Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl tady udělat reklamu firmě jejíž předváděcí auto vidíte na foto. Poslední (čtvrteční setkání ) mě utvrdilo, že si to zaslouží.
Prosím pokud potkáte na cestě tohle nebo jiné auto označené touto firmou - dříve to byla 207 se lvem na boku ( denně jezdí na trase ČB - Týn nad Vltavou - Veselíčko a zpět ) s chladnou hlavou mu na nejbližším místě uvolněte cestu a nechte ho jet. Stejně už na Vás bude asi najíždět a blikat protože jedete 100 tak kde by to na okresce šlo 150.
Příklad jedné z jízd: 2x předjíždění na plné čáře - 1x jelo v protisměru auto které se muselo vyhnout, vybzďování, najíždění, vytlačování ze silnice bok na bok, zběsilé jízdy v obci, nezastavení na Stopce a pod.
Potkávám toho \"člověka\" poměrně často a vím o koho se jedná, ale to není podstatné. Ten člověk není psychicky v pořádku, to není agresivní jízda to je série útoků. Naštěstí jsem byl napadeným jen jedenkrát - o to pikantnější je když jedete na motorce a najíždí na vás zezadu auto přesto, že jste u krajnice a může předjet, nebo když předjede a začne vás vytlačovat ze silnice ... bohužel svědkem jsem byl tolikrát, že mi to nedá pokoj.
Tak si ( hlavně Jihočeši ) prosím dávejte pozor a auto vozte servisovat někam jinan
[upravil dne 24/3/13 18:19 od koblih69]