Lehlo mi EEE, tak bych za něj potřeboval náhradu, a pokud možno o malinko lepší, ale zase ne o moc dražší a těžší.
Je to na tahání ven, takže váha hraje velkou roli, stejně tak velikost, předpokládám 10\", max. 12\". Co bych ale rád je rozlišení větší než 1024x600, buď 1024x768, nebo 1280x720, nebo 1366x768, a pozor - ne lesklý, ten mě nějak vadí. Buď přímo matný (ty ale skoro v nabídkách nevidím), nebo s nějakým kvalitním antireflexem (ale to bych musel nejdřív vidět).
Něco zhruba takového - akorát nevím, jak vypadá ten displej:
http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-s10-3s-cerny-d181523.htm
Co se týče ceny, nerad bych, aby nějak výrazně přelezla 10tis, ale kvůli displeji bych asi pár tis navrch ještě zkousnul.
Nějaké tipy, případně nabídky?