Naopak, u auta za dvacku řešíš stav, protože rozhoduje o tom, zda to jezdí nebo nejezdí a kolik je případně třeba dát za to, aby to jezdilo. S tím, že když to jezdit přestane, je v tu chvíli zcela neprodejné a odepisuješ celou částku naráz. Takže ano, řešit to nejnutnější, ale přesně kvůli tomu je třeba posoudit ten rozsah nejnutnějšího.