Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. já mu nedal nic,od dcery dostal Wapku ,tak ho chudáka budu muset umejt
    • 38
  2. Haryk

    PF 2012

    PŘIDÁVÁM SE TAKY KE GRATULANTŮM HODNĚ HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, LÁSKY, pohodu na Vánoce a v Novém roce
    • 71
  3. Haryk

    O tom kedy po sviatkoch do prace :)

    já mám dovolenou celej rok heč,zařidte si důchod
    • 55
  4. ráno -6,5 nyní 0 ,napadlo asi10 čísel je pěkně bílo
  5. Haryk

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    vnoučci heč, dvojčata:super
  6. Haryk

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    a dost, du si dát čouda
  7. Haryk

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    Šaldo,zas tak starej ještě nejsem
  8. Haryk

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    těsně vedle,teď sám nevím jestli v levo nebo ten na pravo
  9. \"Milý Ježíšku, celý rok jsem byl hodný a nezlobil . . . .\", zarazí se a říká si, že Ježíšek to asi ví a škrtá . . . Začal znovu . . . \"Milý Ježíšku, celý rok jsem se pilně učil a chodil do školy . .\" Zarazí se a znovu škrtá . . . Potřetí začne . . \"Milý Ježíšku, celý rok jsem nic neukradl . . .chvíle váhání . . . znovu škrtá a papír trhá. . . Dochází mu, že vlastně Ježíšek ví všechno, jak celý rok zlobil, kradl a nechodil do školy a že nejspíš od něho dostane asi pěkný kulový. Sklopí smutně hlavu a dlouze přemýšlí. Nakonec se sebere a jde do kostela. Když se vrátí, vytáhne z pod bundy sošku Panny Marie, postaví si ji na stůl a začne psát znovu. Milý Ježíšku, chceš-li ještě někdy vidět svou maminku . . .
  10. Haryk

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    schválně:kdo uhodne kterej jsem
  11. Haryk

    cena za STK a emise

    2x600 kdo neumí počítat-celkem 1200Kč
    • 7
  12. Haryk

    Václav Havel zemřel

    švejk a kdo je dokonalej, jsi-li bez viny hoď po mě kamenem
    • 48
  13. Haryk

    "Nájezdy" - kde sehnat?

    voni asi chtěj abys jim to spíš přines,řekni si nějakému připálenýmu a máš za pár pětek
    • 69
  14. Haryk

    "Nájezdy" - kde sehnat?

    taky jsem měl problémek,měl jsem je půčený,musel jsem improvizovat http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1263555&aid=81040 koblih69 :na tyhle by ses měl dostat http://autoinzerce.i-auto.cz/inzerat-13952-q-Najezdy-na-auto [upravil dne 18/12/11 20:36 od Haryk]
    • 69
  15. Haryk

    "Nájezdy" - kde sehnat?

    teď na AUKRU,když je budu dělat tak taky asi na půlku http://sz.aukro.cz/najezdy-i1996161976.html
    • 69
  16. aspoň to žije :papa:papa
    • 78
  17. někde jsem to slyšel a ne ané si vzpomenout dědek jsem já a to 3 násobnej
  18. teď + 5,7 chčije a chčije,ale to se neříká
  19. +1,5 vítr jak pase a padá mokrý sníh
  20. hnusně,vítr +3,5°
  21. http://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj_yc&feature=player_embedded
  22. Haryk

    Vánoční dar

    díky ještě jednou,dnes dárek dorazil a mě taky,škoda jen že není pořádná zima
  23. :super:super
  24. tak a máme po ftákách, růžová se nekoná
    • 79
  25. dyť růžová je taková pěkná barvička a na pokličkách super a vůbec vo co de, Přemo sežeň ještě jedny a střídat
    • 79
×
×
  • Vytvořit...