samozřejmě že ano, a klidně bych platil i víc, todle forum je jedno z nejlepších na kterym sem kdy byl, a to co mám rád se vyplatí podporovat.....nemluvě o slevách u partnerů, i když sem ji použil asi jednou
tak jako už sem to z celýho klíče jakštakš oškrábal, akorád z toho čudlíku jak se mačká aby vystřelila planžeta to nějak nejde, zevnitř jak se má uchytit ta pružinka a natáhnout...... by mě fakt zajímalo co s tim dělal
čím se dá zbavit zateklého vteřinového lepidla na plastu?? půjčil sem auto kámošovy, zapoměl sem mu říct že se klíč rozpadá, no on se mu rozpad a snažil se to slepit, je to uplně celý upatlaný a je to všude nateklí tak že tam nedám pružinku aby to vystřelovalo..... pomůže třeba když to naložim na noc do lihu???
a jak mi dokážou že mi nějaká pokuta přišla?? já sem nebyl s ničím seznámen a ničem informován, tu obálku mi mohl kdokoli ze schránky yyndat, takovádle věc se posílá do vlastních rukou
dokud by mi to nedali oficiální cestou na papíře doporučeně do vlastních rukou, tak bych na to kakal, je to stejný jako když přijde pokuta z Litoměřic, v normální obálce normálně do schránky..... taky sem to zahodil a čekal na obálku z proužkem..... už je to rok a půl a nedorazila
http://www.loupak.cz/video/srandicky/5663-ikea-spatne-rano-reklama?ref=zippy&utm_source=facebook&utm_medium=zippy&utm_campaign=12-12
docela mě to pobavilo