Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    Trpišovsky-hláška dne

    a taky tě může poslat na svodidla když o tebe pěkně škrtne
  2. Haryk

    Trpišovsky-hláška dne

    čekal jsem na to taky :blicismajlik:blicismajlik
  3. Haryk

    zateplemie chatky

    lepší než polystyren je vata,dýchá a na chatce se nebude rosit a dá se také potáhnout síťkou a namalovat http://www.izospolpolna.cz/?sklik http://www.zatepleni-fasad.eu/tepelna-izolace/vata-na-zatepleni/ [upravil dne 3/1/11 21:13 Haryk]
  4. Haryk

    tabulky pojišťoven - totální škoda

    tak to na..re
  5. co telefon -cigára ,o jedno retko denně miň -1 cig.=3Kč x365=1095 a je zaplaceno na 3roky dopředu já už začal
  6. Haryk

    Silvestr na foru

    všechno nej nej a ještě víc do Nového roku a ZDRAVÍ toť je nejdůležitější :) psi zavřený doma za zateženýma žaluziema a telka na plný koule ať nesliší petardy,letos to bouchalo o něco míň než loni
  7. Haryk

    Silvestr na foru

    teď jsem zbaštil koleno a zapijím kozlem ,na půlnoc je připravenej šampus a budem čučet na telku
  8. už -14,5
  9. Haryk

    Baterie Nikko 6v

    šak až se bude hladat něco jiného tak se najde
    • 37
  10. Haryk

    Baterie Nikko 6v

    • 37
  11. Haryk

    Baterie Nikko 6v

    http://www.usetrim.cz/s-nikko-baterie.aspx
    • 37
  12. Haryk

    Baterie Nikko 6v

    http://www.znackovehracky.cz/nikko/prislusenstvi/ni1562-nabijeci-blok-6v-+-nabijecka/
    • 37
  13. Haryk

    Baterie Nikko 6v

    koupit dobijecí AAA a sestavit do serie 4x1.5=6V, něco takového jsem řešil do svitilny ,a rozebrat de všechno [upravil dne 30/12/10 20:59 Haryk]
    • 37
  14. -14° a zima jako sviňa -venku:D
  15. Haryk

    tak sa Vám chem pochvaliť

    gratulace :papa:papa ,ať Vám dělá jen samou radost:):)
    • 24
  16. Vám všem přeju jen všechno nej a vánoční pohodu Haryk [upravil dne 23/12/10 20:12 Haryk] [upravil dne 23/12/10 20:19 Haryk]
    • 47
  17. Haryk

    Rozbitá plazma

    perfekt
    • 51
  18. Haryk

    nezávislé topení

    http://sk.aukro.cz/listing.php/search?string=webasto&category=0
    • 29
  19. Haryk

    Jak usnout rychleji?

    pivo hořký,tak si dej hrnek teplého mlíka s cukrem a budeš spát jak budulínek
    • 94
  20. jo to jsem zapoměl po vyklopení,se ještě obalují v cukru
    • 18
  21. recept 40 dkg másla nebo hery 70 dkg mouka hl. 14 dkg ořechů nebo mandle 21 dkg cukr mouč, 2 vejce celá,bez skořápky kakao letos paní domu dávala mandle jelikož ořechy jaksi došly z formiček jde těsto perfektně i trochu vlažné nebo úplně horké
    • 18
  22. Haryk

    bliká výstraha

    MotoMoto : A není lepší startovat bez zapnutých varovných blinkrů? Je to spotřeba jako hrom. no právě ,když oni se zapnou úplně sami
    • 9
  23. Haryk

    Jak na neplatiče?

    nebo jim zastav na poloviční cestě ,no co co taky málo platíte
    • 25
  24. jen co přijde moje polovička ,má perfektní recept,dokonce ji pomáhám dávat těsto do forem, pracny jdou krásně ven, co vím tak je ,že formičky ničím nemaže a po upečení zásadně nemeje
    • 18
  25. Haryk

    Poděkování Šaldovi

    ještě,že jsem na vesnici,tady funguje trochu jinak
    • 17
×
×
  • Vytvořit...