Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. pořád hnusně ,teď momentálně neprší +2,5
  2. ne ne nelítá, mám nastaveno na 22 a někdy přidám i 23,mám rád teplo
  3. taky topíme v krbovkách a radiátory v ob. a kuchyni zavřené,na kotly nastaveno 70° jelikoš ohřívá ještě bojler na asi 60° jinak všude termo hlavice a nastaveno podle teploty,většinou každý trochu jinak a topíme plynem většinou až odpoledne,spád na termostatu 1°
  4. Haryk

    Potkal jsem klubáka...

    Tipuju Haryka trefa do černého,nálepku mám mám legálně
  5. Les Paul & Mary Ford - \"Mockin\' Bird Hill\"
  6. Haryk

    Tak jsem si udělal radost

    Medvěd ,Goldinka ,krásný koníček :super:super
  7. Haryk

    půjčení sedačky na 807

  8. zloději už jedou k vám,tak tu melodii nazvala tchyně,teď tady nejsou vidět, tak půl roku,dal jsem ne
  9. Haryk

    P 807 už opět jezdí

    no pic kozu do vazu,to je darda,úbec ti nezávidím :bojim [upravil dne 5/1/12 20:40 od Haryk]
  10. hnusně, ráno sníh a ted leje,:grr:grr
  11. Haryk

    Kluk jak buk....

    velká gratulace,hodně zdravíčka pro malého a maminku no a taky pro tatínka :);)
  12. Haryk

    Jaké bylo vaše první auto ?

    mám to v popisu
  13. ráno -5 a dále +1 a prší no prostě hnus,jak teď už sníh nemusím, ,,tento způsob zimi se mi zdá jaksi podivný\"
  14. Haryk

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    přidávám ještě jedno foto
  15. Haryk

    DNA

    bereš na kluka přídavky? tak buď spokojenej,žeti říká táto a neřešto
    • 12
  16. Haryk

    Noční hlídání

    a už zas...............................................koktá
  17. Haryk

    Noční hlídání

    ale málo,kolečko se polámalo jdu spinkat,hečte dobrou noc :papa [upravil dne 28/12/11 23:50 od Haryk]
  18. Haryk

    ako plánujete tráviť silvester?

    doma na zadku a u flašky
    • 66
  19. Haryk

    Noční hlídání

    draka, ten honza
  20. Haryk

    Noční hlídání

    no přece českej honza
  21. Haryk

    "Nájezdy" - kde sehnat?

    tak už pak jedině tohle http://www.uni-max.cz/hydraulicka-najezdova-plosina-900-kg/d/
    • 69
  22. Haryk

    "Nájezdy" - kde sehnat?

    taky tady http://www.uni-max.cz/najezdova-plosina-i203-pro-os-autpar/d/
    • 69
  23. ale bylo to krásné :super:super
    • 53
  24. Haryk

    Airbag

    zatím nic,musím zaťukat
    • 12
  25. Haryk

    Peugeotí úchylka i pod stromečkem

    starosto, Ty máš tak krásné starosti,já Ti závidím :potlesk:potlesk:potlesk
    • 26
×
×
  • Vytvořit...