S Godzilou jsme se o tom bavili, psal, že v 406 může být sanden nebo harrison. Mam asi delpfi a u něj jsem předpokládal, že bude stejný jako harrison, navíc na těchhle stránkách je to i napsaný. Můj kompresor vypadá stejně jako tenhle a na straně u trubek má i vyražený stejný číslo: http://www.teilesuche24.de/peugeot/406-break-8e-f-96/2-0-hdi-90-16/hella/klimakompressor-8fk351134631?c=100354
Další otázka je jestli mohlo chladivo uniknout jen při přetlakování systému (tady je to popsaný http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=75955&page=1) -kompresor byl zespoda zelenej od barviva- a potom již neunikat - chladí to pořád stejně dobře.
Mam ve sklepě schovanej sanden (z c. xm 2,1td), taky by mě zajímalo, jak je to s tim tlakem, jestli je možný ho namontovat, když bude potřeba. Taky by mě zajmalo, jestli se s kompresorem nic nestane, pokud bude ležet pár let ve sklepě.
[upravil dne 15/8/10 Benžík]