taky topíme v krbovkách a radiátory v ob. a kuchyni zavřené,na kotly nastaveno 70° jelikoš ohřívá ještě bojler na asi 60° jinak všude termo hlavice a nastaveno podle teploty,většinou každý trochu jinak a topíme plynem většinou až odpoledne,spád na termostatu 1°