Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    rozvodový řemen, díky za pomoc .

    Napínací kladka je od toho, aby se pomocí ní napnul řemen. Jak moc se má napnout je třeba změřit. Nebo není, můžeš to udělat od oka, ale na své riziko...
  2. oddie

    Koupě pozemku - na co si dát pozor

    Hm, tak tam bych teda fakt chtěl bydlet, jak tak koukám na tu situaci... kór když tam kolem naprdí nějaké šmoulí domečky.
  3. oddie

    Castrol Magnatec - diesel

    Napríklad to môže byť otázka dôvery. Nebo spíš vymytosti hlavičky reklamou.
  4. To je šíleně moc, do 5,5 jsem měl spotřebu i ve větší 405D combi...
  5. má kat i egr, ale něco tam musí být jinak:( Jinak je jen homologace.
  6. oddie

    Castrol Magnatec - diesel

    Může, jen je nesmyslně drahej.
  7. Ne, jen ten starší.
  8. Blbě.
  9. oddie

    Koupit VOLVO?

    Pokud je to Volvo z opravdu osvědčeného a důvěryhodného zdroje, klidně bych jej vzal. Naslepo asi ne. Takže musíš vědět sám, nakolik dobrý zdroj to je.
  10. Akorát na Radnici je lepší dorazit MHD, jak kvůli parkování, tak kvůli pivu...
  11. oddie

    prosím o radu výměny motoru.

    Takže starší XUD. Tak si sežeň odpovídající starší motor, úplně stejný je i D9B. Najdeš jej ve 405, pod tím druhým označením i v 306, Xsaře a mnoha dalších, ale modelu DO 1998.
  12. oddie

    Levná hd/fullhd kamera

    Tak celkem pochopitelně, na ebayi to bude mít jinou nálepku...
  13. oddie

    Levná hd/fullhd kamera

    Když zadáš full hd camera, nic nenajdeš?
  14. oddie

    Koupit VOLVO?

    No jasně, je \"nesmrtelný\" a proto je polovička aut s tímhle motorem po bazarech nekoupitelných, v jak šíleném jsou stavu. Stejně tak podmínka u automatu \"když se udržuje\" je výborná, že pak tolik majitelů, co to bezhlavě koupili shání, jak to vyměnit za manuál... Přesně podobnýma kecama, jak je něco \"nesmrtelné\" je třeba se při výběru NEŘÍDIT.
  15. oddie

    Levná hd/fullhd kamera

    Čína čína kočičína... na ebayi to bude za polovic. Ale zázraky nečekej.
  16. oddie

    Koupit VOLVO?

    Zastaralý automat má o tolik větší spotřebu, že mi manuál provozem na ten setrvák vydělá za rok. Ten setrvák už dávno nestojí 30 a mění se, když už náhodou, jen jednou. Zato když se něco podělá na tom automatu, je to o dost jiná cena.
  17. No jasně, HDI-čka
  18. oddie

    prosím o radu výměny motoru.

    1) co za typ motoru (přesně, ne jen 1,9D!) mělo to Ducato? 2) co za typ motoru (opět přesně) je v té Xsaře? Teprve pak lze říct, jestli to zaměnit jde nebo ne. 1,9D vůbec nic neřekne a rok taky ne, u modelu 1999 se zrovna měnila typová řada z XUD na DW8
  19. oddie

    407 vs. 406

    Svezení pěkné, škoda že to není kombík
  20. oddie

    Koupit VOLVO?

    Co myslíš, že se dá radit u 13 let starýho auta? Vždyť u toho už dávno podstatně víc záleží na tom, jak to kdo udržoval... Klidně to může být dobrý kup, a stejně tak totální průser.
  21. Je na vstupu i na výstupu z balónku, a jdou vyndat. Jinak napumpovat a odvzdušnit to jde i bez balónku, stačí sundat zpátečku a do nádrže pustit tlak z kompresoru - ne moc velký, jinak vyletí víčko. Ten tlak v nádrži vytlačí tu naftu do filtru a vyžene vzduch. Takhle se to snadno udělá i u aut, kde balónek vůbec není.
    • 9
  22. V balónku jsou zpětné ventilky.
    • 9
  23. Palivovou soustavu jste celou odvzdušnili, jo? A jakpak, když vám ve filtru zůstává vzduch? Te balónek je v pořádku? Asi není, když nedokáže napumpovat. A to jste rozpojovali hadice kvůli výměně žhavek? Proč?
    • 9
  24. Ale asi jo...
  25. V Mělníku jsem byl přes jednu noc, tam jsem jel s Rebikem dodávkou, druhý den do Prahy na kole, co jsem si tou dodávkou přivez
×
×
  • Vytvořit...