Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Ze 406, 605, 806, citroeny XM, xantia, evasion, fiat ulyse, lancia Z (zeta?)
  2. Benžík

    kompresor klimy

    S Godzilou jsme se o tom bavili, psal, že v 406 může být sanden nebo harrison. Mam asi delpfi a u něj jsem předpokládal, že bude stejný jako harrison, navíc na těchhle stránkách je to i napsaný. Můj kompresor vypadá stejně jako tenhle a na straně u trubek má i vyražený stejný číslo: http://www.teilesuche24.de/peugeot/406-break-8e-f-96/2-0-hdi-90-16/hella/klimakompressor-8fk351134631?c=100354 Další otázka je jestli mohlo chladivo uniknout jen při přetlakování systému (tady je to popsaný http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=75955&page=1) -kompresor byl zespoda zelenej od barviva- a potom již neunikat - chladí to pořád stejně dobře. Mam ve sklepě schovanej sanden (z c. xm 2,1td), taky by mě zajímalo, jak je to s tim tlakem, jestli je možný ho namontovat, když bude potřeba. Taky by mě zajmalo, jestli se s kompresorem nic nestane, pokud bude ležet pár let ve sklepě. [upravil dne 15/8/10 Benžík]
    • 6
  3. Benžík

    kompresor klimy

    S řemenicí se dá točit uplně volně. Mám taky otázečku: je možné kompresor harrisson nahradit kompresorem sanden? Upevnění asi bude stejné, drážkový řemen je jiný. Jak je to s tlakem v sytému a s ostatníma částma klimy? Je to u obou stejný?
    • 6
  4. Benžík

    Spotřeba HDI

    5,7 jsem nedavno udelal s 2,1td, po okreskach a strasne chcalo, tak se nedalo jet rychle. Po dalnici ve 120 to zere 6l/100km. Ve 150 asi 7,5l/100km.
  5. Benžík

    ako na výmenu motora

    Tak tam namontuj tu 2.1. Prevodovku i motor. Trochu offtopic dotaz: jakou mas u 1,9 td spotrebu?
  6. To škubání bude spíš netěsností naftových hadic, přisává to vzduch. Nebo ucpanej naftovej filtr. Snadnější bude zkontrolovat hadice než vyměnovat čerpadlo.
  7. Benžík

    náhon tachometru

    Lanko tam neni, najdeš to v inzerci.
  8. Benžík

    Problém s pneu

    Ta závlačka cinkat může a to plechový pod ní co zajištuje matici taky může cinkat. Jestli nechceš aby cinkala, tak jí vytahni, trochu zmačkni kleštěma a dej zpátky.
  9. Je to jak píšeš, někde se přeruší obvod civky. Jen zjistit kde. Pokud to udělá jednou za čas, bude se Ti to hledat těžko.
  10. Porovnejte km v inzerátech aut u nás a třeba v německu, rakousku, holandsku... Přitom právě odsud je většina aut v našich bazarech. [upravil dne 12/8/10 Benžík]
  11. Benžík

    jíte chleba ?

    Jim. Vůbec mi to s chlebem nepříjde tak tragický, jak píšou.
  12. Překlesaný drátek uplně kdekoliv? Nebo to taky může dělat špatný kontakt ve spínačce? S tim selenoidem - pokud by s nim něco bylo, spíš by se nedal vypnout motor než že by to chcíplo. [upravil dne 12/8/10 Benžík]
  13. V chorvatsku jsem do 405 natankoval slunečnicový olej z jejich lidlu (za 4,5kuny litr) a taky žádnej problem. Před dvěma lety.
  14. Rad bych se zucastnil, bohuzel nevim, jestli budu moct. Jak to mam udelat? Myslim, ze je hodne blby a nefer prihlasit se a pak nepriject. . Jo a nikde se nepise, jaky je objednany pocasi. Byl by to muj prvni sraz.
  15. Benžík

    tlaky vstriku 2.1TD Lucas Epic

    V eshopu autobenex se podivej do vlastnosti, nejaky tlaky tam maji uvedeny. Edit: koukam do jejich katalogu a nemuzu to tam najit. Sorry, asi to bylo nekde jinde, snad to najdu. [upravil dne 11/8/10 Benžík]
  16. Soused měl před pár lety taky vodu v motoru (passat b3 1,6 td nabral jí v do sání v hlubokym pangejtu:roll), dostal jí ven tak, že vyndal žhavicí svíčky a dlouho startoval až to olej vystříkalo ven. Pak do každýho válce nalil trochu nafty a znova to vystříkal ven. Pak tam dal zpět svíčky a pasat jezdil dál.
    • 9
  17. Benžík

    Bouchnutí při rozjezdu

    Nebouchne o neco vyfuk?
    • 8
  18. Benžík

    kompresor klimy SANDEN

    Tak už jsem ho našel a je to Harrisson. http://www.teilesuche24.de/parts_images?id=47330&view=35113463D I to číslo 6560502 (je vidět na obrázku) sedí.
    • 8
  19. Benžík

    kompresor klimy SANDEN

    Sloupnul jsem z něj štítek, jediný co se na něm dá přečíst je Delphi. Navíc jsem zjistil, že kompresor netěsní, zespoda je celej zelenej od barviva z klimy:o. Barvivo smazalo skoro všechno z štítku. Vzhledově je nejpodobnější tomuto: http://eshop.autobenex.cz/cz/sortiment/klimatizace/kompresor-jednotlive-dily/?skt=7870.1.0 [upravil dne 9/8/10 Benžík]
    • 8
  20. Benžík

    kompresor klimy SANDEN

    Našel jsem na něm napsáno jenom číslo 6560502, je pod trubkama s chladivem. nic jinýho tam neni vidět.
    • 8
  21. Benžík

    kompresor klimy SANDEN

    Poradíte prosím jaký kompresor klimy mam v autě? Podle vinu tam může být Sanden i Harrisson. Jak je od sebe poznam? Jde o to, že musim vyměnit drážkovej řemen a pro každý kompresor je potřeba jinak dlouhý. Díky.
    • 8
  22. Benžík

    bremba

    To jo. A co brzdiče? S těma je to větší taky o 22mm?
  23. Benžík

    bremba

    O kolik mm jsou větší ty kotouče + brzdiče bremba než klasický kotouče a brzdiče 283mm?
  24. Benžík

    Jak opravit čalouněí dveří?

    Prodávají se takový nažehlovací obrázky, třeba na děravý kalhoty, to by se jí nelíbilo?
    • 7
×
×
  • Vytvořit...