Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Koukám stojí docela raketu... Zanedlouho budu taky řešit sedačku od 9kg výš, tak budu zkoumat a porovnávat.
    • 94
  2. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Myslím, že někdo psal o tom, že sedačku určenou do kraje a mající Isofix překopával na ten prostředek. To je taky síla, že nejde dám kterákoliv (skoro) kamkoliv jako v 806
    • 94
  3. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    806 má uprostřed taky jen 2-bod, jen tak mimochodem, a 807 sice 3-bod, ale údajně krátký pás, takže vajíčko se tam dát nedá, někde se to tu řešilo. Já asi do konstrukce sedačky prostě navařím držák Isofix a bude po srandě.
    • 94
  4. Dojeď v sobotu, rovnou na sraz na Džbáně
  5. Za samotné přehození by mohl, ale když k tomu připočtu rozvody apod, co je vhodné dát v rámci toho nové, počítal bych rámcově raději s dvojnásobkem - lepší když něco zbyde, než když se musí doplácet.
  6. 2,1TD? Ano, je stejný jako ve 406 atd. Jinak jestli jsi nečetl celé téma, on má trochu problém s tím do ČR dojet, je v Dánsku, má to v podpisu - něco přes 800km jen k Ústí na čáru...
  7. Je zima, to dost pomáhá, hodně se toho uchladí už jen tím. A holt to chce jet 80 s kamiony, s co nejlehčí nohou, nepředjíždět a na každém odpočívadle dolít vodu.
  8. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    To by ta Multipla splnila, pokud ti nevadí, že je ošklivá, díky tomu je zase ale hodně nedoceněná a levná. 406 je sice úžasné auto, ale když jste v tom byli natěsno už předtím, nevracel bych se k ní.
    • 94
  9. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Kolik na to tedy reálně máš (včetně prvotního servisu), jak dlouho to auto chceš mít, kolik s ním hodláš celkem najezdit, jak daleko s tím hodláš jezdit a kolik toho chceš vozit vyjma těch 3 sedaček?
    • 94
  10. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Na popojížďky okolo komína bez věcí je to použitelné slušně, ale opět je dost velká hovadina kupovat na to naftu.
    • 94
  11. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    A \"jenom\" tenhle rozdíl děsně překvapivě znamená, že tam ty sedačky jdou dát, na rozdíl od 406
    • 94
  12. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Vnitřní prostor 806 je PODSTATNĚ širší než u 406.
    • 94
  13. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    806 s tou istou motorizáciou je na 10tis km ročně nesmysl. Zajedno ji nesežene v rozumném stavu, a když už náhodou, nevejde se i s prvotním servisem do 100tis. A že bude vědět, co a jak při možných problémech? 806 je od 406 hodně, hodně odlišná...
    • 94
  14. Znám auta, která někdo i s prasklou hlavou používal k tahání vleku s auty, a najel s tím ještě několik desítek tisíc. Sám jsem jedno auto s prasklou hlavou koupil, že jej opravím, a po najetí tisíce km jsem ho poslal dál neopravené. Jak je na tom tohle bych musel vidět, ale dojetí s tím nevidím jako nereálné. To s tím olejem je naopak megablbost, může tak maximálně vyměnit olej před cestou, ale hrabat se v tom cestou ani omylem, olej jde vypustit jedině spodem a když to někde v Německu zkusí, dostane takovou pokutu, že se z toho nevzpamatuje.
  15. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    To je celkem jedno, ale tyhle požadavky se prostě navzájem vylučují. Ve dvou věcech z toho budeš muset dělat větší kompromisy, a je celkem jedno, které z těch věcí to budou.
    • 94
  16. oddie

    Auto pro 3 dětské sedačky

    Bezpečné, s nízkými náklady na provoz, 3 sedačkami vedle sebe a do 100tis? Tos asi upad.
    • 94
  17. Nevidím důvod kupovat něco po nějakých pochybných nabídkách, když jsou tu osvědčení dodavatelé...
    • 33
  18. oddie

    Evasion vs Sharan

    Tak se podívej na sto dalších. To se dalo čekat, že se najde někdo mně nerezne, tak nerezne žádné
    • 43
  19. oddie

    Typy 2,0HDI?

    Milan: ano Bubak: to bylo RHT
    • 44
  20. oddie

    Řemenice

    Povolením napínací kladky a odtlačením a zajištěním kladky tlumiče kmitů.
    • 68
  21. oddie

    Řemenice

    Hlavně jestli to chceš fakt dělat, tak jedině se svým nářadím - zvedák, veškeré klíče, ořech 22 (tuším) na tu řemenici, já pro to do dílny nepojedu, vzít můžu jen ten rázák, který mám doma, nic jiného mít nebudu.
    • 68
  22. oddie

    Předelání klimy man. -> automat

    U 406 mi automatická klima celkem vyhovovala, u 806 mě ale pěkně se.e, tam ji asi fakt za chvíli vykopu a dám tam manuál.
    • 37
  23. oddie

    Řemenice

    Pak to ještě můžeš zkusit startérem, jak tu někdo nedávno dával odkaz
    • 68
  24. oddie

    Řemenice

    To bude legrace, jestli ji ten rázák nepovolí
    • 68
  25. oddie

    Typy 2,0HDI?

    RHS NENÍ 16V, mechanicky je shodný s RHZ, jen má navíc FAP. A RHW ve 406 vůbec není. Jsou tam jen dvě silnější varianty RHZ bez FAPu a RHS s FAPem, a jedna slabší (66kW) varianta RHY, která je problémovější kvůli vstřikování Siemens, mechanicky je v pohodě.
    • 44
×
×
  • Vytvořit...