Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Jakého výrobce výfuků preferujete?

    Na aukru je taky jen prostřední + koncový, 1800 - 2000, samotný střední ne.
    • 38
  2. oddie

    Jakého výrobce výfuků preferujete?

    Hm, koukám, že se budu muset podívat, který přesně tam je, zrovna okolo toho roku se to láme. Nicméně Kelly po slevě 1000 - 1200 za ten díl, rozdíl Starline a Walker minimální...
    • 38
  3. oddie

    Jakého výrobce výfuků preferujete?

    Na krabici budu dávat střední díl, asi si hodím korunou Resp. Bosal to nebude určitě, to jsem věděl už předtím.
    • 38
  4. oddie

    P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej

    Naopak, u auta za dvacku řešíš stav, protože rozhoduje o tom, zda to jezdí nebo nejezdí a kolik je případně třeba dát za to, aby to jezdilo. S tím, že když to jezdit přestane, je v tu chvíli zcela neprodejné a odepisuješ celou částku naráz. Takže ano, řešit to nejnutnější, ale přesně kvůli tomu je třeba posoudit ten rozsah nejnutnějšího.
  5. oddie

    Jakého výrobce výfuků preferujete?

    Já bych preferoval orig., jenže ten už se dávno nedělá. Tak budu muset vzít taky zavděk nějakým krámem, moc mě to netěší.
    • 38
  6. oddie

    P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej

    Drama to není, ale tu cenu jste měli ještě srazit, těžko by to prodal.
  7. oddie

    P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej

    Opticky zhodnotíte, jo? Takový lidí mám rád, co opticky hodnotí rozvody, z jejich řad se pak totiž nejčastěji rekrutují kupci motorů Akorát tenhle tady nemám ani se mít nechystám....
  8. oddie

    P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej

    Servis do 5tis? A třeba rozvody dělat nebudete? Když tak koukám na stav filtru... jak asi bude vypadat to ostatní.
  9. Hele, a co si asi tak myslíš, že je na tom filtru \"sportovního\"? To jako že ho každej den vezmeš, vyndáš a jdeš si s ním zaběhat do parku? A co by na tom autě mělo být asi tak \"živějšího\", když množství nasávaného vzduchu se řídí škrtící klapkou?
    • 9
  10. oddie

    výměna ložiska na klice?

    Pokud to jede dobře, nastavené to bude dobře, jinak by to nejelo. Jinak za dvě gufera 3 litry, to tě ten matlák pěkně natáh, ten motůrek je jednoduchej, práce max. na dvě hodinky s kafíčkem u toho, a on tě natáhne a ještě to zprasí.
    • 24
  11. A nejlepší jsou typy, co aby ušetřili dvacku, dvě stovky kvůli tomu projezděj
    • 76
  12. oddie

    výměna ložiska na klice?

    Proč to dáváš k takovým debilům? Měrky na vůle stojej tak kilo.
    • 24
  13. oddie

    výměna ložiska na klice?

    Může to být jen neseřízená vůle ventilů.
    • 24
  14. oddie

    výměna ložiska na klice?

    Od vačky jde klepání v polovičním rytmu, točí se 2x pomaleji než klika, podle toho to může jít poznat.
    • 24
  15. oddie

    výměna ložiska na klice?

    Klika je dole. Nahoře je vačka. Pokud je to shora od vačky, tak to asi nebude ložisko.
    • 24
  16. oddie

    zavit na odvzdusnovaku

    Už tam nemáš dost \"masa\", abys řezal další závit.
  17. oddie

    zavit na odvzdusnovaku

    To už je tak na výměnu třmenu...
  18. oddie

    Ako posilnit dvere proti zlodejom?

    Rámus v chatové osadě nikoho nezajímá. Mně loni v zahrádkářské kolonii rozbili u chatky okno, nechal jsem to tak a už mi tak nikdo neleze. Vzali tam takhle všechny chatky, moje byla jedna z posledních, dalo se to čekat... zajímavé ale je, že se mi nic neztratilo, a to tam byl třeba vařič, a v chatce visí klíč od přístavku, kde je nářadí, stačilo odemknout.
    • 15
  19. oddie

    8.březen MDŽ

    To jsem tady na sebe před lety něco prozradil Díky za přání, a punkac měl pravdu, dnešek jsem skutečně strávil na zahrádce házením hlíny
  20. oddie

    Zdvojené zadní pružiny

    Samozřejmě že fungujů, kde asi myslíš, že se to vzalo, že to někdo vymyslel tady?
    • 16
  21. oddie

    Zdvojené zadní pružiny

    Čeho se na tom bojíš, prostě to jen vyhodíš.
    • 16
  22. oddie

    Zdvojené zadní pružiny

    To jsou přídavné dodělané, to klidně vyhoď, není to od výrobce.
    • 16
  23. Když už se tu řeší čištění, doporučím na čištění interiéru - zdejší člen klubu (a schválený inzerent ) Tomáš - www.vycistimeauto.cz Nemusíte ani nikam jezdit, přijede k vám, a vyčistí ten interiér fakt dobře a za dobrý peníz.
  24. Proč bych se měl bavit s něčím, co se mi hnusí, když si místo toho můžu najít normální fajn ženskou, s kterou se pobavím o mnoho lépe???
  25. Nejsem fatalista, to je jen velmi spolehlivý způsob, jak si podobnou slepici nejen že nemusím vodit k oltáři, ale vůbec se s ní nemusím ani bavit a jakkoliv s ní ztrácet čas
×
×
  • Vytvořit...