Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Výběr je jistě dobrý. Vyšší cena proti levným přípravkům se ti vrátí na malé spotřebě. A když koukneš na to kolik je cena v poměru s tím co tam všechno je tak se to jistě vyplatí.
    • 65
  2. koblih69

    Dotaz gumy 225/55/r16

    Šipky označují směr rotace, vnitřní a vnější strany nápisy \"inside/outside\" typická asymetrická guma je třeba Michelin Pilot sport
    • 31
  3. To je moje tchýně, zamlada prý vypadala jako mořská panna... ale to já nepamatuju
    • 13
  4. koblih69

    Klínový řemen

    No, samo to nepřeskočilo, takže problém bude určitě. Můžu to být i hodně vytahaný řemen nebo unavená pružina v automatickém napínáku, ale to už není tak časté. Nasaď 15ctku klíč na automatický napínák, odkloň ho směrem od sebe (k čelnímu sklu) a řemen vrať na místo. Pak to prohlídni při nastartovaném motoru.
    • 20
  5. koblih69

    Klínový řemen

    No jenom pozor na to, že ta řemenice tak trochu hází i úplně nová, takže kdo to nezná může mít zato, že je to špatně.
    • 20
  6. koblih69

    Problém s tiskárnou

    Musíš projít cestu kudy jde papír a jsou tam po cestě spínače, obvykle na optickém principu s clonkou. Buď se zasekne ta clonka nebo se dostane bordel na ten optický člen. Případně mohl zůstat nezapojený některý konektror po té rozborce (od toho spínače). Některé tiskárny končí touhle chybou i při poruše podavače papíru - nelízne si.
    • 29
  7. koblih69

    Klínový řemen

    Podmlě mě je to taky o zub, mimo toho co zmínil Ferry zkontroluj jeslti jsou kladky v ose a jestli příliš nehází hlavní řemenice.
    • 20
  8. koblih69

    pokuta za nepovolena kola

    gronholmm: jak už jsme diskutovali jinde já mám s likvidátorem zkušenost negativní, konkrétně směrem k rozměrům kol a pneu 2x a i když to bylo u mě OK tak příjemné to nebylo. Pokud mi likvidátor řekne že mají nařízeno takové případy přímo vyhledávat aby mohl krátit nebo odmítat plnění tak to prostě znamená možnost problémů. A je úplně jedno jestli do za 3 roky domůžeš nároků u soudu nebo ne. Teda aspoň pro mě, já nemám na vyřizování ptákovin čas. Nicméně v mém případě je to jednoduchý - jak napsal Ozzy56 pravidla jsou stanovená a slušný korektní člověk je dodržuje. To ostatní je anarchie PS: a neodpustím si poznámku - doufám, že \"kolaři\", Xenonáři a podobní tuzeři z našich silnic brzy zmizí jako třeba v Německu. [upravil dne 22/3/13 18:39 od koblih69]
    • 38
  9. koblih69

    Oživenie farby + lesk

    Klidně se poblej, já ti v předhozím příspěvku napíšu, že Turtle Wax je dobrý akorát na vymazání formy k laminování a ty to tady srovnáváš se špičkou jako je Auto Glym. OK tak normální odpověd - klidně si Kup T.W. - to jsi asi chtěl slyšet. PS: příště se nauč trochu chovat - máš tu ode mě hafo příspěvků kdy jsem se ti snažil nějak poradit a tvoje reakce? Škoda mluvit tak příště ti jistě poradí někdo jiný. [upravil dne 21/3/13 22:47 od koblih69]
  10. koblih69

    Motorový olej

    jojo 1109CK v Kelly třeba Champion CH XE530 - 177,-
    • 10
  11. koblih69

    pozdní záběr 2.0 hdi

    No my se neloučíme, tohle vlákno se ještě bude hodit
    • 9
  12. koblih69

    Zapojení ISO - Zapojeno

    Hm nevím proč vás čílí 700,- Naposledy jsem takhle ustřižený kabely řešil u OK406 - dráty byly utopené, některý byl přerušený takže to byla dost nepříjemné práce. Nakonec ještě špatné zadní repro... tím chci jen říct, že hrabat se po čunčátku v elektrice a udělat to pořádně zase není někdy tak úplně příjemný. O tom, že je potřeba nějakej materiál nemluvě. Možná, že je 700,- moc, ale není to zas tak přemrštěné za poctivou práci...
    • 16
  13. Nechme toho stačí hledat... nebo raději zažít
    • 28
  14. Ozzy to só cajzli, ty nevijó co je špica....
    • 32
  15. koblih69

    Motorový olej

    Akorát, že ten jiný slušný olej bude nejspíš dražší než vhodný Total: http://www.olejecz.cz/total-quartz-7000-10w40
    • 10
  16. koblih69

    Nečitelný displej

    Jako ručně? Tak to si kup pořádnej mikroskop a následující půlrok vynech alkohol a stres Nastavit se musí, stačí Čína.
  17. koblih69

    Oživenie farby + lesk

    Ach jo
  18. Co to je reálných? Jako 100% prokazatelných (auto je tvoje od nova nebo tvého příbuzného)?
    • 6
  19. koblih69

    Peugeot 8O7 Prosím pomoc :-)

    Určitě doporučuju s někým kdo auto má nebo zná, ideální je tam dojet stejným autem, to pak minimalizuje pohádky.
    • 18
  20. koblih69

    Peugeot 8O7 Prosím pomoc :-)

    S tím filtrem jsem to teda ještě neslyšel, to je mi skoro podezřelý
    • 18
  21. To nebude žádný problém opravit, toho byhc se nebál
    • 19
  22. :D:D:D tvoje vlákna mám v živé paměti [upravil dne 21/3/13 19:39 od koblih69]
    • 28
  23. koblih69

    Peugeot 8O7 Prosím pomoc :-)

    No ono asi nejčastejší větou bazarníků je \"jó to je normální to dělají všechny tyhle auta, to je v pohodě\"
    • 18
  24. jsou tam i dražší :D:D
    • 11
  25. koblih69

    Peugeot 8O7 Prosím pomoc :-)

    Ano to není turbo, pokud to připomíná takové \"žvejkání\" pak bych podezříval drážkovaný řemen, případně řemenici a pod... lze snadno ověřít sundáním řemenu.
    • 18
×
×
  • Vytvořit...