Ani na západě není zdaleka každý bazar solidní, vraťte se zpátky na zem. Maskování, stáčení tachometrů, to se ve velké míře děje i tam, i tam, kde je to trestné. Zvláště u kategorie aut, kterou koupil dotyčný naiva - očekávat u auta za 30, ještě k tomu v bazaru, který na tom taky musel vydělat, že bude jak nové, to je jak čekat výhru v loterii. V Německu třináctileté paštiky za facku taky prodávají jen turečtí/ruští/polští pláckaři, kteří maskují úplně stejně, solidní autohaus poskytující záruky něco takového v nabídce vůbec nemá.