Na to hodnocení úplně stačí popis těch průserů a svérázných řešení, co jsi sem - někdy i mimoděk - dával. Včetně drobností typu perlinka s lepidlem namatlané na cihlovou střenu. Jak je to ve finále namaskované nic neznamená - stejně jako když někdo prahy na autě \"opraví\" montážní pěnou, přematlá laminátem a líbivě nastříká - taky není třeba na hodnocení to vidět. Tolik k té rekonstrukci. Samozřejmě, po bitvě je každý generálem, jsou i horší případy, ale říkat tomu žádné starosti je prostě mimo.
Co se ceny týče, za podobnou cenu lze buď svépomocí, nebo s vlastní organizací dobře vybraných lidí domek postavit celkem v klidu, zrovna třeba u Charlieho bych tipoval, že jeho domek vyšel zhruba nějak podobně. Koupit od firmy, která se potřebuje napakovat, \"na klíč\", pochopitelně nikoliv. Stejně tak jako za tu cenu nelze koupit pozemek v Praze, o tom taky jaksi řeč nebyla. A jinak vykládat něco podobného z pozice někoho, kdo podobný byt DOSTAL, vůči někomu, kdo se jaksi o to své bydlení musel kompletně POSTARAT SÁM, je taky hodně smíchu, asi jako když se 18-letý smrad, co dostal k narozeninám od rodičů nového Passata pošklebuje spolužákům, že oni mají s bídou otřískanou Felicii, protože si na ni museli vydělat sami... A nakonec, pokud srovnáme relace domkařů na vesnici, většina z nich by, pokud by dostala ten byt na Letné, po jeho prodeji v klidu postavila nový baráček a do konce života už by nemuseli pracovat, protože by jim na provoz a živobytí zbylo víc než pohodlně - pokud by to nerozházeli za kraviny. A nemuseli by tak ani trochu řešit, kolik \"musí\" vydělat za nekvalifikovanou práci, aby domněle \"neměli starosti\".