Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Zasklení lodžie - Praha

    Já doma spím v posteli, ne na dešti
    • 11
  2. Tak jsem konečně po dlouhé době našel čas na výrobu soupravy pro napojení TEC 2000 k motorům, kde je podávací čerpadlo v nádrži, takže nestačí jen napojit hadičky s kelímkem. Souprava je na foto, sestává z podávacího čerpadla umístěného v uříznuté PET flašce, příslušných hadiček s orig. nacvakávacími spojkami, a nacvakávací propojky mezi přívodem z nádrže a vratným potrubím pro ty, co nechtějí odpojovat čerpadlo v nádrži. Postup zapojení je jednoduchý, rozpojí se přívodní a vratné potrubí, směrem k nádrži se propojí propojkou, a směrem k filtru se nacvaknou hadičky soupravy. Následně se naleje TEC do PET , čerpadlo připojí na baterku a můžem jít nastartovat a nechat to běžet. Souprava je případně v Praze k zapůjčení, akorát ji mám v Podbabě, kde jsem jen jednou za uherák, takže to bude horší s domluvou, resp. vydáním. Domů si to tahat nechci, páč to smrdí...
  3. Máte někdo tip na kvalitní, osvědčenou firmu, která provede zasklení lodžie bezrámovým systémem v solidní kvalitě? Na netu umím hledat taky, jde mi o skutečné, reálné reference.
    • 11
  4. Akorát to je studené i to moře Kdežto v září si ještě celkem drží teplotu z léta ( v květnu si ji sice taky drží, ale ze zimy ).
  5. oddie

    prace a zivot v D

    Firmy nabízejí stejný plat jako před 11 lety? JAK ZA CO. A za mě je to zcela v pořádku, že se diferencuje podle toho, co člověk umí. Pro nekvalifikované lidi, co dřív dostávali víc peněz jen za to, že v období překotného růstu byl velký problém sehnat aspoň někoho, je to asi šok, ale ve skutečnosti je to jen návrat k normálu. No a že pracovat v Německu je výhra? JAK PRO KOHO. Spousta lidí si to maluje děsně narůžovo, ale v reálu by se divili. Tam je trh práce ještě diferencovanější než u nás. Jo, pokud jsme programátor v Javě s plynnou němčinou na technické úrovni, tak je Německo třeba výhra, ale takový člověk tam zpravidla už dávno je. Jinak s ŽITÍM tam bezezbytku platí, že všude je chleba o dvou kůrkách, a ti, co se tam plácají po pomocných pracech a sem jezdí machrovat naleštěnou ojetinou, jak se maj "líp", zpravidla leccos maskují (klasicky např. nemožnost využívání místních služeb, protože na to reálně nemají).
    • 29
  6. oddie

    Náhrada za 306 Break

    A těch 7 míst fakt někdy potřebujete? Osobně bych si nekoupil ani 307, ani 308. Pokud máš na auto 120, našel bych si hodně pěknou 406 combi, sehnat se ještě v klidu dají, a zbyde ti jak na bohatý prvotní servis a veškerou spotřebku, tak ještě dětem na zmrzlinu a kolotoč
  7. Ještě mám dost volna... Jinde už nebude teplo, resp. tam, kde se dá rozumně dojet autem.
  8. Voda byla v pohodě. Klidně bych ještě vyrazil, kdo by dal týden na Sardinii? Praha - Livorno se pohodlně ujede přes noc, odtud jede trajekt...
  9. Ještě jsi měl dát záběr na ten les slunečníků vpravo od té první fotky My máme rádi aspoň nějaký šutr...
  10. oddie

    motor a zavady 807?

    Ono ten rozdíl ve spotřebě je kolik, min. 1Kč/km? To by musel být hodně velký pešek, aby mě po 100tis najetých km stál servis o min. 100tis Kč víc... Pravda, pěkný nafťák je o něco dražší i na pořízení, ale i tak.
  11. A jaká to je? Klasická, sádrová, štuk? Já třeba používám Keraštuk a ten se penetrací nenatírá, je to nesmysl. jedna vrstva více zředěným, jedna vrstva normálním a je hotovo. Sádrokarton nepoužívám, tam nevím.
    • 20
  12. Fajnová CO?
    • 20
  13. Co že přesně má být to "fajní" ?
    • 20
  14. V 7:30 výjezd z Prahy? To bych jel po D1 a přes Mikulov, akorát na začátku se kouknout na Waze, jestli někde není bouračka.
    • 7
  15. No, to "ztaženo" je fakt síla
    • 35
  16. oddie

    Nestartuje 1.9D (scudo-expert)

    Zkus když to nestartuje něčím poklepat na startér - kladivo apod.
  17. oddie

    Změna nicku, nemožná!

    Ještě mi v tom příspěvku chybí něco jako "promiň, Petře"...
    • 93
  18. oddie

    kamera do auta DVR12

    Ne, to je prostě takovej krám...
    • 10
  19. oddie

    Změna nicku, nemožná!

    Navrhuju vrátit zpět starou verzi fóra, která umožňovala mít v nicku zavináč nebo dolar
    • 93
  20. Tak pokud by si někdo chtěl vydělat nějakou kačku, asi v neděli bude zase možnost. Opět rýč, lopata, rytí, házení hlíny. Kopání kořenů už ne, to už jsem udělal sám.
  21. oddie

    2.2 HDI BENZIN

    Rychlospojky jsou i na čerpadle na nádrži nebo v místě čerpadla pod autem. A čerpat je třeba přerušovaně po chvilkách, když je v nádrži málo - aby to stihlo vždycky natéct do vyrovnávacího prostoru čerpadla (jinak běží naprázdno).
    • 6
  22. oddie

    Nefunguje turbo P306 1.9TD

    Mnohem pravděpodobněji než v turbu. Pokud máš možnost, připoj tam manometr a projeď se, uvidíš, jestli turbo plní.
    • 10
  23. oddie

    Nefunguje turbo P306 1.9TD

    A to čerpadlo máš ověřeno, že je skutečně v pořádku?
    • 10
  24. oddie

    2.2 HDI BENZIN

    Vycucnout nádrž a natankovat naftu
    • 6
  25. oddie

    Nefunguje turbo P306 1.9TD

    Jo, to je ono.
    • 10
×
×
  • Vytvořit...