Hm nevím proč vás čílí 700,- Naposledy jsem takhle ustřižený kabely řešil u OK406 - dráty byly utopené, některý byl přerušený takže to byla dost nepříjemné práce. Nakonec ještě špatné zadní repro... tím chci jen říct, že hrabat se po čunčátku v elektrice a udělat to pořádně zase není někdy tak úplně příjemný. O tom, že je potřeba nějakej materiál nemluvě. Možná, že je 700,- moc, ale není to zas tak přemrštěné za poctivou práci...