Dobrý den,
Já doufám, že rozumí anglicky, protože bude pro me snazší hovorit v tomto jazyce. Pracoval jsem v Ceské republice po dobu 1 roku, ale nemohl jsem se naucit cesky. Je to težký jazyk se ucit.
Mé jméno je Alistar Sutton, já jsem 42 let a žiji v Anglii. Já jsem pracoval jako projektový manažer v oblasti stavebnictví a poslední rok jsem pracoval v Ceské republice, kde jsem si koupil tuto krásnou auto. Potreboval jsem to auto jet v práci.Auto je stále k dispozici pro prodej, vypadá jako nový, nikdy nebyl zapojen do žádné nehody, nedošlo k poškození a není podle leasingových nebo bankovním závazku. Motor beží hladce, skvelý stav a dobre udržované. Jsem si to v perfektním stavu.Vuz má ceské doklady a všechny placené dane do 01/2015. Mám všechny manuály, 2 náhradní klíce, názvu a dokumentu. Vuz je pripraven ke schválení v Ceské republice se všem i doklady a celních dokladu, protože auto je a vždy byla registrována v Ceské republice, a nebudete platit další dane se zaregistrovat své jméno na nem.
Práve jsem dokoncil svuj projekt a já jsem se vrátil zpátky domu do Anglie. Ted jsem v Manchesteru, UK a vzal jsem auto s sebou, aby ji udrželi, ale uvedomil jsem si, že musím prodat, protože jsem nucen zaplatit príliš mnoho povinností a je obtížné rídit auto s levostranným. Snažil jsem se prodat auto tady v Anglii, ale jak to je registrována v Ceské republice a je levostranným auto tak nikdo odsud chtít. Mohu dodat, že auto vám, takže pokud máte zájem, dejte mi vedet.
Dekuji
,,Vuz je pripraven ke schválení v Ceské republice\" a v Anglii ho nemůže prodat jelikož má české doklady :bojim:bojim
inzerát je už stažen
volal jsem na číslo co bylo u inzerátu a pán mě řekl, že není jeho, prodává Renault Clio
[upravil dne 27/4/14 18:31 od Haryk]