Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. No, myslím, že by stačilo nadzvednout ten koberec, podložit ho a namířit tam fén. Samozřejmě pozor na požár. Zatékání - mrkni na dveře, jestli nevytéká voda dole u tapacíru. Bývá porušená ta igelitová folie uvnitř dveří. Anebo ucpané odtokové otvory pod předním sklem. Prostě se tam zohni a hledej, pokud prší, jinak polévej hadicí. Filc: ptej se v řemeslnických potřebách. Případně na vrakáči, přistříhnout z jiného auta. [upravil dne 3.6.2013 08:49 od P607Olda] Na Tvoji otázku je odpověď v tomto vláknu výše - ano, jsou tam šrouby a konektor. [upravil dne 3.6.2013 08:51 od P607Olda]
    • 13
  2. 64draki: napsal jsi to hezky, hlavně 1. příspěvek, shoduji se. [upravil dne 2.6.2013 09:48 od P607Olda]
    • 32
  3. Tak ještě najít příčinu. Měřit proud v klidu, případně se rovnou zaměř na proud v klidu toho rádia. [upravil dne 1.6.2013 08:39 od P607Olda]
    • 28
  4. P607Olda

    porad nejede a zere.

    To máš pravdu. Taky jsem se po přesednutí do diesla učil. Měsíce a spotřeba šla dolů, víc jak litr proti začátku. A to jsem měl už ujeto asi 600 t. na benzínu.
    • 37
  5. Postup: - dárce je nastartovaný - propojíš kabely - počkáš 2 minuty, aby se slabá baterka vzpamatovala - dárce trochu přidá plyn - startuješ Někdy, když baterka kleká pomalu, tak to poruší imobilizér, takže potom blokuje. Takže v takovém případě se musí diagnstikou \"naučit\" klíč do auta.
    • 28
  6. Nastartuj pomocí kabelů, je to mnohem jednodušší, než vyndavat baterku a někam ji nosit. Pak nechj nastartované 10 minut, altík to dobije.
    • 28
  7. A máš přehozený piny 4 a 7 v ISO konektoru?:D Prostě, změř klidový odběr z baterky. Anebo změř odběr vypnutého rádia (je napájeno dvěma kablíky!) v klidu.
    • 28
  8. P607Olda

    Stěrače 306

    Já jiné nemám, kdo máte možnost, tak dejte.
    • 11
  9. P607Olda

    Okno Google vlastní hledání

    Nb vozím do práce, takže ho zapínám a vypínám ráno, v práci a večer, a navečer je pak pohodlnější tablet (k televizi a hlavně do postele). Tablet používám namísto encyklopedie, takže milion drobných dotazů ohledně fimů atd. - mockrát zapni a vypni. Nicméně, při brouzdání internetem, hlavně např. na stránkách peugeot.cz, i citroen.cz je poznat, že nejsou dělány \"pro lidi\", ale pro uspokojení programátora. Načítají se zcela zbytečné pohyblivé obrázky, ale přitom jsou nepřehledné a např. najít Manuály k autům je docela detektivka. Možná přechodem na jiný prohlížeč se vyhnu dvojímu odesílání příspěvků - dělá to tablet s prohlížečem Dolphin, když znovu otevřu to vlákno a pak dám Zpět. [upravil dne 31.5.2013 11:04 od P607Olda]
    • 23
  10. P607Olda

    Okno Google vlastní hledání

    To zkusím. Tablet jse dostal darem a vyhovuje mi hlavně to, že startuje a vypíná okamžitě, a ne jak ty po...né W..., kde musím čekat asi 2 minuty.
    • 23
  11. P607Olda

    Stěrače 306

    Ještě je i možnost, že domontované časové relé fungovalo dobře a teď se pokazil doběhový kontakt v motoru, anebo jiná vzniklá závada. Bylo by možné kontaktovat toho, kdo to tam montoval (přes prodávajícího)?
    • 11
  12. P607Olda

    Stěrače 306

    Mohu ti to poslat v lepším rozlišení.
    • 11
  13. P607Olda

    Stěrače 306

    Našel jsem toto, ale nevím, jestli ti to bude pasovat.
    • 11
  14. P607Olda

    Stěrače 306

    Mně nee, já schemata nemám. Ale pokud je někdo schopen dodat schema, tak jedině podle VIN. Anebo zhruba podle roku výroby, ale to zas nebude pasovat. No, přeju ti hodně štěstí a trpělivosti, \"auto bylo napadeno kutilem\".
    • 11
  15. P607Olda

    porad nejede a zere.

