Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. Musím se podívat, kde vlastně jsou, kdyžtak pak vyfotím.
    • 12
  2. oddie

    Kamera do auta

    Hodně udělá dav, v davu mají lidi pocit síly. Buď v klidu, že podobnou situaci, byť bez karambolu, si pamatuju i z tzv. \"spanilé jízdy\" na jednom srazu Peugeot-clubu (a že jsem na moc srazech nebyl) - i zde jsou (nebo aspoň byli) lidi, co se chovají jako naprosto vypatlaná hovada a ještě u toho mají pocit děsné sounáležitosti s klubem.
  3. Já bych šel klidně, ale není čas.
  4. oddie

    Kamera do auta

    Zmiňovaný případ je asi nejkřiklavější v tom, že kdyby neměl tu kameru, byl by úplně v pr... Přesně pro tyhle případy je ta kamera dobrá - když jezdíte sami a při případném karambolu nemáte žádné svědky, kdežto druhá strana jo (a že taková skupina je schopna si křivě odsvědčit leccos). Jinak jen tak mimochodem tuhle událost, tak jak proběhla celkem jednoznačně odsuzuje i drtivá většina cyklistů (teda těch normálních, ne takových, jako byli ti aktéři). Osobně doufám, že proběhne (a nevyšumí) trestní stíhání za to jeho napadení, to bylo hodně velké svinstvo.
  5. Demolition man
  6. oddie

    Kamera do auta

    Tak ta moje je taky z Číny, celkem pochopitelně, ale pochopitelně ne přes takovejhle rádobyobchod...
  7. Zadní stahování a tapecy s ovladačema ti klidně nechám podstatně levněji, problém by byl jen ovladač u řidiče, ten už nemám.
    • 12
  8. oddie

    Klepani pri 80km

    Jak jsi mohl dát pravou doleva, když je každá jinak dlouhá? Jestlis rozebral ten vnitřní kloub a vyměnil to jen od kříže tripoidu dál, tak to je přesně pěkná hovadina, protože to dělá pouzdro toho tripoidního kloubu, které jsi tam nechal.
  9. No a? Zas tak rozbitá není, kabina jen netknutá. Akorát ten blb za volantem nebyl přivázanej.
    • 12
  10. oddie

    olej do 405 1.9 grdt

    Už asi milionkrát je tu napsáno, že se oleje už nejmíň 10 let nedělí na minerál nebo neminerál. Tak si příště nenech radit od pablbů, co o tom vědí kulový.
  11. oddie

    Jak zaaretovat klikovku? P406

    U 80kW verze, kde je dvouhmoťák, je v setrváku ten aretační otvor jen v navařeném plíšku. Pokud to někdo povoluje takhle prasecky, ten plíšek zohýbá a může se stát, že nebude sedět časování. Na takovém motoru se pak výborně dělají rozvody... A mimochodem to zaaretování kolíčkem kvůli povolování šroubu řemenice výrobce výslovně zakazoval už u motorů XUD před 20 lety, akorát tam to nemělo takovéhle následky.
    • 24
  12. oddie

    Jak zaaretovat klikovku? P406

    Setrvák se aretuje jen kvůli nastavení rozvodů, NE kvůli povolování šroubu řemenice!
    • 24
  13. oddie

    Pomoc s prekladom do anglictiny

    Jo, to je dobrý. Člověk se zasměje, co že to ten překladač dokázal stvořit, ale pak to stejně musí komplet přepsat.
    • 11
  14. Letmo jsem prolítl první stránku, a řeší asi jen tu V6, vypadá to, že na HDI je zdaleka nejdelší, co se osazuje, a že pro to už delší alternativa není.
    • 18
  15. oddie

    td nebo hdi?

    Cokoliv. Ale rozhodně bych počítal s čerpadlem v pr....
    • 53
  16. To je zajímavý nápad, ale vzhledem k tomu, že už takhle je dlouhá dost... zkusíš zjistit něco bližšího, nebo aspoň odkaz na německé fórum? I když popravdě, vysypat se mi převodovka, dal bych tam ten 6-kvalt, co mám v garáži pod stolem, i když by to znamenalo zase nový setrvák a spojku.
    • 18
  17. Zkusmo jsem kouknul do SB a za tu pětku i se synchronem tam vyšlo za ty díly cca 12tis Kč...
    • 18
  18. Fotka by bohužel nebyla. V zásadě by neměl být až takový problém to pětkové soukolí vyměnit, ale obávám se, že jeho cena bude vyšší než cena jiném převodovky na vraku...
    • 18
  19. Já bych si s dovolením také vzal
    • 39
  20. No a? Žes to našel na netu nic moc neznamená, net ti to nevymění...
  21. Vemte s sebou drahé polovičky, asi zase přinesu hračku
    • 38
  22. Já jsem žil v domnění, že slovo \"tuner\" znamená něco jako \"ladič\". A že když teda je člověk ladičem, tak aby byl schopen něco ladit, musí vědět, o co vlastně jde. Takže když někdo prohlásí, že je takový ladič - tedy tuner, očekával bych, že bude mít znalosti podstatně vyšší než jen já obyčejný člověk, co se hrabe v autech jen tak příležitostně, sporadicky, spíš mimochodem a o žádný \"ťůnink\" se nezajímá... ale holt jsem se asi v tom významu slova spletl, no.
    • 39
  23. Pětkové soukolí je na kraji, takže pokud je s tím problém, stačí sundat ten plechový kryt převodovky a podívat se, ani není třeba převodovku vyndavat ven z auta.
    • 18
  24. Jakým způsobem se proboha zajímáš o tuning, když chceš \"tunit\" žhavicí svíčky? Vždyť ty nemáš ani vzdáleně páru, jak vlastně funguje motor, natož pak o nějakých dalších souvislostech, jen sis na vwpřiblblofóru (odjinud to být nemůže) přečet, že tam přematlávaj mezi motorama různý trysky a zkoušíš to lepit sem, aniž bys věděl, co to vlastně znamená. Pokud se někdo zajímá o tuning byť jen 10 dnů, natož 10 let, čekal bych, že bude o nějakých souvislostech něco aspoň tušit, ne že bude házet slovama, o kterých ani neví, co vlastně znamenají.
    • 39
  25. Ideální způsob, jak tu převodovku odepsat.
    • 18
×
×
  • Vytvořit...