Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Zničil jsem vzhled 406tky

    Až bude mýto, budete s láskou vzpomínat i na tu nejhnusnější známku, co kdy byla
    • 26
  2. Myslíš, že jdou povolit v dia, a pak je volit nějakou volbou na radiu? [upravil dne 12/7/09 oddie]
    • 62
  3. Mám tu celkem 3 radia. To, co je v autě - 2184 - má rozbitou CD mechaniku (mechanicky, něco je tam špatně, už jsem to rozebíral). Pak tu mám jedno 2473, tam vypadává tuner (je to tu od někoho z fóra, už to asi dva lidi zkoumali, bez výsledku). To jsem vzal na díly, ale mechaniky nejsou záměnné. No a pak tu mám to kazetové 1633. K němu byl připojen changer, který jsem prodal, takže ano, vstup by se dal udělat i takto, ale musel by se udělat emulátor changeru. A to se mi nechce ani dělat ani kupovat, to se raději vlámu dovnitř, a udělám připojení místo kazety (která je dnes už stejně na nic).
    • 62
  4. Budu se tím zabývat, až bude čas a nálada. Nejdřív se pokusím oměřit jednotlivé ty funkce, a co všechno by se z toho konektoru dalo využít, a když to rozchodím, ozval bych se pak s tou diag., díky.
    • 62
  5. oddie

    Zničil jsem vzhled 406tky

    Pro srovnání pohled na jednu dálnici v Kanadě
    • 26
  6. oddie

    Zničil jsem vzhled 406tky

    Líbil by se ti víc francouzskej nebo italskej model bez známek?
    • 26
  7. Tam nebudu, jsem pryč...
    • 62
  8. A ještě jedna otázka - máte někdo v Praze orig. diagnostiku na spárování rádia, aby nepípalo?
    • 62
  9. Tak vzhledem k tomu, že mi nejde v druhém rádiu CDčko, vrhnul jsem se dneska na druhé kazetové, co tu mám z vraku. Rozlouskl jsem je, a vyndal modul kazetové mechaniky. Foto čelní strany viz dole, je tam popis připojovacího konektoru. Otázka - kam připojit externí vstup, resp. přepínání na něj? Připojení audia je jasné - R-CH a L-CH. Věděl byste někdo, který pin je ten přepínací z rádia na tape (a tím tedy i na ten externí vstup, když jej na to připojím)? Pokud ne, v nejhorším si to odměřím... Soupis pinů z fotky - zleva: R-CH L-CH A-G DOLBY T/R F/R MSG APC +9V MTL T-IN MM PM- PM+ GND REEL BIT2 BIT1 BIT3
    • 62
  10. Nic.
  11. Podle ksichtu A podle auta.
    • 15
  12. Buď je tam háček, a na konci lanovodu je jakoby okénku (rámeček), který se za ten háček zahákne, nebo je na konci lanovodu vidlička s dírou, a na konci páky pedálu je také díra, prostrčí se tam obojím čep a zajistí se pojistkou.
  13. oddie

    Levný podnájem v Praze

    Kdyžtak prosím zjisti, vymalovat kdyžtak můžu i sám.
    • 6
  14. oddie

    Levný podnájem v Praze

    Tak jak, nikdo nic nemá ani o ničem neví?
    • 6
  15. oddie

    Prasknutá hadica chladenia

    Jenže ona ta teplota těch 90° překročila, a piš si že v některých místech o dost. Že to nic neukazovalo je dáno tím, že čidlo nebylo ve vodě, když tam žádná nebyla.
    • 13
  16. oddie

    kontrola turbodmychadla ostravsko

    Repasářů turb zas tolik není, takže když to dáš do běžného servisu, stejně mohou sami jen to trubo vymontovat a někam poslat. A ty místa, kam se turba posílaj na repasi, na netu normálně najdeš, byly probírány i zde ve fóru. Co se týče kontroly, tam není moc co kontrolovat vyjma vůle hřídelky, a toho, kolik oleje je napliváno v sání.
    • 7
  17. Ne. To bourané je benzín, vix má diesel, a na LZ blatníku u světla má matný opravovaný kus, na fotce není.
    • 7
  18. oddie

    Nevite kolik stoji prihlaseni????

    Kohokoliv, kdo přihlašoval auto po prvním zpřísnění dovozů, tuším po r.98 nebo tak nějak, už si to nepamatuju přesně.
    • 28
  19. oddie

    Nevite kolik stoji prihlaseni????

    Na úřad půjdeš zbytečně, řeknou ti to samé, co už je tu napsáno. Dodatečný zápis na základě papíru z Peugeotu nebo z Dekry. A co se týče toho, že mají některá starší auta zapsáno Euro II - dílem podvodem při přihláškách, dílem přihláškami přes zkušebnu.
    • 28
  20. oddie

    expedice Canada

    V Kanadě jsem byl koncem léta. A podle toho, co jsem tam viděl, na kole bych tam určitě nejel, ačkoliv jinak jezdím hodně. To, co je vidět na místech, kam se člověk dostane jen pěšky, je absolutně někde jinde.
  21. Měl bych dorazit.
    • 11
  22. oddie

    Nevite kolik stoji prihlaseni????

    U Dekry 1000,-, sám jsem jedno auto takhle vyřizoval. edit: http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=54648 [upravil dne 12/1/09 oddie]
    • 28
  23. oddie

    Nevite kolik stoji prihlaseni????

    96 už může mít zapsáno i E II, záleží na tom, co vystaví Dekra nebo zastoupení Peugeot za dobrozdání.
    • 28
  24. oddie

    Nafta - Bionafta - názory

    Ty problemy se daly cekat, a bude hur, kdyz se ten podil ma zvysovat.
    • 35
  25. S kotoucem to nema vubec nic spolecneho, zavity jsou v NABOJI. Docela sis vydelal...
    • 16
×
×
  • Vytvořit...