lepší než polystyren je vata,dýchá a na chatce se nebude rosit a dá se také potáhnout síťkou a namalovat
http://www.izospolpolna.cz/?sklik
http://www.zatepleni-fasad.eu/tepelna-izolace/vata-na-zatepleni/
[upravil dne 3/1/11 21:13 Haryk]
všechno nej nej a ještě víc do Nového roku a ZDRAVÍ toť je nejdůležitější :)
psi zavřený doma za zateženýma žaluziema a telka na plný koule ať nesliší petardy,letos to bouchalo o něco míň než loni
recept
40 dkg másla nebo hery
70 dkg mouka hl.
14 dkg ořechů nebo mandle
21 dkg cukr mouč,
2 vejce celá,bez skořápky
kakao
letos paní domu dávala mandle jelikož ořechy jaksi došly
z formiček jde těsto perfektně i trochu vlažné nebo úplně horké
jen co přijde moje polovička ,má perfektní recept,dokonce ji pomáhám dávat těsto do forem, pracny jdou krásně ven,
co vím tak je ,že formičky ničím nemaže a po upečení zásadně nemeje