Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    a co to tohle http://auta.yauto.cz/peugeot-5008-1-6hdi-automat-1686893.html
    • 74
  2. Haryk

    MS v hokeji 2014

    jo v létě a to ma sere, ať slováci sů bratia tak je můsíme porazit, a ostatních taky
  3. Haryk

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    došlo na lámání chleba, místo 7 místného bude 5 místné, 807 nechám dceři a když bude třeba tak si ho půjčím. Dostal jsem na typ na ,,Honda Insight r.rv 10\" nebo ,,Peugeot 308 SW 1.6Turbo 6st.AUT r.v. 09\" ,,Peugeot 301 Allure 1,6 16V automat r.v. 13\" a teď babo raď
    • 74
  4. 14 dní už jsou ve skleníku
    • 19
  5. X17 mám a na štípání jednou rukou vyhovuje parádně
    • 41
  6. Haryk

    Kamera do auta

    na aukru je tato kamera http://mio.znacky.aukro.cz/kamera-do-auta-mio-mivue-388-gps-snimac-pohybu.html?utm_source=newsletter_20140504_preprava&utm_medium=newsletter_box&utm_content=preprava_kamera_MIO&utm_campaign=newsletter_20140504_preprava
  7. Haryk

    Kdo si hraje nezlobí

    Vnoučata měla 4 narozeniny, tak mají garáže http://www.vermerovice-vermerovice.cz/fotoalbum/zetor-a-auto--garaze-pro-traktory-pro-vnoucata-kdo-si-hraje-nezlobi/ prostrřední garáž je koupená [upravil dne 1/5/14 22:43 od Haryk]
    • 28
  8. Haryk

    Tož malý Rejty se nám narodil :)

    ať žije a velká gratulace, hodně zdraví
  9. Haryk

    Vzpomínka na Endyho-psí miláček

    Máme doma ještě jezevčici, tohle už je šestý pejsek co jsem pochoval, a už nechci .......
    • 7
  10. Opustil mě nejvěrnější přítel miláček Endy [upravil dne 29/4/14 11:52 od Haryk]
    • 7
  11. nene já volal před meilem a na +420, dotaz jsem posílal ještě před voláním včera a dnes přišla ta krásná odpověď
  12. http://ankety.aktualne.cz/s3/9008ff136d12 neprošel jsem
  13. Dobrý den, Já doufám, že rozumí anglicky, protože bude pro me snazší hovorit v tomto jazyce. Pracoval jsem v Ceské republice po dobu 1 roku, ale nemohl jsem se naucit cesky. Je to težký jazyk se ucit. Mé jméno je Alistar Sutton, já jsem 42 let a žiji v Anglii. Já jsem pracoval jako projektový manažer v oblasti stavebnictví a poslední rok jsem pracoval v Ceské republice, kde jsem si koupil tuto krásnou auto. Potreboval jsem to auto jet v práci.Auto je stále k dispozici pro prodej, vypadá jako nový, nikdy nebyl zapojen do žádné nehody, nedošlo k poškození a není podle leasingových nebo bankovním závazku. Motor beží hladce, skvelý stav a dobre udržované. Jsem si to v perfektním stavu.Vuz má ceské doklady a všechny placené dane do 01/2015. Mám všechny manuály, 2 náhradní klíce, názvu a dokumentu. Vuz je pripraven ke schválení v Ceské republice se všem i doklady a celních dokladu, protože auto je a vždy byla registrována v Ceské republice, a nebudete platit další dane se zaregistrovat své jméno na nem. Práve jsem dokoncil svuj projekt a já jsem se vrátil zpátky domu do Anglie. Ted jsem v Manchesteru, UK a vzal jsem auto s sebou, aby ji udrželi, ale uvedomil jsem si, že musím prodat, protože jsem nucen zaplatit príliš mnoho povinností a je obtížné rídit auto s levostranným. Snažil jsem se prodat auto tady v Anglii, ale jak to je registrována v Ceské republice a je levostranným auto tak nikdo odsud chtít. Mohu dodat, že auto vám, takže pokud máte zájem, dejte mi vedet. Dekuji ,,Vuz je pripraven ke schválení v Ceské republice\" a v Anglii ho nemůže prodat jelikož má české doklady :bojim:bojim inzerát je už stažen volal jsem na číslo co bylo u inzerátu a pán mě řekl, že není jeho, prodává Renault Clio [upravil dne 27/4/14 18:31 od Haryk]
  14. mě se ztoho zamotala hlava
  15. Haryk

    test-poznáte dopravní značky?

    17
  16. http://www.novinky.cz/muzi/334205-novy-vynalez-pretvari-jezisuv-zazrak-v-realitu.html
  17. Haryk

    Šikovný pán elektrikář

    Šaldo máš přeelektrizovanou domácnost, tak Ti ji trožku upravil no ale jináč Ti nezávidím [upravil dne 22/4/14 22:16 od Haryk]
  18. polák=rusák jedno jest
    • 8
  19. Haryk

    Tomu říkám ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH

    • 7
  20. Haryk

    Hezké velikonoce

    pěkná práce, gratuluji :super:super obešel jsem jen sousedky
  21. včera čt. -4 a -dnes -2 , jinak zamračeno 13,5
  22. http://search.seznam.cz/?q=plynov%C3%BD+kotel+dakon+duo+24+turbo+n%C3%A1hradn%C3%AD+d%C3%ADly&sourceid=szn-HP&sgId=90CohAmMQiu2zbPbpMW1zNwozi-vkipNkn4jYGLizw%3D%3D&oq=plynov%C3%BD+kotel+turbo&aq=3&thru=sug&su=c Tady najdeš návod 4 odkaz Podle způsobu přívodu spalovacího vzduchu a odvodu spalin dělíme odtahy na: · KOAXIÁLNÍ - přívod spalovacího vzduchu i odvod spalin je proveden souosým potrubím. Celková tlaková ztráta potrubí nesmí být vět.í ne. 80 Pa, co. představuje např. při pou.ití jednoho kolena celkovou délku max. 3 m. · DVOUTRUBKOVÉ - přívod spalovacího vzduchu a odvod spalin je proveden separátně. Celková tlaková ztráta potrubí nesmí být vět.í ne. 80 Pa, co. představuje např. při pou.ití dvou kolen součet délek jednotlivých dílů obou větví max. 15 m při vodorovném provedení a max. 12 m při svislém provedení a průchodu přes střechu.
    • 8
  23. Haryk

    Chomutovsko

    vítej, další Bus
  24. Haryk

    deflektory z P807,C8 na Ulysse

    • 8
×
×
  • Vytvořit...