No jasně, je \"nesmrtelný\" a proto je polovička aut s tímhle motorem po bazarech nekoupitelných, v jak šíleném jsou stavu. Stejně tak podmínka u automatu \"když se udržuje\" je výborná, že pak tolik majitelů, co to bezhlavě koupili shání, jak to vyměnit za manuál... Přesně podobnýma kecama, jak je něco \"nesmrtelné\" je třeba se při výběru NEŘÍDIT.