Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    vôľa ventilov na 1,6

    Benzíny měly 0,2/0,4
  2. oddie

    Jaký motor do 806?

    To mi přijde že nemá cenu, taková investice.
    • 54
  3. oddie

    Disky

    Sharan 6-kvalt měl pravděpodobně 96kW, to je zas někde jinde než 66kW u 1,9TD. Jinak že tachometr ukazuje víc je normální, to dělá prakticky u všech aut, i o víc než o 5km/h, je to tak schválně, ukazovat víc může, nesmí za žádných okolností ukazovat míň. 5 je ještě hodně dobrých.
    • 28
  4. oddie

    Disky

    Při 140-150 do 8 jezdit nebudeš, to ti řeknu rovnou, to nejezdí ani 806, která má tu střechu nižší. V 806 ten 1,9TD, co pamatuju, jel při 3tis ot 120km/h a u 2,0HDI 80kW jen něco málo přes 130km/h - ten HDI je o dost silnější, ale přesto je rozdíl v převodech sotva 10%. Ty píšeš výše, že bys chtěl při 130 točit 2000ot - to je úplný nesmysl, to nemá ani cca 100kW octávka na šestku, a to je o hodně silnější, o hodně lehčí a o hodně nižší.
    • 28
  5. oddie

    Disky

    Disky 5-díry 16\" měla třeba stará Alfa, nebo 807/C8. Nicméně tvůj nápad se zvětšením o 15% je nesmyslný už jen proto, že to ten motor neutáhne, budeš muset častěji podřazovat a spotřeba se ti oproti tvému očekávání naopak zvětší. On ten pilový diagram někdo nenavrhoval pohledem z okna ani to nebyl úplný debil, délka převodů má svůj důvod, i když se s prázdným autem na rovině zdá, jak by to \"sneslo šestku\". Ale klidně to tam dej. Holt se budeš divit stejně jako ten šikula, co si dal do auta delší převodovku, jak to najednou nejede a žere - akorát s tím aspoň nebudeš mít tolik drbání to vracet.
    • 28
  6. oddie

    Disky

    Nehodnotím, co jsem \"měl\" nebo neměl. Měl jsem tu čest aut s těmito motory řešit víc, než si umíš představit, a že jsou ty tvoje představy sakra naivní. Přesně ti, co měli tyhle auta s tímhle motorem, za dobrý motor platili neskutečně krvavé peníze a ještě byli hodně rádi, že jej vůbec sehnali či dali dohromady.
    • 28
  7. oddie

    Onboard kamera

    Zkontrolujte si, zda ta kamera nahrává opravdu souvisle, většina mezi nahrávanými úseky dělá klidně 5 sekund mezeru.
    • 45
  8. oddie

    Disky

    Jestli si myslíš, že 1,9TD to utáhne na větších kolech rychleji a s menší spotřebou, jsi hodně naivní. Pro tenhle motor je taková krabice už tak příliš velké sousto, ten motor je v tomhle autě vhodný tak maximálně na okresky a honěním jej lze usmrtit víc než snadno.
    • 28
  9. oddie

    Jaký motor do 806?

    Místo vysypaného 2,0 16V RHW bych tam dal 2,0 8V RHZ/RHS ze 406. Ten 16V je jen pro zlost, když se vysype.
    • 54
  10. oddie

    Auto z půjčovny - kauce

    No, 35t balík - já dával 20t kauci na půjčení kola na půl dne, 35t v ceně auta (navíc rok staré T5) je absolutně nic. [upravil dne 3/15/12 22:19 od oddie]
    • 15
  11. Já jsem to psal spíš jako vtip, pokud to chcete realizovat, jsem pro nastavit tam tak hodinu, už i to je víc než moc. Když už se to tu povolilo, což osobně moc nechápu.
    • 23
  12. navrhuji tedy bod 7 upravit tak, že v sekci Cirkus bude vytvořen trigger, který max. 1 den po založení tématu to téma smaže
    • 23
  13. Bez spojky se dá bez problémů řadit, kvůli tomu není třeba šílet. Jen zcela zastavit a rozjet se ze stání je problém. Pokud se dá jet aspoň krokem se zařazenou dvojkou, je to v pohodě, nakonec i jednička se dá meziplynem trefit, ale to už vyžaduje hodně citlivou nohu.
    • 56
  14. oddie

    auto vs. elektricka svarecka

    Servisy mívají univerzální klíč schopný povolit většinu \"bezpečnostních\" šroubů.
    • 19
  15. oddie

    úprava na spaní - camping

    Dáš to těsně nad podběhy, konstrukce z hliníkových jackelů, na to překližka (mdf), stačí 1 cm tlustá, dobré je dělení na sekce umístěné na pantech, aby se daly zvedat pro přístup do prostoru pod nimi. Chce to vychytat tu výšku, aby to bylo co nejníže, ale ještě to stačilo na věci pod tím - co je často vidět na fotkách, že je postel ve výši oken, to je na houby, málo místa i jen na posazení, všechno na očích... Matrace 10cm nafukovačka, existuje motůrek na nafukování do zapalovače
    • 25
  16. oddie

    úprava na spaní - camping

    Existuje i verze se zvedací střechou, někde tu byl odkaz. Jinak se dává deska jako postel asi 30-40cm nad podlahu, a pod ni se nahází bordel.
    • 25
  17. oddie

    Za kolik je prodejná 407?

    Kveton prodává, ten bude vědět nejlíp, jaké jsou nabídky.
    • 24
  18. oddie

    Za kolik je prodejná 407?

    Z bazar stránek zjistí akorát tak ceny ležáků nesoudných inzerentů, a ne reálnou cenu.
    • 24
  19. oddie

    Motory 1.9 D, TD

    Pomilionté, tahle otázka tady. Na co je tu asi hledání.
    • 6
  20. oddie

    Odfuk z víka motoru 205 1.8D

    Lepší je, když si předem najdeš objednací číslo.
    • 10
  21. oddie

    Odfuk z víka motoru 205 1.8D

    Proč se ptáš v AK či Elitu na něco tak specializovaného, co navíc přímo v Peugeotu či Citroenu stojí stovku???
    • 10
  22. oddie

    400kc za par minut prace

    Kdežto jiná reklama je zadarmo a vzniká sama. Aneb hledáme problémy tam, kde nejsou...
    • 52
  23. oddie

    400kc za par minut prace

    Tak nějak. Prostě líná huba... když ta možnost je a někdo se jí chopí, jeho věc.
    • 52
  24. oddie

    400kc za par minut prace

    To je fakt, 400EUR už by mě přesvědčilo
    • 52
  25. oddie

    400kc za par minut prace

    Tak může to být nějaké promo, že dávají 300Kč bonus na založení účtu. Akorát to zjevně chce důkladně pročíst podmínky, pokud to dávají, jestli v tom mají skutečně díru, nebo jestli to mají ošetřené... Jinak se chystám založit si účet u některé z těch nových bezpoplatkových bank, ale nevím, jestli to bude zrovna tahle.
    • 52
×
×
  • Vytvořit...