Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Peugeot 508 - vejdete se?

    Nevejdes se? To jako ze sedis sam v preplnenym aute?
  2. Neni to chyba nejakyho kontaktu spinacky?
  3. Benžík

    Geometrie z. napravy

    Kdyz uz to ma vuli, tak uz asi nestaci vymenit jenom loziska, musi se to udelat cely, je vymlaceny misto, kde to lozisko drzi.
  4. Benžík

    Trasie dverami

    Náký asfaltový pásy se kvuli tomu lepí do dveří, myslim, že se to jmenuje dynamat, nebo tak nějak, podívej se do autohifi, tam o tom něco najdeš.
  5. Benžík

    Přetáčivý smyk

    Geometrie zadku?
    • 18
  6. Zvedni předek auta a rukou toč předníma kolama, třeba něco najdeš.
  7. Benžík

    Špatná geometrie?

    Zřejmě při tom otáčení kružnice, které přední kola opisují, nemají střed v jednom bodě a tak tam vzniká pnutí, které se uvolní tim, že pneumatika poskočí po asfaltu kousek do strany.
    • 21
  8. Možná se zůčastnim.
    • 23
  9. Benžík

    Špatná geometrie?

    Je to hodně podobný, jako bys při tom otáčení přejel kámen a ten uskočil zpod pneumatiky, nebo se pod ní nějak otočil. Když se mi to stalo prvně, myslel jsi si, že to udělal nějaký kámen.
    • 21
  10. Benžík

    Nechal jsem zapnuté světla

    Se zarovkama nic neni, jenom baterka. Staci nastartovat kabelama a pul hodiny jezdit a je to nabity, taky se mi to stalo.
    • 13
  11. Benžík

    Voda v prahu - vyřešeno

    Diky, podivam se na to, akorat, ze ted to nema cenu delat, kdyz je to mokry. Musi to vyschnout.
    • 50
  12. Benžík

    Špatná geometrie?

    Uz tu na to bylo vlakno, u 406 je to normalni stav, taky mi to dela, prijde mi, ze pri couvani je to znat vic.
    • 21
  13. Benžík

    Turbo raz ide a raz nie

    Nejspis se zasekava ta klapka bypassu.
  14. Benžík

    Voda pod kobercem

    Do 405 mi teklo pod koberec skrz posilovac brzd. Voda mela z posilovace tect do torpeda, ale ucpala se tam takova dirka na vodu v tom posilovaci a tak to neodtekalo do torpeda, ale do kabiny. Dokonce pod kobercem prorezla dira cca 8cm a zespoda vubec nebyla videt, dokud to nebylo turch. Ale nevim, jak to je v 806, ve 405ce byl posilovac brzd v torpedu, voda z okna tekla primo na nej.
    • 13
  15. Benžík

    piskanie kolies v zakrute

    Nejdriv zkontroluj tlak v pneu, potom se podivej, jestli nejsou zadni kola do A.
    • 9
  16. Pipa to protoze to neni sparovany s bsi.
    • 29
  17. 32 stupnu, krasne sviti slunicko, trosku to fouka od jiho vychodu.
  18. To je dobrý tak do nákladáku, do těch našich vozítek je to bezvýznamný.
  19. Může být něco s anténou, až to bude jenom chrčet, tak radio vyndej, odpoj z něj anténu a místo ní tam strč tak půl metru nákýho drátu, pokud to pak bude hrát, tak je to anténou. Taky to může dělat nákej studenák v radiu, nebo něco přímo v fm demodulátoru (vstupní díl radia). Nebo nákej kondík.
    • 29
  20. Benžík

    Pružiny, tlumiče

    Přední péra bych dal jedině nový a zadní u breaka budou jiný než u sedana. Tlumiče nejspíš budou původní, tudíž už špatný. Tacho je stočenej na hodně málo, ale najeto to má mnohem víc, takže si myslim, že dobrý nemůžou být. Jak se to dá zjistit? Kolik může stát test tlumičů? Udělají ho běžně v servisu? Tohle jsem nikdy neřešil, tak nevim. [upravil dne 29/7/11 od Benžík]
    • 25
  21. Benžík

    Moje 406 - nehoda, co s tím???

    Dej fotky až bude sundaný všechno co je rozbitý.
    • 91
  22. Benžík

    Geometrie z. napravy

    Dělá se repase celý nápravy, je tak 6000, možná víc. Ty ložiska je v tý trubce na který tam vzadu všechno drží, otáčí se na nich ramena.
    • 13
  23. Benžík

    Geometrie z. napravy

    Ne
    • 13
  24. Benžík

    Geometrie z. napravy

    ložiska ramen
    • 13
  25. Benžík

    Moje 406 - nehoda, co s tím???

    O oprav nosných částí jde hlavně o to, že při bouračce se můžou zdeformovat jinak, než je třeba. Jinak se to vůbec na ničem nemusí poznat. Edit: je to v pořádku, jenom dokud se s autem nebourá znova. [upravil dne 29/7/11 od Benžík]
    • 91
×
×
  • Vytvořit...