Matláš hovadiny, a jestli vám tohle někdo takto popisoval, tak to byl dement. Ale na učňáku mě to nepřekvapuje, protože tam zpravidla učí dementi, co by se neuživili ani v té dílně. Bohužel.
Měď se na chladiče nepoužívá především kvůli ceně. Jinak ale dost aut mělo alternativně obojí, třeba 205D, a účinnost toho chladiče je STEJNÁ. A co se týče ohřívání motoru, zastudena je termostat uzavřen, chladící kapalina proudí pouze malým okruhem, tudíž se chladič na ohřívání motoru vůbec nijak nepodílí. Případná zástěna před chladič se dávala především proto, že skrz chladič proudí do motorového prostoru studený vzduch, který ochlazuje motor svým prouděním také - a u žigulíku zvlášť, protože ten měl vrtuli chladiče hnanou motorem stále.