Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. Stačí přidat ke každé inzerci, co kde najdete, odkaz na tohle vlákno, a vyřeší se to \"samo\"
  2. oddie

    narovnání nápravy 306 +foto

    Náprava v pr..., a ty přemýšlíš o kolech??? Ta náprava je na kompletní repasi.
    • 10
  3. oddie

    Folie

    Pokovení vs. fólie - s dnešními kvalitními fóliemi už dávno neplatí, že \"vyblednou\". A i mechanicky vydrží víc než to pokovení, které se snadno poškrábe. Nehledě na nutnost vyřezání skel v případě pokovení. Kdysi dávno jsem měl skla pokovená taky, ale dnes už dávám jen fólie. Jinak co se týče lepení fólií \"vše bez demontáže\", děkuji, nechci, co jde vyndat (skla dveří, troúhelníček) se vyndavá, na autě se lepí jen co je pevně zasklené (přilepené). Důvod je nasnadě - žádné průsvity po krajích, čistota. Ale každého věc... Ještě poznámka k atestům či neatestům - německej/rakouskej policajt/celník/BAG vám s úplným klidem neuzná žádnou kartičku a nalepený atesty, a z předních bočních to budete sundavat. A můžete se třeba na hlavu stavět. Celkem oblíbený fórek... Na zadních bočních můžete mít třeba plech nebo černej papír, tam už je to fuk.
    • 47
  4. A to ten servis neuměl objednat ani přímo z Peugeotu? No to potěš...
    • 50
  5. Když se náhodou neozvu, znamená to, že jsem dané téma nečetl
    • 53
  6. No jasne, servis by mel uctovat max. koncove ceny dane distribucky, od ktere bere. Ze se ceny lisi mezi nimi je vec jina. Bezne jsou naopak slevy jako treba tady na klubu. Ale jestli nekdo ceka, ze budou servisy davat vse vsem za svuj nakup, spadl na hlavu. To by pak museli natahnout praci jak prase...
    • 50
  7. Proč? Protože servis je živ PŘEDEVŠÍM z dílů. Samotná práce - hodinovka - toho moc nezaplatí. Takže proto. Že nedokážou sehnat jeden díl a nechají tě ho přinést ani v nejmenším a zdaleka neznamená, že si to mohou dovolit u všeho.
    • 50
  8. No, konečně. Aspoň i ty ojetiny potom budou k něčemu, koupit po firmě zamřížovaný auto je pro zlost.
    • 12
  9. Míro, mě rohlíkem neopiješ ......... ty doby, co byli Pežoťáci na srazech vděční za cokoli rodu ženskýho, ty už dávno minuly... dneska to je běžná věc, a ačkoli je chřipka taky ženského rodu, přeci jen bych dorazila radši sólo... No jasně že minuly, hoši už (naštěstí) dostali alespoň malinko rozum...
    • 53
  10. Nechci ti brát iluze, ale pokud si přineseš svoje díly, každej soudnej servis tě pošle do háje.
    • 50
  11. Szakal Metall, www.motordily.cz, co má za odkaz v jiných zemích nevím, ale bude se tam dát proklikat.
  12. oddie

    Co se starými gramodeskami?

    Ale no...nebol som nahodou prvy? Nemáš to poněkud daleko?
    • 43
  13. oddie

    Co se starými gramodeskami?

    Medvěde, až si ty desky převedeš, dej mi vědět. Přišel bych mrknout, než je nasypeš do bazaru...
    • 43
  14. oddie

    tak kolik je nás ještě tady?

    Na tacho se podívej do Německa - to jsou teprvá stavy 500tis km ty motory při slušném zacházení často daj.
    • 78
  15. oddie

    Realita dnešní doby-historie vin

    No ideální život, ne? A nemusí to být jen na pivo, to se jen tak říká
    • 17
  16. oddie

    tak kolik je nás ještě tady?

