Ne, není to řešení. Problémem je, že ježdění autem je přespříliš levné, aniž by se platilo za negativní externality tím způsobené, a pak to dopadá přesně takhle - každý si zvykl dovézt si pr*el kamkoliv se mu zamane a kvičet, jaké má \"právo\" tu svoji pixlu nechat pohozenou kde se mu zamane, aniž by se byť v nejmenším zamýšlel nad tím, že to taky něčemu může škodit či řadu jiných lidí omezovat. A když holt nefunguje soudnost lidí, budou v čím dál větší míře nastupovat dodatečné platby a zdanění, zóny a podobné srandičky. Medvědův případ je celkem ukázkový - proti zavedení zón protestovalo hodně lidí, jenže po jejich zavedení se ukázalo, že to lokální palčivý dlouho neřešený problém lokálně řeší, a najednou má i takové zparchantělé řešení mraky zastánců. A Dejvice, Smíchov a podobné, kam se ten problém přelil a kde je to aktuálně tíží nejvíce, po tom celkem logicky volají také, protože bližší košile než kabát. Nedivím se jim, taky by mě s*alo, kdybych v něčem takovém bydlel, že se tam po ulicích nedá prakticky ani projít, natož zaparkovat, protože si každý Sateliťan z noclehárny uprostřed polí musí přivézt pr*el až skoro do centra.