taškařice a jsem akorát naštvanej, že jsem si ji nekoupil už v 1. semestru. Funguje to super a naštěstí jednoduše a logicky
    • 15
  24. koblih69

    Maturita 2013 -Maturanti

    Já si dal ráno štamprlku slivovičky a bylo mi fajn
    • 38
  25. koblih69

    Maturita 2013 -Maturanti

    Je to tak, z maturity si netřeba dělat. Hlavu, tedy pokud jako já neuděláte tu chybu, že v 1. ročníku nezačnete vysvětlovat mladé ambiciózní učitelce jak se má programovat a ono se stane hlavní zkoušející No naštěstí tam nebyla sama.
    • 38
×
×
  • Vytvořit...