Máte někdo zkušenost?
Zvažuji, čím do budoucna nahradím EEE901, a do oka mi padlo mj. tohle:
http://www.alza.cz/toshiba-ac100-10n-cerny-d184300.htm
Zajímavá je na tom hlavně váha pod kilo, obrovská výdrž, a co si budeme povídat, cena. Původně jsem chtěl něco o něco lepšího s lepším displejem a windows, jenže dneska už má skoro všechno W7 starter a to nechci, když už netbook a win, tak s XP.
Proto se ptám na ten Android, jestli je to k něčemu použitelné. Používám netbook hlavně na web, pochopitelně, pak stažení fotek z foťáku apod., pokud možno Irfan View nebo něco funkčně podobného, a Citrix client.