Jo, dáš za auto 130 a těch 30 do toho nasypeš na prvotním servisu, aby to za něco stálo. Rozvody, brzdy tutově, náplně, zpravidla pár věcí na podvozku, gumy. To se kupuje prakticky do každého auta. Plus u nich rády praskají přední pružiny, takže je vhodné uložení tlumičů... a naskáče to než bys řekl švec. A pokud chceš 2003 nebo 2004, tak ta už má MUX, což je zbytečně riziková věc navíc. Oproti tomu je v inzerci za aktuálních 95tis auto, na kterém je to všechno udělané plus pár věcí navíc, není na něj potřeba šáhnout a nemá ten blbej MUX, páč je to 2001. Fakt vás hoši nechápu, furt brečíte jak nejsou auta, a když máte u nosu takovejhle kousek, ofrňujete se a nic vám není dobrý. Ojetina není funglovka ze salónu, kde si naklikáte konfigurátor...