Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. Jo, zkoušel jsem to, už je to tu i popsané. Napojit to jde, ale funguje to všelijak, kazeťák má pořád snahu běžet. Čisté řešení je akorát emulátor changeru, ale je dost drahý.
    • 9
  2. Ten link mi stejně vyhazuje "Forbidden".
  3. oddie

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    2tis km, to jsem s bídou najezdil za celou zimu Taky díky tomu mám 2 zimáky 6 let staré a 2 zimáky 4 roky staré, a všechny mají 6,5mm vzorku. Takže ty starší rovnou zůstávají na zadní nápravě už natrvalo...
  4. Alespoň od jednoho vidění "znám" prakticky všechny, co kdy měli s vedením klubu něco do činění - tedy nejen předsedy. Stejně tak řadu významnějších/známějších členů, co klubem prošli.
  5. To je hodně pěkná cena. Já mám na krabici ještě pořád i havarijní a sklo, takže to s pov 100/100 vyjde cca na 7tis. Kdyby bylo pov 100/100 a čelní sklo s limitem 10tis celkem do dvojky, u nějaké rozumné pojišťovny, asi bych to už taky vypověděl.
  6. oddie

    Zbraně a společnost

    Abys věděl, že to není až tak úplně OT, a proč jsem na to vlastně zavedl řeč, jeden malý odkaz: http://www.silverdoctors.com/one-year-in-hellsurviving-a-full-shtf-collapse-in-bosnia/ Je to zase tím ošklivým imperialistickým jazykem, kdo to nepřelouskáte v angličtině, zkuste google překladač... Doporučuji věnovat pozornost tomu, co považuje za důležité. Ne až tak samotnou zbraň, jako RODINU, kterou uvádí jako naprostý základ. Doporučuji nepřehlédnou větu Single men were killed... (volně, píšu to z hlavy, co si pamatuju pointu), a také důležitost toho něco umět.
  7. oddie

    Zbraně a společnost

    Jo, to věřím, ale naučí se to klidně i holka, když u toho bude odmala
  8. oddie

    Zbraně a společnost

    Tak tím líp, že to tak někde funguje, bohužel celkově statistiky porodnosti, rozvodovosti atp. tak příznivé nejsou.
  9. oddie

    Zbraně a společnost

    Tobě je nějak kolem 50 nebo něco přes? Známí jsou podobného věku? No, a co jejich děti, pokud je jim těch 25, 30?
  10. oddie

    Zbraně a společnost

    Dva muslimáci upižlali za bílého dne hlavu jednomu vojákovi, kdežto jeden magor s bouchačkou za bílého dne pohodlně popravil 8 lidí. Jestli ti to nedochází, tímhle příkladem dáváš do ruky naprosto krásný argument odpůrcům No a co se těch "muslimáků" týče, tak ti se nakonec nemusí ani příliš namáhat, protože při své natalitě to tu prostě za chvíli přečíslí. Aby taky ne, když se zástupci té naší "vyspělé" (ve skutečnosti zdegenerované) civilizace místo rodiny radši "baví" a vrší výmluvy typu "nemůžeme si dítě dovolit" (což v překladu znamená "přeci se nebudeme omezovat kvůli nějakému dítěti, vždyť to není IN a akorát to žere prachy" ). V první řadě by to chtělo změnit tohle, to je totiž podstatně větší problém.
  11. oddie

    Dovoz aut z Německa

    Rakar.
    • 8
  12. oddie

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    Tak v nejhorším bych to přezul, to je chvilka, spíš bych rád, aby mi nepomrzlo, co mám zasazeno a zaseto...
  13. oddie

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    O stránku zpátky si začali psát, radši piště co kdo udělal To do toho druhého tématu zkopíruj, máš pravdu, patří to tam líp. Jinak my měli původně být na Lipně, ale odpískali jsme to, nemělo cenu tam jezdit, nedalo by se pořádně být venku. No a příští víkend jedem do Volyně, tak uvidím, jak bude, v nejhorším budu před odjezdem potupně dávat zpátky zimní, ale neočekávám to, podle mě už za týden sněžit nebude.
  14. No jo, no, tak když se nepodařilo nikoho dostatečně zajímavého klofnout tady na klubu, tak se holt musela vdát do Španěl, no...
  15. oddie

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    Tak dnes krásně, jasno, sluníčko, sucho Vykopal jsem asi 5 metrů strouhy, dal do ní chráničku a zase zaházel, zapravil drny, skoro to ani není poznat, zase je přípojka o pár metrů blíž...
  16. oddie

