Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    co je to za auto?

    tož pěkná to galerie fotek
    • 27
  2. r.v 1999 a interier je novej model, asi někdo nedobrzdil, tak to hodil na strej předek kterej měl třeba doma
  3. wooody

    Lidskej vkus

  4. wooody

    Copak to bylo za šikulu?

    já chci kompletně motor s elektrikou a brzdy
    • 19
  5. škoda že je to pro mě docela z ruky, ale může se to někomu hodit akce
  6. wooody

    Jaké koaxy 130mm?

    a co máš za rádio??? to taky dělá velmi mnoho možná že kdybys na ty blapunkty dal lepší rádio tak by se divil jak hrajou....
    • 12
  7. http://www.dveprvacky.com/nejlepsi-alarm
    • 19
  8. wooody

    Elta ziarovky P406 Ake presne ?

    elty už mám 2 roky a max spokojenost, ani jedna zatim nepraskla, svítěj moc dobře.... akorád už se nevyráběj
    • 18
  9. wooody

    Tuněná 406

    heh, 8 let starý vlákno
  10. wooody

    Kdo mi slozi komp???

    náhodou já sem GTA4 rozchodil na 486 ve full hd s max detailama.... no nekecám
    • 77
  11. samozřejmě že ano, a klidně bych platil i víc, todle forum je jedno z nejlepších na kterym sem kdy byl, a to co mám rád se vyplatí podporovat.....nemluvě o slevách u partnerů, i když sem ji použil asi jednou
  12. to by mě taky zajímalo, doufám že to přežily
    • 7
  13. http://www.youtube.com/watch?v=njJRdGTYbXk&feature=player_embedded
    • 7
  14. wooody

    čím se zbavit vteřinového lepidla

    jojo, vrátil sem se domu když to lepil teda když měl ten klíč přilepenej k prstům
    • 21
  15. wooody

    čím se zbavit vteřinového lepidla

    tak jako už sem to z celýho klíče jakštakš oškrábal, akorád z toho čudlíku jak se mačká aby vystřelila planžeta to nějak nejde, zevnitř jak se má uchytit ta pružinka a natáhnout...... by mě fakt zajímalo co s tim dělal
    • 21
  16. wooody

    čím se zbavit vteřinového lepidla

    no v okolí jeden je, tak uvidim, kdyžtak ho obědnám
    • 21
  17. wooody

    tip na Vánoce

    uaaaa co ten předek???
    • 19
  18. wooody

    čím se zbavit vteřinového lepidla

    ty rc modely zkusim, tomě nenapadlo hnedka zejtra se tam stavim
    • 21
  19. čím se dá zbavit zateklého vteřinového lepidla na plastu?? půjčil sem auto kámošovy, zapoměl sem mu říct že se klíč rozpadá, no on se mu rozpad a snažil se to slepit, je to uplně celý upatlaný a je to všude nateklí tak že tam nedám pružinku aby to vystřelovalo..... pomůže třeba když to naložim na noc do lihu???
    • 21
  20. wooody

    FILMový koutek

    tak teďko sem přijel z filmu Tacho, a myslím že se velmi poved.....
  21. wooody

    kdy policie požaduje focení?

    a jak mi dokážou že mi nějaká pokuta přišla?? já sem nebyl s ničím seznámen a ničem informován, tu obálku mi mohl kdokoli ze schránky yyndat, takovádle věc se posílá do vlastních rukou
    • 13
  22. wooody

    kdy policie požaduje focení?

    dokud by mi to nedali oficiální cestou na papíře doporučeně do vlastních rukou, tak bych na to kakal, je to stejný jako když přijde pokuta z Litoměřic, v normální obálce normálně do schránky..... taky sem to zahodil a čekal na obálku z proužkem..... už je to rok a půl a nedorazila
    • 13
  23. wooody

    Malá nehoda

    já ten držák nahradil kusem silnýho plechu a drží to celkem fajně
    • 13
  24. http://www.loupak.cz/video/srandicky/5663-ikea-spatne-rano-reklama?ref=zippy&utm_source=facebook&utm_medium=zippy&utm_campaign=12-12 docela mě to pobavilo
  25. wooody

    Kafe v MOSTĚ?

    já bych to nechal po novym roce, bude víc peněz atd, teďko všichni řešej vánoce
×
×
  • Vytvořit...