Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Tak se s Váma klubáci loučím

    A hele, vykopávky vzpomínaj
    • 70
  2. No jo, tak na co draze měnit půl linky na lisování podlahových dílů, když stačí tam prdnout levné závaží...
    • 37
  3. Mně se nechce to podle popisu hledat, jak to vypadá, ale tipnul bych si, že jim to vibrovalo, tak to závažím prostě přeladili na jiný kmitočet, aby se to za jízdy nedostávalo do rezonance. Jestli se v tom odhadu pletu, klidně někdo napište, kdo víte přesně
    • 37
  4. V konstrukci čeho? Když se ptáš na věci zjevně související s dynamikou a ne statikou... EDIT: nebo ještě spíš s pružností/pevností, podle toho popisu [upravil dne 5/26/14 18:23 od oddie]
    • 37
  5. Ono na pochopení inžinýrských počinů zpravidla bývá potřeba vysokoškolské vzdělání
    • 37
  6. oddie

    Denní svícení 406tka

    Jo, dělali.
    • 40
  7. oddie

    Loučení se svým miláčkem

    Já si ani všechna svá bývalá auta nepamatuju...
    • 49
  8. oddie

    dotazy na berlingo 1.9

    Zbytečnost, ale jak chceš...
    • 38
  9. oddie

    dotazy na berlingo 1.9

    V nádrži žádné podávací čerpadlo není.
    • 38
  10. oddie

    Dovoz - Slovensko /ITÁLIE

    Co tě vede k tomu shánět auto v těchto dvou zemích?
    • 24
  11. oddie

    Solidní prodejce LED pásků eBay?

    Ono je jedno, kde to vyrábí, záleží jen a poze na tom, JAK to vyrábí. Obecně jsou ale LEDky hodně náchylné na přehřátí a plastový pásek teplo neodvádí, takže od toho se pak odvíjí životnost.
  12. oddie

    Solidní prodejce LED pásků eBay?

    3528 je starý čip, 2835 svítí podstatně lépe. Ty nalepovací pásky jsou na houby tím, že neodvádějí teplo, potřeba je to i u těchto malých čipů. Lepší je hliníková placka nebo hliníkový pásek (prodává se po kusech, ne v roli). Jinak ty levné v Číně jsou především z horších binů ledek, takže to min. míň svítí, případně rychle odejde. To je prostě loterie.
  13. oddie

    Nanjuy 307cc - Lékorka - nové papučky

    Já už jsem fotky viděl, heč
    • 95
  14. oddie

    dodatečná klimatizace

    Ferry ovšem dodělával klimu po důrazném upozornění, že nemá shánět jednotlivé díly, ale že je třeba mít celé zdrojové auto a přehazovat to z jednoho do druhého. Jinak se vám snadno stane, že na vrakáči neodmontujete všechno a každou chybějící drobnost buď krvavě zaplatíte, nebo to nedáte dohromady. Ferrymu se tehdy podařilo dobře koupit auto zbořené zboku, přeházel si tyhle kravinky a zbytek rozprodal - v takovém případě je to pak celkem trivka, ale pochybuju, že se podaří levně sehnat 207 rozstřelenou zezadu nebo z boku, aby to šlo udělat stejně.
    • 24
  15. oddie

    Nanjuy 307cc - Lékorka - nové papučky

    To vadí jen u blonďatejch, černovlásky můžou
    • 95
  16. oddie

    Nanjuy 307cc - Lékorka - nové papučky

    Nedělají, to je nějaká pokoutní přestavba
    • 95
  17. Měření kompresních tlaků by kdyžtak mělo být tak za pětikilo.
    • 42
  18. Kryt pod motorem proti vodě nefunguje Zvuk to má OK?
    • 42
  19. Kompresní tlaky se měří tlakoměrem, který se našroubuje buď místo žhavky, nebo místo vstřiku, a protočí se párkrát motor startérem. Pokud motor nasál vodu, může být ohlá ojnice, píst pak má horní úvrať o něco níže, a je otázka o kolik.
    • 42
  20. Vystoupím jen a pouze na výslovnou výzvu. A nějak si nepamatuju, že to po mě někdy někdo chtěl - vlastně jo, jednou jsem vylejzal, zastavili mě, a prej že mi nesvítí pravý zadní světlo. Já jsem ale při zastavení světla vypnul, tak jsem zase zapnul, šel jsem dozadu a světlo vesele svítilo. Příslušník byl docela nešťastnej, přesvědčoval mě, že fakt nesvítilo, tak jsem udělal jen hm a odjel.
    • 57
  21. Uvidí. Nechal bych si změřit kompresní tlaky, a nebo holt zima poví... Pokud bude v zimě startovat bez problémů, pak teprv bude vše OK.
    • 42
  22. Starší holý motor ti klidně nechám za 3tis, ne za 8
    • 42
  23. Mám objednané tažné od Kirkize, zatím mi přišlo samotné tažné přímo od výrobce, ještě čekám kabeláž a typový list, takže bych mu to měl případně napsat v neděli večer, jestli mi pošle kabeláž navíc.
    • 17
  24. Jestli chceš zásuvku s kabeláží, můžu ji zkusit přihodit do mé objednávky, budeš to mít bez poštovného...
    • 17
  25. V Berouně byly, dokonce jsem radši i nacpal auto do garáže, tudy nakonec nešly, ale co bylo v Suchdole těžko říct, v novinách bylo, že tam hasiči čerpaj vodu ze sklepů, tak uvidíme.
    • 19
×
×
  • Vytvořit...