Podívej se, to, jestli jsem konkrétně já dělal nebo nedělal psychotesty je v otázce, zda se dají nebo nedají naučit, naprosto a zcela irelevantní. To, že si ty osobně nedovedeš představit, že to, podle čeho se ty psychotesty hodnotí, naučit dá, a dají se tak podle toho vědomě ovlivnit, taktéž vůbec nic neznamená. Je to asi na úrovni toho, kdybys tvrdil, že se nedá naučit na maturitu. Ano, nedokáže se to naučit každý. Naštěstí, jinak by byly k ho*nu úplně. Ale lidí, kteří se to naučit mohou, když budou chtít, je pořád víc než dost. Kór ty primitivnější, které se používají právě v takovýchto případech, ty je schopen ovlivnit v podstatě každý doktor, který to měl jako okrajový předmět, zfleku. A ten, kdo se to bude chtít naučit a má buňky na VŠ, to v klidu zvládne taky.
Že sis vybral kroucení volantem, baví tě to a naplňuje tě to je fajn, budiž ti přáno, ale v tom případě není úplně dobrý nápad se za každou cenu dohadovat o věcech, o kterých nemáš páru, i když ses s nimi třeba navenek setkal a jsi z nich paf.
P.S. on se ty základy za chvíli bude muset stejně naučit každý, kdo bude chtít nějakou solidnější práci, protože je to poslední dobou děsnou módou mezi "personalisty" tam podobné testy cpát i na fleky, kde to absolutně není potřeba.