Pomalu budu řešit stůl do garáže - dílny, a co jsem tak letmo koukal po inzercích apod., zřejmě bude muset být na míru. Představu mám úplně jednoduchou - deska a 4 nohy, případně 5-6 nohou, žádné šuplíky ani jiné vyfikundace.
Rozměry cca 190 cm délka, 50-60cm šířka, 90cm výška, vše +- 200let, ještě si to doměřím přesně. Jako desku jsem uvažoval bukovou spárovku 25-40mm, konstrukci (nohy) svařovanou z jackelů či L profilů, nebo dřevěné. Asi se bude kotvit do podlahy i zdi, takže může být trochu subtilnější.
Pokud se někdo tímhle nějak zabýváte, zkuste dát nějaký nástřel, já bych jinak kupoval materiál za koncové ceny a dal si to dohromady sám, což obecně není problém, ale pokud máte někdo lepší ceny, můžete mít kšeft...