Těžko říct. Párkrát se seklo, po násilném vypnutí přestalo bootovat, po šťourání se v setupu zmizel disk z biosu a nechtěl se tam objevit zpátky ©. Tak jsem to rozlouskl a odpojil zálohovací baterku, zresetoval cmos, a následně nechal obnovit z pomocného dvd, které jsem musel někde vyšťourat.
Jak se mi původně líbilo, že to nemá klasickej disk, tak teď mě to ssd spíš se..., hlavně proto, že 4GB coby systémovej disk je dost málo, win to rychle zapatlaj.