Nb vozím do práce, takže ho zapínám a vypínám ráno, v práci a večer, a navečer je pak pohodlnější tablet (k televizi a hlavně do postele).
Tablet používám namísto encyklopedie, takže milion drobných dotazů ohledně fimů atd. - mockrát zapni a vypni.
Nicméně, při brouzdání internetem, hlavně např. na stránkách peugeot.cz, i citroen.cz je poznat, že nejsou dělány \"pro lidi\", ale pro uspokojení programátora. Načítají se zcela zbytečné pohyblivé obrázky, ale přitom jsou nepřehledné a např. najít Manuály k autům je docela detektivka.
Možná přechodem na jiný prohlížeč se vyhnu dvojímu odesílání příspěvků - dělá to tablet s prohlížečem Dolphin, když znovu otevřu to vlákno a pak dám Zpět.
[upravil dne 31.5.2013 11:04 od P607Olda]