Mám tu celkem 3 radia. To, co je v autě - 2184 - má rozbitou CD mechaniku (mechanicky, něco je tam špatně, už jsem to rozebíral). Pak tu mám jedno 2473, tam vypadává tuner (je to tu od někoho z fóra, už to asi dva lidi zkoumali, bez výsledku). To jsem vzal na díly, ale mechaniky nejsou záměnné. No a pak tu mám to kazetové 1633. K němu byl připojen changer, který jsem prodal, takže ano, vstup by se dal udělat i takto, ale musel by se udělat emulátor changeru. A to se mi nechce ani dělat ani kupovat, to se raději vlámu dovnitř, a udělám připojení místo kazety (která je dnes už stejně na nic).