Od B sloupku dozadu mám taky všechny skla tmavá, o tom bych se vůbec nebavil. Sám se na nikoho nelepím, a když se lepí někdo na mě, jeho chyba když přeze mě neuvidí a neubrzdí to. V tomhle není o čem. Naopak vidím v tom dost výhodu, že se na mě lepí opravdu jen málokdo, možná má vliv i to, že není vidět, kdo v tom vlastně sedí, a lepiči prdelní nechtěji riskovat střet s nějakým ranařem, co by tam mohl sedět.
Skla v předních dveřích jsou ale zcela jiná situace. Předpis na to je jasný a není o čem diskutovat. Kdo jezdí za čáru, klidně se může setkat s tím, že německýho policajta či BAGouna nebude zajímat ani nějaká nálepka o atestu a budete to loupat na místě, oni nejsou tak blbí, aby nevěděli, že tu nálepku vám tam leckde nalepěj jakoukoliv. A zatímco dřív stačilo jet přes čáru se staženými okny a celník viděl prd, dneska máte lovce roztahaný i 100km za čáru, jen na poslední cestě jsem jich mezi Norimberkem a Rozvadovem napočítal 5. Plus s tím občas pruděj i u nás. Jestli vím tohle stojí za ty přední skla, tak se dost divím, mně by to za to fakt nestálo....