Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. Nezaručím ti, že dojede, ale zkusil bych to.
  2. Já bych s tím zkusil dojet do ČR. Nechal otevřené víčko expanzky, do kufru barel vody na dolévání, nijak to nehnal, a když to holt cestou lehne úplně, nechat zlikvidovat.
  3. oddie

    Radary

    Myslíš ten radar, co už tam dávno není a zbyla tam jen budka?
    • 40
  4. To se stejně nedoplatí, i když se to bude posílat odsud.
  5. oddie

    Řemenice

    Dewalt DW059
    • 68
  6. oddie

    Řemenice

    Rázák (aku) klidně vezmu v sobotu na sraz, když si to všechno připravíš, sundáš si to kolo, plast z podběhu, řemen, tak klidně přijdu, povolím ti to, novou utáhnu a můžeš si to zase složit A budeš na parkovišti za atrakci
    • 68
  7. No, tak to ti nezávidím...
  8. oddie

    Kolik si za něj říct ?

    Gumy ti nikdo neocení, na to zapomeň, eko jakž takž, a pokud porovnáváš s inzercí, nezapomeň, že tam jsou ceny inzerované, nikoliv ceny realizované - a že to leckdy bývá sakra rozdíl.
    • 19
  9. oddie

    Evasion vs Sharan

    To jistě, já jen uvádím nevýhody té které volby, nic víc.
    • 43
  10. oddie

    Evasion vs Sharan

    7-8 let mi klidně vydrží i ta moje 806, když budu chtít (jako že auta střídám dost často, takže u mě doma asi nevydrží ani polovinu té doby), a dokonce tak dlouho vydrží mnohem pravděpodobněji než ta T4, která s tou svou prachbídnou antikorozní ochranou do té doby prorezne, i když se majitel bude starat. Já akorát 3x častěji vyměním ramena, což je v podstatě prkotina oproti nutnosti vyvařování kastle.
    • 43
  11. oddie

    Evasion vs Sharan

    Slušná T4 s pouhými 250tis km bude stát 3x tolik co moje 806, která byla hodně drahá, natož pak kolikrát víc by to bylo oproti prastaré 2,1TD.
    • 43
  12. oddie

    Evasion vs Sharan

    Ono o moc víc těch v aut v nabídce není, to je ten problém. Zajímal jsem se v podstatě o všechny, co nevypadaly jako průser už z fotky a inzerátu, těm pochopitelně nemá cenu čas věnovat vůbec. Co stálo za bližší ověření nebo prohlídku jsem nechal prověřit nebo prohlédl, jedno solidní mi uteklo, druhé jsem koupil. Zbytek stál za houby a to shánění trvalo skoro rok, než se objevilo skutečně solidní.
    • 43
  13. oddie

    806 elektróny

    Podle mě máš o nějakém \"typáku\" naprosto zcestné představy. Vyjádření o rozměrech pneu dává zastoupení značky ke konkrétnímu VIN.
    • 34
  14. oddie

    806 elektróny

    Jiné rozměry se do českého TP zpravidla dostaly přepisem z německého atd TP, případně přepisem toho, co bylo zrovna při přihláškové STK obuto. Dřív na to byly hodně benevolentní pravidla, dnes to magistrátní technik bez papíru s razítkem nezapíše. Sežeň si dobrozdání zastoupení značky, že je to alternativní rozměr, a máš to bez problémů - akorát pochybuju, že ti jej dají...
    • 34
  15. oddie

    Evasion vs Sharan

    15, 20? Už ani nevím.
    • 43
  16. oddie

    Vlhkost zdí ve starém domě

    Tak to není můj šálek kávy, a lokalita už vůbec ne.
    • 44
  17. oddie

    Vlhkost zdí ve starém domě

    Mapy záplavových území jsou běžně dostupné, podle mě když pohledáš, najdeš je i pro tuhle oblast i s patřičnými údaji. Jinak co se novostavby týče, osobně to zas tak růžově nevidím. Samozřejmě ze sračkových materiálů se to dá zmatlat levně, ale pokud to má být něco kvalitního, levné to není. V lisovaných pilinách s pryskyřicí s nalepeným polystyrenem bych nebydlel ani zadarmo, když se řekne dřevostavba, znamená to pro mě masivní dřevo, zděný bych bral jen z pálených dutých cihel ala porotherm. A ne neprodyšně uzavřené - plesnivých baráků po \"zateplení\" už jsem viděl dost.
    • 44
  18. oddie

    egr na peugeot 806 HDI ...

    Mám ti tu odpověď taky zopakovat, nebo si ji přečteš výše?
    • 12
  19. oddie

    Vlhkost zdí ve starém domě

    Kveton: kdyby byl za dvojnásobek v poloviční vzdálenosti, vzal bych ho taky, jenže ani tahle úměra neplatí...
    • 44
  20. oddie

    806 elektróny

    Pleteš.
    • 34
  21. oddie

    egr na peugeot 806 HDI ...

    Vždyť jej klidně odpoj, když si myslíš, že ti to vyřeší tu díru ve 3tis ot. Uvidíš, že nevyřeší.
    • 12
  22. oddie

    Kolik si za něj říct ?

    Podle mě pod 50.
    • 19
  23. oddie

    Evasion vs Sharan

    500tis km má i leckterá 806/Evasion, ať už má na tacho cokoliv, vždyť už jsou to taky staré krámy. Většina, co jsem prohlížel nebo nechával prověřovat měla aspoň 300.
    • 43
  24. oddie

    Vlhkost zdí ve starém domě

    To by jednoho nenapadlo
    • 44
  25. Mám radši tenhle klip
    • 12
×
×
  • Vytvořit...