Při 140-150 do 8 jezdit nebudeš, to ti řeknu rovnou, to nejezdí ani 806, která má tu střechu nižší. V 806 ten 1,9TD, co pamatuju, jel při 3tis ot 120km/h a u 2,0HDI 80kW jen něco málo přes 130km/h - ten HDI je o dost silnější, ale přesto je rozdíl v převodech sotva 10%. Ty píšeš výše, že bys chtěl při 130 točit 2000ot - to je úplný nesmysl, to nemá ani cca 100kW octávka na šestku, a to je o hodně silnější, o hodně lehčí a o hodně nižší.