Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Diagnostika 2,1td 1998

    No a jaká u ní může být chyba?
    • 9
  2. Benžík

    Diagnostika Lexia

    Najde se tu nekdo z Plzenska s diagnostikou?
  3. Benžík

    vylet do statov autom

    Taky se dá jet vlakem, i s autem.
    • 12
  4. bitron je na ventilátor chladiče, ne,
    • 9
  5. Benžík

    Diagnostika 2,1td 1998

    Nevíte, čeho se týká ta chyba regulátor rychlosti? Jestli je to nejaká chyba toho tempomatu, nebo jen \"potenciometr plynu\"? Vymazat šla.
    • 9
  6. Otevři radio a podívej se na spoje na plošnáku na fotce, nebo na spojení tohoto malýho plošnáku s velkym plošnákem (ten, co je přes celý radio), někde je studeňák, ten zaletuj normální trafopájkou. To lepidlo tam dal nejspíš aby se ten malej plošnák nekejval, asi bych ho sloupal, pod nim taky může být studenák. [upravil dne 12/7/11 19:14 Benžík]
    • 6
  7. Závlačka + pojistný plech, nebo jak to nazvat, na matce poloosy. Sundej kolo a zkus, jestli je to tam volný, asi to ničemu nevadí, jenom to dělá ty zvuky.
    • 12
  8. Benžík

    Diagnostika 2,1td 1998

    Další univerzální (Actia atal co mají na emisích) se připojila, našla chybu regulátor rychlosti, ta šla smazat, ale nic dalšího se tam nedalo dělat, je to nějaká osekaná verze. S řídící jednotkou prý neni nic, tempomat pořád nejde. Asi budu muset k někomu, kdo má lexii, nebo pp2000, do peugeota se mi nechce, kvuli ceně. Nenajde se někdo, kdo by s tim pomohl? Uplně zadarmo to samozřejmě nechci.....Díky.
    • 9
  9. Benžík

    Diagnostika 2,1td 1998

    Bude aspon vidět na tý univerzální, jestli fungujou vstupy od tempomatu? Pokud se teda připojí... [upravil dne 11/7/11 21:31 Benžík]
    • 9
  10. Benžík

    Diagnostika 2,1td 1998

    Ta texa se tvářila, že tohle auto bude normálně umět, v menu bylo, i správný motor jsme tam našli, ale nepřipojila se.
    • 9
  11. Dneska jsme s kamarádem chtěli připojit diagnostiku (kvuli tempomatu) a nepovedlo se. Vůbec se to nespojilo. Má diagnostiku Texa. Je to nějaká univerzální diagnostika, měla by umět všechny auta s OBD a OBDII. Máte s Texou nějaké zkušenosti? Ještě mi kamarád nabízí možnost zkusit nějakou jinou univerzální diagnostiku, co mají na emisích. V tý Texa diagnostice to chtělo vybrat nějakou verzi L2, L3 nebo L4, což jsme vůbec nevěděli, co to je. Zkusili jsme všechny a žádná se nepřipojila. Co to je ta verze?
    • 9
  12. Benžík

    Spotreba 2.1TD?

    5 - 7,5 l/100km, prumer 6,3 ve meste v lete na kratky cesty.
    • 6
  13. Takze pri vymene vymenit jedine řj + transponder + cipy? A řj z auta s klavesnici se tedy do auta s immo v klicku pouzit neda? Diky za info. [upravil dne 11/7/11 09:10 Benžík]
  14. Nevite jak je to s immobilizerem u old modelu? Zajimalo by me, jestli je mozne vymenit řj v aute s klavesnici za řj z auta s chipem v klicku a naopak. A pri vymene v pripede cipu v klicku jestli se musi dat i cip, ktery patri k řj.
  15. Pokud bych namontoval řídící jednotku z toho samýho motoru, ale ze xantie 1996 a s klávesnicí na immo (xantie byla s klávesnicí, do svýho auta bych tu klávesnici nedával), bude to fungovat? [upravil dne 10/7/11 20:12 Benžík]
  16. Benžík

    406 2,1TD nedá naftu

    A co relé vedle řídící jednotky?
    • 7
  17. To sem už dal Kloub.
    • 23
  18. Dýha (ale to neni imitace), lamino, folie... v horšim případě tapeta.
    • 25
  19. Jj, už jsem na to koukal.
    • 23
  20. Nebyla to náhoda, jednou by se to stejně stalo. http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=13&t=6946&hilit=kakos
    • 23
  21. Kde tam vidíš to KAKOS 205?
    • 23
  22. Benžík

    od stovky cuká volant

    Až se to bude točit na tý vyvažovačce, tak se koukni, jestli neni boule na nějaký pneu. Nejdřív asi zkus dát na ty podložky jiný kola, jestli to bude taky házet.
    • 19
  23. Benžík

    Zohnuty disk

    Taky mam plnohodnotnou.
    • 6
  24. Benžík

    od stovky cuká volant

    Muze bejt boule na pneumatice, to vyvazovacka nepozna.
    • 19
  25. Divna vec, nevim jak je to mozny, po zapojeni spinacu pedalu to nefunguje. Spinace sepnuty jsou, v konektoru řj napeti je na pinech od tempomatu (pin od pedalu i od vypnuti temponatu), od kontaktu pridani a ubrani rychlosti se tam napeti taky objevi a stejne to nefunguje. Zkontroloval jsem to podle schematu zapojeni, podle kteryho jsem to mel zapojeni prvne a stejne to nejde. Jediny co me napada, je ze jsem zk..vil řj, zapojil jsem do ni konektor a zapomel jsem na zapnuty klicek, ale jinak to auto jezdi naprosto normalne. Mohlo se s řj neco stat?
×
×
  • Vytvořit...