Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. https://www.facebook.com/video/embed?video_id=10151823097153841
  2. Haryk

    Jak daleko jste ochotni jet pro auto ?

    jedno 500 m od baráku další Č. Budějice
    • 40
  3. přes den krásně 21° a teď prší
  4. Haryk

    Dny NATO v Ostravě

    pěkný
    • 13
  5. Haryk

    Dny NATO v Ostravě

    v telce taky dobrý
    • 13
  6. Haryk

    Vítejte!

    je to inačí a zatím se pomalu orietuji, ale ináč asi dobré
    • 63
  7. spíš hoblování aut :D:D
    • 10
  8. Haryk

    pipanie pri prekroceni rychlosti

    taky mě to pípalo
    • 20
  9. od rána docela teplo a bez deště
  10. Haryk

    Kde kupujete nářadí?

    na tržnici, koupil jsem např: rozbružku 125 mám ji asi 4r a v poho, mám i kotouč tvrdokov 350 na dřevo a taky spokojenost
    • 19
  11. Haryk

    Kde kupujete nářadí?

    hromadu vercajku mám po otci, klíče, francouzáky, golu atd, jinak kupuji (hlavně el.nářadí) i na Aukru, občas i v Pl a spokojenost
    • 19
  12. občas mě to udělalo při sklopení, resp. postavení, nějakou dobu s ním nešlo hnout a pak se najednou potvora rozhýbal, navíječ je dole pod sedačkou, když ji vyklopíš tak je na něj vidět, ale nefunguje, musí být nasazená v kolejničkách
    • 11
  13. chci koupit tyty http://levnepneu.cz/nokian-wr-suv-3-215-65-r16-102h-xl/cd-T428598/ dosud je mám na autě a spokojenost, vůbec mě nepřipadá, že jezdím na zimních, zatím mám 4,5 ale to asi na zimu nevyjde
    • 80
  14. krásně 25.5 a teď 18.5 dopoledne na houbáh, že jsem je vozil po sousedech
  15. Haryk

    kontrolka vadné žarovky

    jak vypnout-vydyndat kontrolku
    • 17
  16. Haryk

    Jak jste na tom vy?

    výměna- žárovky, olej, výfuk, kotouče+desky, drážkový řemen, brzdovku, fridex a to je asi tak vše, ostatní dvorní mechanik
    • 32
  17. jéžiš-to kravina
    • 13
  18. Haryk

    davidekcz jde do chomoutu :-)

    Šalda
    • 40
  19. Haryk

    davidekcz jde do chomoutu :-)

    120 lidí a pohoda, kořalka se dopíjela ještě asi rok, jinak unesení nevěsty, no našel jsem a jsem sní dodnes 18.8 35 let
    • 40
  20. Haryk

    Jak jste na tom vy?

    návod .: http://forum.cars.cz/hyundai/viewtopic.php?f=83&t=21153 a jde to i bez vyndání světla, osobní skušenost
    • 32
  21. anglicky neumím, noukoment
    • 16
  22. 14582,- plus minus 5Kč
    • 30
  23. Haryk

    Gratulace k svátku

  24. Haryk

    Reprezentace Peugeot clubu

    já se skoro stydím ale je to taky snad prezentačka mám to taky tady http://www.vermerovice-vermerovice.cz/ [upravil dne 2/9/14 16:41 od Haryk]
    • 69
×
×
  • Vytvořit...