Do 405 mi teklo pod koberec skrz posilovac brzd. Voda mela z posilovace tect do torpeda, ale ucpala se tam takova dirka na vodu v tom posilovaci a tak to neodtekalo do torpeda, ale do kabiny. Dokonce pod kobercem prorezla dira cca 8cm a zespoda vubec nebyla videt, dokud to nebylo turch.
Ale nevim, jak to je v 806, ve 405ce byl posilovac brzd v torpedu, voda z okna tekla primo na nej.