Znám auta, která někdo i s prasklou hlavou používal k tahání vleku s auty, a najel s tím ještě několik desítek tisíc. Sám jsem jedno auto s prasklou hlavou koupil, že jej opravím, a po najetí tisíce km jsem ho poslal dál neopravené. Jak je na tom tohle bych musel vidět, ale dojetí s tím nevidím jako nereálné.
To s tím olejem je naopak megablbost, může tak maximálně vyměnit olej před cestou, ale hrabat se v tom cestou ani omylem, olej jde vypustit jedině spodem a když to někde v Německu zkusí, dostane takovou pokutu, že se z toho nevzpamatuje.