Jistěže je problém v penězích. Od určité velikosti toho fóra a klubu je pochopitelně větší a větší šance na něm nějakým způsobem vydělat. Ať už sem protlačit nějaký kšeft, nebo tu najít někoho, kdo se dá natáhnout, nebo se prostě přiživit na fóru a jménu samotném. Tohle všechno tu má dlouhý, dlouhý vývoj a historii. Např. inzerce na fóru tu neměla vlastní sekci zdaleka od začátku, ale až časem. Komerční inzerce a placení za ni přišlo také až časem. Proč? Inu, začalo sem postupně lézt až příliš mnoho vychcánků, kteří neměli zájem o klubové dění a jakkoliv pomáhat, ale jen a pouze tu něco trhnout, tak bylo třeba přijít s nějakou regulací a obranou. A ta je v některých případech docela úspěšná (léty osvědčená pravidla pro komerční inzerci), a v některých případech bohužel ještě nevyvinutá (obrana proti parazitům zkoušejícím zneužít samotný klub či fórum). Bohužel, i tohle holt chce zkušenosti, které se nasbírají až praxí, a doufám, že se s tím kluci ve vedení poperou co možná nejlépe.