    Tak se rozhodni, kam z Rosic pojedeš na diagnostiku. Do Pernštejna, nebo tady do Zábřeha (tel. 583 411 572), anebo brňáci poradí někoho jiného. Ty řeči o tom, jak je 66 kW slabý, a čip atd. jsou neopodstatněné. Pokud máš pocit, že to nejede, tak je to asi pravda a je potřeba to řešit. Anebo se svez jinou 406 66 kW, abys měl porovnání. [upravil dne 31.5.2013 09:51 od P607Olda]
    • 37
  16. P607Olda

    Stěrače 306

    VIN?
    • 11
  17. Máš tam neorigo rádio?
    • 28
  18. P607Olda

    Okno Google vlastní hledání

    Dá se to okno nějjak vypnout?
    • 23
  19. P607Olda

    Horní uložení 406 záhada

    Já jsem to nikdy vlastnoručně nemontoval. Ať se teda vysloví někdo jiný, zda lze správné díly špatně smontovat, a jaká chyba se dá udělet.
    • 52
  20. 1400,1500 - to fakt uslyšíš a ucítíš, nedá se říct paušálně, jednotlivá auta stejného typu se mohou dost lišit. Nehoň to za studena. Zbytek ucítíš. Do kopce je dobré dát si švunk na vyšší rychlostní stupeň (5 nebo 4), a pak už to jenom držet, ale ne za každou cenu (obrazně bych napsal na 3/4), a potom jak to klesne, tak řadit. Ucítíš, uslyšíš. Hladký diesel se nepokazí - když se mu to nelíbí, tak má malou sílu, takže vidíš, že takhle ne. [upravil dne 30.5.2013 18:42 od P607Olda]
  21. P607Olda

    Horní uložení 406 záhada

    Co je špatně, to nevím. Po výměně horního uložení musí všechno fungovat ihned perfektně, jakákoli jiná vysvětlení jsou nesprávná. Je to nevýhoda, když si součástky koupíš sám a servis to namontuje. Zřejmě jsi koupil nesprávný typ. Takž nelze spravedlivě požadovat peníze za montáž zpět, a teď už ani díly nevrátíš s vrácením peněz. Zajdi do toho servisu, co poradí. Pokud jsou dobří (ou ou to by poznali, že mají v ruce nesprávné díly) tak by to mohli přemontovat na správné díly. Dobré reference má Bystřice nad Pernštejnem. A kdyby nic, tak přijeď sem do Zábřeha. Ale ve všech případech počítej, že tak 5000 zaplatíš, protože chyba zřejmě nastala při výběru/koupi dílů (možná uložení, možná pružin).
    • 52
  22. A odhlásil pojištění? A on ho přihlásil (můžeš zjistit na internetu podle SPZ)? Aby na tebe pak nepřišla asociace pojistitelů o doplatek. Reklamace by měla směřovat na rodiče, že bráchu nenaučili korektnímu jednání.
    • 52
  23. Není moc vidět - rozumět, na co si stěžuješ. Ten černý pruh, mezi polovinou a horní třetinou? Otevři nádržku (odpoj hadici) a strč tam prst nebo něco - anebo průhlednou hadici, zacpi a vytáhni vzorek. Jestli je na hladině opravdu nějaká vrstva (olej?), anebo je to zdání. Zánovní auto obvykle takovou chybu nemívá (prasklá hlava nebo těsnění pod hlavou), tak jezdi, jestli je teplota OK a voda neubývá, tak to neřeš. [upravil dne 30.5.2013 14:52 od P607Olda]
  24. Nečistili jsme to, wapka by ty lamely pokřivila. Dali jsme nový.
    • 31
  25. Když se na naší 2,0 HDi 80 kW přehříval olej, byl na vině chladič vody (ten hlavní), ucpaný mouchama.
    • 31
×
×
  • Vytvořit...