1. odhláška na tamním úřadě
2. pokud chceš jet po ose, tak vyřízení převozek a zaplacení pojištky - auto musí mít platnou technickou. Pokud s tím jet nechceš (odtahovka, vlek), netřeba.
3. dovozová STK u nás.
4. přihlašovací řízení na úřadě
Pokud je to nějaký exot, je třeba dodat co nejvíc dokladů pro to, aby mohli vypsat všechny údaje v TP, pokud je to hodně běžné auto, nemusí to být potřeba, záleží na tom kterém technikovi.