    Člověče, ani nevím. Já ty auta neřešil, mám to z vrakáče, kam si lidi chodili pro jiné motory. Z jinejch aut jsem byl zvyklej, že se benzín motor skoro neprodá, tady se prodával...
    • 78
  17. oddie

    Realita dnešní doby-historie vin

    Obrázek bez komentáře, ale měl bych něco k samotnému zjišťování těch informací. Vzhledem k tomu, že to kluci dělají ve svém volnu, a nic z toho nemají, apeloval bych na všechny, co si nechávají něco takhle zjišťovat, aby je za to pak aspoň někdy pozvali na pivo protože co si budeme povídat, to co pro vás takhle dělají, má hodnotu nesčíslněkrát větší
    • 17
  18. oddie

    tak kolik je nás ještě tady?

    Benzínovej dvoulitr má výhodu v relativní jednoduchosti, ale moc odolnej taky není, mechanicky padlých (kvůli klice) jich je taky dost, zvlášť když to někdo hodně honí. Ale zas je výhoda, že v jiných modelech tolik nepadá, a jde dobře sehnat... na rozdíl od 2,1TD, který je žádaný a dražší obecně.
    • 78
  19. Víš co, to už musíš vědět sám, co vlastně chceš. Březiněves, to je obydlený pole, dálnice a jinak nic. Pěknej penzion je věc jedna, to se samozřejmě cení, ale pokud jedu někam kvůli místu, tímhle to nezabiju. Zvláště při takové příležitosti. Jak jsem psal, vybíral bych nejdřív podle lokality, pokud chceš mít z té Prahy nějakej dojem. Ráno se probudit, kouknout z okna, mít Prahu pod sebou na dlani, nemuset se nikam trajdat kdovíjak dlouho, ale zároveň nebýt ve špíně a smradu jako v centru, neřku-li v bývalých industriálech... Takových míst je v Praze víc, a penzionů v těch místech se najde tutově výběr. Jak jsem psal - Děvín/Dívčí hrady, pak třeba vršek Troji - Velká skála apod., Hřebenka, Baba, Šmukýřka... To jsou lokality, z kterých ti zůstane z Prahy nějakej dojem. Ale jak říkám, tvoje věc.
    • 25
  20. No, to sis vybral, jedno lepší než druhý. Přístavní, jedno z nejhnusnějších míst takhle blízko centru. A Březiněves, to je Praha už jen papírově, to už můžeš bydlet rovnou za Prahou a jsi na tom stejně.
    • 25
  21. oddie

    motor 2.1td do peugeota 309???

    Technicky už se tu ptal každej druhej. A už mnohokrát jsem popisoval rozdíly a shody jednitlivých variant docela detailně. A jak to skončilo? Co pamatuju za ta léta, tak realizované asi dvě vestavby Mi16 do 205GTI, jedna zástavba 1,9TD do 205, a tím to hasne. Nic jiného dotaženého aspoň do začátku samotné realizace jsem tu od podobných dotazovačů popsáno neviděl... Vedle toho pár přestaveb u lidí, co vědí a neptají se. Toť vše.
    • 11
  22. oddie

    motor 2.1td do peugeota 309???

    Další fantasmagorie. Kolikátá už, pokolikáté je tu takový dotaz, po pětisté? Ano, při troše snahy jde nacpat leccos leckam, ale je to především škoda práce, času a peněz. Aneb z hovna bič neupleteš, upleteš-li, nezapráskáš. Za cenu a energii věnované do takovéto \"přestavby\" se dneska pohodlně koupí auto z r.2000, a papírově v pořádku.
    • 11
  23. Pokud je priorita klidná pěkná lokalita a super výhled, mám pár tipů na pěkné lokality, a pak něco vyhledat v okolí. Třeba jedna z mých nejoblíbenějších lokalit: www.cikada.cz
    • 25
  24. O jé, oženit se a ještě jet do Prahy, to jsou ale nápady Jakou máš představu? Hotel, penzion, okolí?
    • 25
  25. oddie

    Dotaz pro cyklisty

    rapidfire
    • 50
×
×
  • Vytvořit...