Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. Nemá MTP ovladač, zřejmě.
    • 55
  2. Na jednom mám SP3 a taky se to nenechá, připojuje se jen jako \"kamera\".
    • 55
  3. oddie

    výměna kotoučů

    ATE v brzdách méně zvučná značka :D:D Ty vole, to jsou perly...
    • 12
  4. On se právě k těm starým XP nějak nechce nechat...
    • 55
  5. Když tu tak rozumíte těm mobilům, co mám docpat do Win XP SP2 bez aktualizací, aby fungovalo připojení Samsungu Galaxy S4 kabelem a daly se z něj stahovat soubory? Ale podělanej Kies tam nechci, jen nějaký malý ovladač či doplněk čistě jen na to. Teď je při připojení sice vidět adresáře, ale dovnitř už se člověk nedostane. Dík.
    • 55
  6. To není mechanikem. To je prostě vlastnost. Někdo si toho všimne a vadí mu to, někdo si toho většího třesení prostě nevšímá nebo mu to nevadí.
    • 16
  7. Ne po roce, ale po měsíci.
    • 16
  8. To sice jo, ale to není to, co na tom nechápu. Nejen já, teď se nad tím podivoval americký lektor, když zjistil, kolik tu stojí iphone, zvlášť v poměru k platům, že nechápe, jak to vůbec lidi můžou kupovat.
    • 55
  9. Ne, kvůli ceně fakt v Peugeot-clubu nejsem
    • 55
  10. oddie

    Zapomenuté Peugeoty

    Ta 607 by měla mít VIN za oknem, ne? Pro ověření, jestli není kradená atd.
  11. Tyhle diskuze mi připomínají podobně nesmyslné debaty, jakou si koupit značku auta, kola, televize nebo slipů Popravdě nechápu koupi jakéhokoliv dražšího telefonního krámu pro soukromé účely za své. A rozhodně to není tím, že bych na to \"neměl\", ale nechápu, co by mi takový krám za těch 16 litrů nebo kolik (= skoro čistý průměrný plat v ČR, který má s bídou třetina lidí) měl asi tak přinést, natož si pak kupovat co chvíli jiný, protože starší už není \"IN\" nebo se prostě záhy vysypal...
    • 55
  12. oddie

    P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej

    106 může mít elektrické čerpadlo.
  13. oddie

    607 točí,ale nestartuje

    Pokud ti upadl klíč, na displeji svítí symbol přeškrtnutého klíče a od té doby to nestartuje, k čemu si myslíš, že ti bude schéma pojistek?
    • 9
  14. oddie

    výměna ložiska na klice?

    Není to žádný těžký know-how a nikdo na tom nerejžuje, ale napsat podrobný servisní návod, navíc z hlavy, není zrovna sranda a nikdo tu za to placenej není. Sám tu občas napíšu hrubý postup u něčeho, když se dá naklofat za pár minut, ale podrobnou příručku bych ti taky nepsal. Když se o to zajímáš, kup si (nebo se dá možná stáhnout) kniha \"Jak na to\" apod., něco je i v SW Autodata např. Když něco chceš, starej se a nečekej, že ti to jen tak někdo bude nosit až pod nos.
    • 24
  15. oddie

    Auta z eu

    Čím konkrétně myslíš, že si pomůžeš ročníkem, vždyť je to jen číslo. Zásadní byl konstrukční zlom na přelomu tisíciletí, viz rozdíl v konstrukci 405 a 406, tam byl obrovský skok, ale z 2003 do dnešních aut se stalo v podstatě kulový, akorát se děsně řeší \"dyzajn\" a do aut se rvou píčoviny, co budou časem akorát problémové. A vyndavací sedačky vidím naopak jako výhodu, protože o to víc ti zbyde prostoru, než když se jenom sklopí. S teplou garáží v zimě souhlas, taky parkuju auto venku.
    • 76
  16. oddie

    Auta z eu

    Sis měl vzít od Petra tu C8 s V6 v plynu
    • 76
  17. oddie

    Auta z eu

    To je celkem obecně, auto v pěkném stavu nebude levné ani u jiných značek a otázka, čím vším si polepšíš, je i tam stejná. Chápu třeba změnu kategorie auta - kvůli rodině mi nestačí kombík, kupuju dodávku, nebo naopak děti odrostly, prdím na kombíka a kupuju něco malého pro dva, tam je to jasné.
    • 76
  18. oddie

    Auta z eu

    Pokud to současné má skutečně najeto takhle málo, a navíc víš, co na něm máš udělané za věci, nebylo to bourané a nic se na tom nesype, těžko si polepšíš. Leda že dostaneš výkonnější motor a šestikvalt, to je asi jediné, co můžeš získat. Výměnou za potenciálně problémovější řešitelnost (osmiventil RHS s Bosch vstřikováním je jednoduchý a levný).
    • 76
  19. oddie

    Auta z eu

    Ono ani to dvouleté nemusí být žádná výhra. Podle mě se spíš nesmysl prodávat to co máš a shánět o 2 roky novější model téhož jen kvůli faceliftu, facelift nejezdí.
    • 76
  20. oddie

    Auta z eu

    Třeba já, co jsem koupil extra drahý kousek a stejně jsem do něj ještě nacpal hodně na servisu
    • 76
  21. oddie

    Auta z eu

    Solidní perspektivní ojeté auto bylo v Německu VŽDYCKY dražší než cenová hladina stejně starých ojetin u nás, nezávisle na tom, kolik pacientů to stále nechápe. Cokoliv levnějšího dotaženého z Německa, aby to bylo levnější a ještě na tom dovozce vydělal, je buď a) auto hodně jeté (a stočené), nebo b) auto s nějakým problémem, který venku nikdo nechtěl řešit a tady to je někdo ochoten nějak polepit. Toto platí zcela bez výjimky i nadále. I nadále se dá v Německu koupit solidní perspektivní ojetina dražší než u nás, ale u tureckých, ruských, polských atd. pláckařů se zárukou končící vyjetím ze vrat to fakt není.
    • 76
  22. oddie

    P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej

    Já teda u Badišáka beru především značky, které kelly nenabízí, ale to co mají oba na půlku nevychází, je to tak nastejno.
  23. oddie

    Auta z eu

    Proč si to z té EU nepřivezeš sám? S těmi nesmyslnými požadavky, co máš, si myslíš, že zbyde ještě na provizi pro dovozce? Leda by ti přivezl pořádnou paštiku. Ono inzerovat starý model za 95tis a zároveň poptávat nový model do 100 už samo o sobě leccos napoví...
    • 76
  24. oddie

    P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej

    Buď hodně rád, že jsem tu 306 nesebral, měl jsem chuť, i když ji nepotřebuju
×
×
  • Vytvořit...