Další univerzální (Actia atal co mají na emisích) se připojila, našla chybu regulátor rychlosti, ta šla smazat, ale nic dalšího se tam nedalo dělat, je to nějaká osekaná verze. S řídící jednotkou prý neni nic, tempomat pořád nejde. Asi budu muset k někomu, kdo má lexii, nebo pp2000, do peugeota se mi nechce, kvuli ceně. Nenajde se někdo, kdo by s tim pomohl? Uplně zadarmo to samozřejmě nechci.....Díky.