    Zbraně a společnost

    Podívej se, to, jestli jsem konkrétně já dělal nebo nedělal psychotesty je v otázce, zda se dají nebo nedají naučit, naprosto a zcela irelevantní. To, že si ty osobně nedovedeš představit, že to, podle čeho se ty psychotesty hodnotí, naučit dá, a dají se tak podle toho vědomě ovlivnit, taktéž vůbec nic neznamená. Je to asi na úrovni toho, kdybys tvrdil, že se nedá naučit na maturitu. Ano, nedokáže se to naučit každý. Naštěstí, jinak by byly k ho*nu úplně. Ale lidí, kteří se to naučit mohou, když budou chtít, je pořád víc než dost. Kór ty primitivnější, které se používají právě v takovýchto případech, ty je schopen ovlivnit v podstatě každý doktor, který to měl jako okrajový předmět, zfleku. A ten, kdo se to bude chtít naučit a má buňky na VŠ, to v klidu zvládne taky. Že sis vybral kroucení volantem, baví tě to a naplňuje tě to je fajn, budiž ti přáno, ale v tom případě není úplně dobrý nápad se za každou cenu dohadovat o věcech, o kterých nemáš páru, i když ses s nimi třeba navenek setkal a jsi z nich paf. P.S. on se ty základy za chvíli bude muset stejně naučit každý, kdo bude chtít nějakou solidnější práci, protože je to poslední dobou děsnou módou mezi "personalisty" tam podobné testy cpát i na fleky, kde to absolutně není potřeba.
  17. oddie

    Zbraně a společnost

    A naprostou klasikou je, že takhle kvákaj vždy jen a pouze ti, kdo sami nedokáží napsat sebemenší argument, nedokáží sečíst pár čísel, nebo nedokáží pochopit ani jednoduché souvislosti. Zato potrefeně kvákat, když to někdo nazve pravým jménem, to jim jde. Ne, "všichni" u mě opravdu tupí nejsou. Jen a pouze ti výše popsaní.
  18. oddie

    Zbraně a společnost

    Ten zcela zásadní rozdíl je v tom, zda "nesouhlasí" proto, že o dané problematice něco ví a dokáže ARGUMENTOVAT, či zda o tom sice ví naprosté a totální ho*no, ale něčemu se děsně "směje". Toho první uznávám na základě jeho znalostí. Ten druhý je zcela jasný hlupák. Vážím si lidí, kteří něco znají, umí, dokáží. Hlupáky pohrdám. Easy.
  19. oddie

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    Otázka rozumu je jasná, to není třeba řešit. Já reaguju na lživé strašení o pokutování po 31.3 - pokud něco takového nějaká hlídka zkusí, je tak akorát zralá na trestní oznámení.
  20. oddie

    Zbraně a společnost

    Kde si myslíš, že se ty psychotesty vzaly? Spadly z Marsu a vyhodnocují je Marťani? Nebo je sestavují a vyhodnocují psychologové? Asi to druhé, viď? A teď schválně, když je dovedou sestavit nebo aspoň vyhodnotit, myslíš, že na ně samé by ty, co sami vyhodnocují, fungovaly? Když přesně ví, co která reakce znamená?
  21. oddie

    Zbraně a společnost

    Na psychotesty se dokáže naučit každý, kdo zvládne a pochopí pár semestrů příslušné VŠ. Že se tomu děsně "směje" někdo, jehož chápání zamrzlo někde u kroucení volantem je samo o sobě spíš tragikomické.
  22. oddie

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    Rozum je věc jiná. Debata byla o tom, že po 31.3 ZÁKONNÁ povinnost mít na autě zimní gumy NENÍ. Zcela jednoznačně.
  23. oddie

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    No. Takže asi nejlépe uděláš, když se vrátíš na základní školu a zopakuješ si češtinu, když neumíš chápat význam psaného slova. Protože je zde naprosto jednoznačně uvedeno, že ta povinnost platí JEN A POUZE v daném časovém rozmezí, a ještě teprve tehdy, když V TOMTO ČASOVÉM ROZMEZÍ jsou ty nepříznivé podmínky nebo pravděpodobnost jejich výskytu.
  24. oddie

    Zbraně a společnost

    Psychotesty nic moc neřeší, dá se na ně i naučit. Navíc co všechno dokáže projít přes psychotesty je občas vidět u samotné policie, že? Excesy se zbraněmi zde jsou častější než u civilistů... Samotný systém podmínek držení zbraní pro ochranu a obranu mi jinak u nás nepřipadá špatný, kde vidím situaci jako hodně špatnou jsou naopak tzv "myslivci"
  25. oddie

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    Prosím přesně citovat, kde je uvedeno, že ta povinnost platí i po 31.3 - když všechny výkladové zdroje uvádějí DO 31.1 A ZÁROVEŇ nepříznivé podmínky, nikoliv NEBO. Když sis tak jistý, ta citace určitě nebude problém.
×
×
  • Vytvořit...