Víš co, to už musíš vědět sám, co vlastně chceš. Březiněves, to je obydlený pole, dálnice a jinak nic. Pěknej penzion je věc jedna, to se samozřejmě cení, ale pokud jedu někam kvůli místu, tímhle to nezabiju. Zvláště při takové příležitosti.
Jak jsem psal, vybíral bych nejdřív podle lokality, pokud chceš mít z té Prahy nějakej dojem. Ráno se probudit, kouknout z okna, mít Prahu pod sebou na dlani, nemuset se nikam trajdat kdovíjak dlouho, ale zároveň nebýt ve špíně a smradu jako v centru, neřku-li v bývalých industriálech... Takových míst je v Praze víc, a penzionů v těch místech se najde tutově výběr. Jak jsem psal - Děvín/Dívčí hrady, pak třeba vršek Troji - Velká skála apod., Hřebenka, Baba, Šmukýřka... To jsou lokality, z kterých ti zůstane z Prahy nějakej dojem. Ale jak říkám, tvoje věc.