U VW je to na utahovací moment extrémně háklivé, protože VW používá dost dementní způsob uložení kola na hřídeli. Zatímco u Peu je válcový hřídel, uložení kola válcové s vůlí a zajištění proti pootočení je provedeno úsečovým perem (lidově zvaným klínek), u VW je konec hřídele kuželový, a zajištění proti pootočení je svěrné, přičemž montážní poloha je dána nosem vytvořeným přímo v kole, tzn. z materiálu, který přenese prd. U Peu je tak sice předepsaný nějaký moment a zajištění proti povolení, ale ten je předepsán jen tak, aby se to nepovolilo a zároveň se nestrhl šroub, rozmezí momentu utažení je tam hodně velké, a jde to utáhnout i bez momenťáku, prostě na krev. U obou platí, že máte problém, když se to utáhne málo, a časem se to povolí. U VW když to utáhnete málo, povolí se a nos kola se stříhne, protože nedokáže nic moc přenést, ale když to utáhnete moc, otlačíte ten kužel a povolí se to svěrné spojení taky, v tom je ta zrada. U Peu se utažením víc než je předpis nic neotlačí, pouze riskujete překročení mezi pružnosti šroubu a jeho deformaci, v krajním případě jeho utržení. Čímž nechci navádět k nepoužívání momenťáku, to je jen pro vysvětlení rozdílu.