Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    predni kapota z new na old

    nebude
    • 9
  2. koblih69

    2,0 HDI problém s motorem

    Nabij baterku a koukni do nádobky naftového filtru jak vypadá a jeslti tam nějaká voda a pod.
    • 8
  3. No to né, ale taky se mu nic neotevře...
    • 10
  4. koblih69

    Nové ale staré gumy?

    ROSAVA? :D:D Tak to fakt nevím jeslti je lepší Ukrajinec nebo Číňan:D
    • 55
  5. koblih69

    diagnostika - není výkon

    Tohle bývá Lambda nebo MAF?
    • 18
  6. Je to turbo, pokud ti auto nebere olej tak to neřeš, často pískají i čerstvě repasovaná turba...
    • 15
  7. Za mě taky lepší ta původní
  8. koblih69

    peugeot 306 1.9 td

    V bazaru bych tam přijel hned po ránu, ideálně dokud jsou mrazy a vyzkoušel startování...
    • 8
  9. koblih69

    peugeot 306 1.9 td

    To je z bazaru nebo od majitele?
    • 8
  10. Záleží kdy jezdíš - ráno jezdí z ČB kolem mzi 7-8 a odpoledne zpět mezi 16-17... ale když ho potkáš tak ho nepřehlídneš.
    • 13
  11. koblih69

    F1 - sezóna 2013

    Náhodou, když pominu konec tak tam dneska byla spousta legrace
    • 44
  12. Může, ale narovinu já na takový ptákoviny nemám čas. Natočit ho není problém, problém je pak docházet svědčit.. a pod... Lepší trest bude když si aspoň jeden zákazník pojede koupit Auto jinam
    • 13
  13. koblih69

    Lidskej vkus

    Z ty kola bych někomu urazil ruce
  14. koblih69

    Peugeot 406 prodej

    HPI, pokud se dobře pamatuju, používá metodu tzv \"vrstvené směsi\" což by mělo zlepšit spalování - tedy nižší emise, vyšší výkon, nižší tepelné namáhání spalovacího prostoru, nižší spotřeba.... V praxi to moc nefunguje, motor je hlučný, má problémy s Českým benzínem, díly jsou drahé a poměrně trpí (vstřikovače.. ).
    • 14
  15. koblih69

    listy

    Tmelení je nesmysl, je to moc hluboký... musela by se tam po délce zatavit nějaká mřížka... dalo by se to zavařit, ale taky moc práce. Já bych vyndal ty plastový lišty přebrousil je a přetáhnul vhodnou samolepící fólií, nebo tenkostěnnou smrťovačkou s velkým průměrem.
    • 22
  16. Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl tady udělat reklamu firmě jejíž předváděcí auto vidíte na foto. Poslední (čtvrteční setkání ) mě utvrdilo, že si to zaslouží. Prosím pokud potkáte na cestě tohle nebo jiné auto označené touto firmou - dříve to byla 207 se lvem na boku ( denně jezdí na trase ČB - Týn nad Vltavou - Veselíčko a zpět ) s chladnou hlavou mu na nejbližším místě uvolněte cestu a nechte ho jet. Stejně už na Vás bude asi najíždět a blikat protože jedete 100 tak kde by to na okresce šlo 150. Příklad jedné z jízd: 2x předjíždění na plné čáře - 1x jelo v protisměru auto které se muselo vyhnout, vybzďování, najíždění, vytlačování ze silnice bok na bok, zběsilé jízdy v obci, nezastavení na Stopce a pod. Potkávám toho \"člověka\" poměrně často a vím o koho se jedná, ale to není podstatné. Ten člověk není psychicky v pořádku, to není agresivní jízda to je série útoků. Naštěstí jsem byl napadeným jen jedenkrát - o to pikantnější je když jedete na motorce a najíždí na vás zezadu auto přesto, že jste u krajnice a může předjet, nebo když předjede a začne vás vytlačovat ze silnice ... bohužel svědkem jsem byl tolikrát, že mi to nedá pokoj. Tak si ( hlavně Jihočeši ) prosím dávejte pozor a auto vozte servisovat někam jinan [upravil dne 24/3/13 18:19 od koblih69]
    • 13
  17. dobrej odkaz
    • 10
  18. koblih69

    rozvody 307 sw

    Pokud vybíráš mezi těmito značkami tak můžeš být v klidu. Naposledy když jsem měl sadu gates tak tam byly kladky SKF, stejně tak v Contitech je buď INA nebo SKF ...
    • 10
  19. Zadarmo není nic a přerozdělování peněz je asi největší problém ekonomiky. Takže i když je to milé tak je to špatně.
    • 33
  20. koblih69

    Dotaz gumy 225/55/r16

    No já bych řekl, že to nejde proto, že ráfky budou R15 a Gumy R16
    • 31
  21. koblih69

    Spojkové lanko

    No na fouknutý těsnění je to teda brutální cena s ohledem na zbytkovou hodnotu auta.
    • 31
  22. koblih69

    Presunutie baterky do kufra

    Použij hledání, tohle téma tu je 1. nanapsal jsi ani ty auta ani motoru, kdo má věštit jaký máš výkon startéru? 2. pojistka - no to budeš muset hledat asi tady: http://www.oez.cz/produkty/nozove-pojistky :D:D 3. na startér určitě 5. ne Nápad jako takový komentovat raději nebudu
  23. koblih69

    Autoplachta na 406 Break - jakou

    Autoplachtu v žádném případě - auto se pod ní paří a nevadí, že ho tam nebudeš dávat mokré, protože chtě nechtě přejdeš každý den přes rosný bod. Pokud tě trápí ptačí trus tak doporučuju kvalitní tvrdý vosk ve 2 vrstvách a budeš mít klid.
    • 19
  24. koblih69

    Jaká velikost alu.kol?

    Na rozdíl od jiných aut kde většinou platí, že větší kola vypadají dobře tak na 607 se mi 18 nebo 19\" nelíbí vůbec. Prostě s tím vzhledem limuzíny to nešlo dohromady, ale možná to bylo jen nevhodnou volbou kol. Každopádně 607 má i se 17\" koly (i při perfektním nastavení geometrie) dost neklidný zadek. Takže s 18 nebo 19\" to bude žebřiňák což mi nejde dohromady se zaměřením auta. Neměl jsem to rád se 17\" takže jezdit na větších kolech si vůbec nedovedu představit. Jinak v Tuningu máš sekci Virtual tuning a když pošleš fotku svého auta a vyhlídnutých kol tak není problém je tam \"namontovat\" [upravil dne 23/3/13 07:00 od koblih69]
    • 16
×
×
  • Vytvořit...