Čím konkrétně myslíš, že si pomůžeš ročníkem, vždyť je to jen číslo. Zásadní byl konstrukční zlom na přelomu tisíciletí, viz rozdíl v konstrukci 405 a 406, tam byl obrovský skok, ale z 2003 do dnešních aut se stalo v podstatě kulový, akorát se děsně řeší \"dyzajn\" a do aut se rvou píčoviny, co budou časem akorát problémové. A vyndavací sedačky vidím naopak jako výhodu, protože o to víc ti zbyde prostoru, než když se jenom sklopí.
S teplou garáží v zimě souhlas, taky parkuju auto venku.