Vystoupím jen a pouze na výslovnou výzvu. A nějak si nepamatuju, že to po mě někdy někdo chtěl - vlastně jo, jednou jsem vylejzal, zastavili mě, a prej že mi nesvítí pravý zadní světlo. Já jsem ale při zastavení světla vypnul, tak jsem zase zapnul, šel jsem dozadu a světlo vesele svítilo. Příslušník byl docela nešťastnej, přesvědčoval mě, že fakt nesvítilo, tak jsem udělal jen hm a odjel.