Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Hasičák na dutiny

    Stříkání dutin jste měli udělat, když byly ty vedra a auta vyschly do mrtě. Teď už to je nic moc.
  2. oddie

    výběr Peugotu 406 HDI

    Životnost motoru 2,0 HDI 80kW - byly tu nájezdy přes 600tis, takže asi tak...
  3. oddie

    výběr Peugotu 406 HDI

    En ten tý ky... Co myslíš, že se pozná podle pár fotek? Vyjma toho, že kusy napadené tunerem v inzerci rovnou přeskakuju, se to pak prostě musí vidět.
  4. oddie

    Hasičák na dutiny

    Jo jo, mám od dutin a spodku skoro měsíc a občas je to ještě cítit...
  5. oddie

    Džbán?

    Dal bych to ven, od čtvrtka má být celkem hezky.
  6. oddie

    Dotaz na zástupce o.z.

    Jistěže je problém v penězích. Od určité velikosti toho fóra a klubu je pochopitelně větší a větší šance na něm nějakým způsobem vydělat. Ať už sem protlačit nějaký kšeft, nebo tu najít někoho, kdo se dá natáhnout, nebo se prostě přiživit na fóru a jménu samotném. Tohle všechno tu má dlouhý, dlouhý vývoj a historii. Např. inzerce na fóru tu neměla vlastní sekci zdaleka od začátku, ale až časem. Komerční inzerce a placení za ni přišlo také až časem. Proč? Inu, začalo sem postupně lézt až příliš mnoho vychcánků, kteří neměli zájem o klubové dění a jakkoliv pomáhat, ale jen a pouze tu něco trhnout, tak bylo třeba přijít s nějakou regulací a obranou. A ta je v některých případech docela úspěšná (léty osvědčená pravidla pro komerční inzerci), a v některých případech bohužel ještě nevyvinutá (obrana proti parazitům zkoušejícím zneužít samotný klub či fórum). Bohužel, i tohle holt chce zkušenosti, které se nasbírají až praxí, a doufám, že se s tím kluci ve vedení poperou co možná nejlépe.
  7. oddie

    Džbán?

    Dobrá, ušetřil jsi mi za hovor ze služebního telefonu
  8. oddie

    Qualita nábytku....

    Já mám v obýváku hned 4 stěny - oštukované od Adraje
  9. oddie

    Džbán?

    Tak v pondělí tam zkusíme zavolat?
  10. oddie

    Džbán?

    Pokud by bylo víc lidí, můžem tam zkusit zavolat, zda je volno.
  11. oddie

    Dotaz na zástupce o.z.

    Ano, přesně to je gró toho všeho. Chybí zavedené fórum, které rozsahem a šíří záběru nemá konkurenci a nikdo takové druhé druhé nevytvoří, tak co se o něco takového snažit, když je tak snadné na něm parazitovat a využít k vlastnímu prospěchu. jak už jsem psal, takové pokusy už tu byly a budou i v budoucnu.
  12. Už dlouho nebyl, nestálo by za úvahu zase obnovit?
  13. oddie

    Dětská sedačka - dilema

    V Tatrách jsem byl loni na služebce tam si děti ani svoje auto neberu... a na dovolenou takhle daleko už to taky letos nevypadá.
  14. Ořechy mám přímo v Praze, těch je dost, lidi je neuměj sklízet
  15. Stejná otázka jako loni, tentokrát doufám včas Pokud někdo máte nebo o něčem víte, nabídněte nebo dejte tip, díky.
  16. oddie

    P806 - Nefunkční topení

    Já si to bohužel z hlavy nepamatuju. Podívej se tam od nohou řidiče.
  17. oddie

    P806 - Nefunkční topení

    Jo, to bude stejně jako u digitální klimy.
  18. oddie

    P806 - Nefunkční topení

    Aha, ty máš ten mezibastl, to jsem viděl akorát u některých aut v inzerci, naživo ne. V předchozím autě jsem to měl čistě mechanické.
  19. oddie

    P806 - Nefunkční topení

    Máš-li panel s mechanickým šoupátkem, žádný motorek tam není, klapka se ovládá přímo tím šoupátkem pomocí struny vedené v bovdenu. Pravděpodobně bude to táhlo nebo uložení bovdenu na jedné straně vypadlé.
  20. oddie

    výměna spojky

    Vyndání nápravnice má smysl dělat, když máš auto na velkém zvedáku a děláš to komplet zespodu. Naopak pokud zvedák nemáš a auto máš max. na špalkách, je lepší sundat nárazních s chladičovkou a dělat vše zepředu, nápravnice se pak nesundavá. Motor je v obou případech nejlepší zavěsit na k tomu určenou traverzu, která má dva háky na stavěcáích šroubech, na které se zavěsí motor řetězy - není extra drahá a dá se i vyrobit doma.
  21. oddie

    Dětská sedačka - dilema

    Tak v neděli po obědě asi naskládám děti pro změnu do cyklovleku a pojedem na zahrádku, takže nic, ale díky za nabídku.
  22. oddie

    Dětská sedačka - dilema

    Jsem asociál a lidi mě se*ou, to už bys měl dávno vědět
  23. Příruba pasovat bude, otázka je řazení, a budou příliš dlouhé převody.
  24. oddie

    Dětská sedačka - dilema

    Posadit do toho děcka a pojezdit.
  25. oddie

    Dětská sedačka - dilema

    A nemáte ji tedy někdo k půjčení na vyzkoušení?
×
×
  • Vytvořit...