Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Je stočené?

    No jo, holt na nákup způsobem, že prostě koupím až teprve tehdy, když se něco pěkného a stojícího za koupi objeví, je ideální mít možnost nejprv koupit to \"nové\" a pak teprve prodávat to předchozí...
    • 47
  2. Pobavilo, zlatokopky hltající slepičí časopisy posuzují chlapy podle auta Skvělý způsob, jak podobné slepice odfiltrovat hned v začátku je tvářit se, že vůbec žádné auto nemám. Vyzkoušeno, funguje spolehlivě. Máte tak zajištěno, že se případná zájemkyně zajímá skutečně o vás a ne jen vaši peněženku
  3. Jo jo, nejlepší je popelnici pořádně umýt a naleštit, aby o to víc vynikly šrámy od parkování na ulici a hlavně parkovišť s kolmým stáním
  4. No jo, to jsem vlastně zapomněl, za ty dva roky už jsem jednou nechal pořádně vyčistit vnitřek
  5. Nulovou, tak jednou dvakrát za rok, vůbec, skoro nic
  6. oddie

    Hospody, hospody, restaurace

    Stav se někdy v Klášterním pivovaře na Strahově, Norbert 0,4 litru 59,-Kč, ale stojí za to ochutnat... natož pak vánoční speciál pro radost, byť za raketu.
    • 80
  7. oddie

    Je stočené?

    Ono je lepší auto neshánět, ale prostě jen koukat, co se objeví pěkného, ideálně na klubu. A být připraven to koupit. Takhle jsem kdysi koupil 406, která byla naprosto super, dodnes je v klubu, i když už o dům dál...
    • 47
  8. oddie

    Je stočené?

    Já jsem sháněl auto rok, si nestěžuj
    • 47
  9. To je prd, lepší jsou ty návody, jak zcela zaručeně v kasínu vyhrát
    • 25
  10. oddie

    Vedeni uctu zadarmo

    Kelly 5% díly, i když kupuju něco s 43% slevou? Nebo je to jen pro ty, co kupují za MOC?
    • 68
  11. oddie

    Vedeni uctu zadarmo

    To jo, na nákup letenek volali prakticky okamžitě po platbě, ačkoliv bylo 10 večer... Stejně tak na nákupy hadrů v Londýně. Naopak tankování kdekoliv je nechalo vždycky zcela chladné.
    • 68
  12. oddie

    Klb riadenia vymena? repas?

    Kloubek řízení se normálně prodává, co na tom řešíš?
    • 7
  13. oddie

    těsnění pod hlavou 1,9D

    To kupuješ díly za koncové ceny nebo jak ses k těm 5tis dobral??? Mě to těsnění v nákupu přijde jedno na 600, max 700, i kdybych koupil 5 ks (reálně stačí 3), furt jsou to 3 tis a ne 5.
    • 14
  14. oddie

    těsnění pod hlavou 1,9D

    Nechápu. Není mi jasný, jak se na něco takovýho může zeptat mechanik, kterej už někdy nějaké auto dělal. Kdyby se na to ptal cukrář, kterej nikdy neviděl motor naživo, možná bych to pochopil. A když máš takovej problém koupit variantní díly až po rozebrání a nutně je potřebuješ koupit předem, řeší se to prostě tak, že se koupí všechny varianty a nepoužité posléze vrátí.
    • 14
  15. oddie

    těsnění pod hlavou 1,9D

    Pokud se těsnění vyrábí v několika variantách tloušťky podle přesahu pístu, je kupodivu třeba jej koupit, světe div se, podle toho skutečného přesahu pístů toho konkrétného motoru.
    • 14
  16. Samozřejmě, že je to business (když už používáš cizí termity, neškodilo by naučit se je aspoň napsat správně) jako každý jiný, zaměřený na kavky, které si nutně \"musí\" koupit auto, na které nemají. Pointa ovšem byla někde úplně jinde - že to sice opravdu byla legrace, ale smála se úplně jiná strana, než si aktér myslel.
    • 8
  17. To věřím, že v áčkách byla pr*el, jako ostatně vždy, když tam mají potenciální kavku k oholení...
    • 8
  18. oddie

    chip tuning

    Hm, 5tis za lháře ke vstřikům, mít benzíňáka a chtít ho přestavět na E85, tak to bych si tu jednotku asi radši vyrobil sám...
    • 10
  19. oddie

    Ovládání garážových vrat

    Nemám návod a předem jsem definovat nic nemohl, koupil jsem to jaksi i tou garáží už v ní namontované.
    • 18
  20. oddie

    OEM kód palivového čerpadla

    Do litra koupí polskej krám.... taky jsem teď objednával nový komplet Bosch.
    • 25
  21. oddie

    Ovládání garážových vrat

    Je na té fotce - TVPRP868 A07L
    • 18
  22. oddie

    OEM kód palivového čerpadla

    Podívám se do katalogu, až bude čas.
    • 25
  23. oddie

    Ovládání garážových vrat

    Mám. To bych ale neviděl jako problém, to může zastat stisk opačného tlačítka.
    • 18
  24. oddie

    OEM kód palivového čerpadla

    To mám ze 406, akorát z hlavy nevím, zda je tam stejné...
    • 25
  25. oddie

    Ovládání garážových vrat

    Nejde o žádné počkání, o tom to absolutně není. Jde o to, že není vůbec žádná kontrola z bytu, odkud ta dálka taky dosáhne. Takže když se např. náhodou dítko zmocní klíčů a něco zmáčkne, nepřijde se na to, a když není jistota, jestli něco zmáčklo, není jak to zkontrolovat ani pojistit zmáčknutím zavíracího. Jedině se sebrat a jít tam.
    • 18
×
×
  • Vytvořit...