Jakým způsobem se proboha zajímáš o tuning, když chceš \"tunit\" žhavicí svíčky? Vždyť ty nemáš ani vzdáleně páru, jak vlastně funguje motor, natož pak o nějakých dalších souvislostech, jen sis na vwpřiblblofóru (odjinud to být nemůže) přečet, že tam přematlávaj mezi motorama různý trysky a zkoušíš to lepit sem, aniž bys věděl, co to vlastně znamená. Pokud se někdo zajímá o tuning byť jen 10 dnů, natož 10 let, čekal bych, že bude o nějakých souvislostech něco aspoň tušit, ne že bude házet slovama, o kterých ani neví, co vlastně znamenají.