občas mě to udělalo při sklopení, resp. postavení, nějakou dobu s ním nešlo hnout a pak se najednou potvora rozhýbal, navíječ je dole pod sedačkou, když ji vyklopíš tak je na něj vidět, ale nefunguje, musí být nasazená v kolejničkách
chci koupit tyty http://levnepneu.cz/nokian-wr-suv-3-215-65-r16-102h-xl/cd-T428598/
dosud je mám na autě a spokojenost, vůbec mě nepřipadá, že jezdím na zimních,
zatím mám 4,5 ale to asi na zimu nevyjde