Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Moje 406 - nehoda, co s tím???

    Dráty byly odřízlý od čeho? Nebo myslíš od předchozího majitele? Od nárazu asi dost těžko, když je snímač mezi sedačkama.
    • 91
  2. oddie

    Moje 406 - nehoda, co s tím???

    To, že nevyletěly bagy je hodně divné, měl jsem tu podstatně méně rozbitou 406 combi a venku byly 3 ze 4.
    • 91
  3. oddie

    Moje 406 - nehoda, co s tím???

    Lepší starší nebourané, než novější po opravě zasahující do nosných částí.
    • 91
  4. oddie

    Moje 406 - nehoda, co s tím???

    Dáš do toho 40, možná víc, a budeš mít zbastl. Ale tvůj boj, klidně v tom ty prachy utop. Jinak je na prodej moje 406, pokud ji nevezme někdo jinej. A s pořádnýma gumama, ne na vomydlenejch šlupkách.
    • 91
  5. oddie

    Moje 406 - nehoda, co s tím???

    Tohle nemá cenu opravovat.
    • 91
  6. To je přímo ultrahloupý nápad.
    • 36
  7. Dlouhodobou spotřebu se 406 HDI jsem měl 5,6 - mix všeho, nuloval jsem jednou třeba za 5tis km. Čistě jen okresky klidně za 5, čistě jen Praha jedu zimu 6,5. Dojezd na nádrž ale moc nedoporučuju zkoušet, zatímco u starého komůrkáče s rotačním čerpadlem to tomu udělá vcelku prd, když dojde nafta, stačí natankovat a napumpovat, u HDI je velmi vysoká pravděpodobnost, že pokud to nasaje vzduch, odepíšete vysokotlaké čerpadlo. statně někdo ho tu celkem nedávno přesně kvůli tomu sháněl...
    • 26
  8. oddie

    Výměna motoru

    Podle toho, co máš k dispozici za vybavení.
  9. Ani na západě není zdaleka každý bazar solidní, vraťte se zpátky na zem. Maskování, stáčení tachometrů, to se ve velké míře děje i tam, i tam, kde je to trestné. Zvláště u kategorie aut, kterou koupil dotyčný naiva - očekávat u auta za 30, ještě k tomu v bazaru, který na tom taky musel vydělat, že bude jak nové, to je jak čekat výhru v loterii. V Německu třináctileté paštiky za facku taky prodávají jen turečtí/ruští/polští pláckaři, kteří maskují úplně stejně, solidní autohaus poskytující záruky něco takového v nabídce vůbec nemá.
    • 19
  10. oddie

    Menil niekto motor 1.9D za 1.9TD?

    Na to ses neptal.
    • 15
  11. oddie

    406 vs 407

    Dva důvody, proč jsem měl 406 combi a ne 407: velikost kufru a komfortní podvozek...
    • 35
  12. Koblih: nikdo tě přeci nenutí jej dávat do bazaru, vždyť si jej můžeš prodat sám.
    • 19
  13. oddie

    El. posuvne dvere (dorobené)

    Super, dík, to je ono.
    • 31
  14. To je tak. Lidi zajímá na prvním místě cena, radši si nechají nakukat pohádky (a věří jim), a solidní prodejce, kteří prodávají kvalitní kousek za vyšší cenu a nic netají označují za zloděje.
    • 19
  15. oddie

    El. posuvne dvere (dorobené)

    Změřte mi někdo prosím u těch posuvných dveří, jak je nahoře u rámu široké okno. Dík.
    • 31
  16. Ano.
    • 15
  17. Ne.
    • 26
  18. No proč jsem se asi ptal, jestlis neměnil Bosch za Lucas. Především je totiž třeba přendat štefty na držáku čerpadla do druhé pozice! Protože jinak časování nesedí, i když je to sestavené na aretační díry.
    • 11
  19. oddie

    Praské lanko ke kapotě a přehřev

    Nevím, co tu všichni řešíte, u těchto starších aut stačí pro otevření kapoty zalehnout pod předek a strčit tam ruku.
    • 10
  20. To jsi sundaval čerpadlo jen kvůli výměně rozvodů? To je nějaká blbost, ne? Nebo jsi měnil čerpadlo? Neměnil jsi náhodou Bosch za Lucas?
    • 11
  21. oddie

    Má tu vůbec někdo 806???

    Obuté je třeba mít především to, co je v TP, jinak si člověk nesmyslně zadělává na problémy. Jinak 195/65/15 je s přehledem nejlevnější rozměr 15\" gum, ale co si pamatuju, já jsem měl na krabici 205/65/15 bez alternativ, takže ani těch 195/65/15.
    • 42
  22. oddie

    Spojka

    80kW varianta má dvouhmotový setrvačník, možná vyjma úplně prvních nejstarších modelů. Nejlépe podívat se do serviceboxu.
    • 6
  23. oddie

    Poruchovost?

    Strašná
    • 39
  24. oddie

    Mikrobus

    Jo, za cenu výhodnou pro pronajímatele je jich všude dost,
  25. oddie

    Koupe V6 HDi a hned malicky problem

    Agrafik: jsou a vždycky byly modely (nebo i motorizace), které byly průserovější o mnoho víc než jiná auta, a jejich nákup vždy znamenal větší riziko. Z tohoto důvodu je blbost slepě lpět na značce, ale je třeba si všímat, co konkrétního jo a co ne. Pokud už bych nějakým omylem chtěl takhle velkou limuzínu s šestiválcem, radši o pár let starší Mercedes než tohle.
×
×
  • Vytvořit...