Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Dneska ráno jedu na nádraží a při přejezdu větší nerovnosti mi od levého předního kola jdou strašný rány - tupé. Na menší nerovnostech nic, ale nejhorší to bylo na panelech u nádraží, to se i kolemjdoucí otáčeli ... Je to týden (150 km zpět) co jsem měnil silentbloky a tyčku stabilizátoru. Co by tam mohlo mlátit, nebo být utržené? Až přijedu domů, tak se na to musím kouknout, ale abych zhruba věděl, na to koukat. PS: do volantu rány necítím, že by spodní čep na rameni?
  2. MilanF1

    Neskutečná spotřeba

    Spotřebu dotazující čte z PP? Pokud se nepletu, tak do určité rychlosti PP počítá se spotřebou 10 litrů, takže možná by se hodilo spočítat spotřebu manuálně (já to dělám vždy manuálně, PP nemám )
    • 26
  3. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Pěkný milník ... nicméně koukám, že ti tam nesvítí žárovička na otáčkoměru
  4. MilanF1

    Potkal jsem klubáka...

    Pěkný cabrio, to se musí nechat
  5. MilanF1

    anketa

    Já mám přezuto týden, protože jsem u známýho na dílně dělal malý servis a všechna kola musela dolů, tak jsem tam rovnou nechal dát zimní, navíc po ránu jsem teploty kolem nuly ...
    • 24
  6. MilanF1

    ekopoplatek - 7 místné auto

    Tak to je ostrý, ale eko poplatek 3800 respektiva 5800 Kč? Nejsou náhodou 3 000, 5 000 a 10 000 Kč (800 je přihlášení)? Ale je fakt divný, že máš platit více ... to je příplatek za \"autobus\"? [upravil dne 18/10/10 od MilanF1]
    • 42
  7. MilanF1

    Titanové hrnce za 70 litru

    tak já koukal, jakou to má hodnotu ... poloviční ale on je spokojen, vracet to nechtěl. Minulý měsíc koupil polštář z nasa za 4000 Kč - z té pamětové pěny
    • 61
  8. MilanF1

    Titanové hrnce za 70 litru

    Petrovi gratulace, že to dopadlo tak, jak to dopadlo Tak známej nakoupil před pár lety hrnce Zepter, nakonec to bylo za 35 000 Kč, ale když je prý tak dobrý zákazník (už předtím si u nich na jiné předváděčce za pár korun něco koupil), bude mít celou sadu i s papiňákem za 50 000 Kč. No tak vzal celou sadu. Za dva dny mu to přivezli, přijel i kuchař a ukázal mu, jak se v tom vaří. A co v tom hlavně vaří? Párky Jenom ještě dodám jeho slova: \"Zaplatil jsem jim to hned na místě, ty čuměli, když jsem tam vysázel 50 litrů.\" [upravil dne 17/10/10 od MilanF1]
    • 61
  9. Mám rádio Pioneer staré asi 10 let, ale vyšší třídy (přesné označení ted nevím). Když si rozsvítím světla, tak se mi ztlumí podsvícení rádia a ve dne je rádio špatně čitelná, natož při svitu slunce. Nevíte někdo, jak tomu pozhásínání zabránit? Případně nějak aktivovat automatické rozsvícení světel na P306 s tím, že se mi interiér nepodsvítí?
  10. MilanF1

    Andreww 306 1.8 16V

    Já ti je však nedám
  11. MilanF1

    Výherce a výhra

    sorry, já jsem na ntb a široká fotka mi roztáhla stránku, takže jsem toto přehlédl. Ale souhlasím s tím, že diesel by byl diesel. Nicméně nyní spotřebu nemá cenu řešit
    • 67
  12. MilanF1

    Andreww 306 1.8 16V

    škoda toho anglána ... ale je vidět, že v troubě se nemusí připravovat jen kuře
  13. MilanF1

    Výherce a výhra

    Tak si autí pěkně užij, zasloužíš si to, však jsi měl nejvíce hlasů. Jenom jsem nějak nepostřehl, jaký v tom je motor ...
    • 67
  14. MilanF1

    Kdo z vás dělá maturitu?

    Já ji nedělám, ale tobě držím palce
    • 38
  15. MilanF1

    velka spotreba 7,8l na 100 km

    Kvalita nafty hraje roli, s přechodem na Vervu nemusím tolik šlapat na plyn. Není to placebo, protože mi tam Vervu nejdříve dal táta a já o tom nevěděl - jen jsem se divil, proč to jede lépe (dramatický rozdíl to není, ale já ten plyn spíše lechtám, takže to poznám). Začni filtrama, tím nic nezkazíš a drahé to není ... a tu spotřebu máš odečtenou z PP? Pokud jedeš do určitých km/h (pomalu), tak to počítá s 10 litry, není od věci to spočítat manuálně.
    • 47
  16. MilanF1

    olej do prevodovky

    Já zrovna z oleje.cz objednal dva litry totalu - 400 Kč i s poštou, není co řešit ... mění se to jednou za uherský rok a vyjde to levněji jak výměna motorového oleje.
    • 32
  17. MilanF1

    velka spotreba 7,8l na 100 km

    Mám sice menší a lehčí auto bez PP, nicméně sraz v Lednici byl se spotřebou 4,65, v autě dvě osoby a nějaké věci v kufru. Začínal jsem na 17 km D11, u Kolína sjíždím, až před Jihlavu mimo dálnici, poté až do Lednice po D1/D2, cesta zpět stejná /jen jsem sjel dříve a projel jsem si celou Jihlavou). Celkem najeto asi 700 km včetně orientáku (z toho 300 km po dálnici) - jel jsem dle platných předpisů 50/90/130 a dojezdy podřazováním. Spotřebou jsem byl překvapen - ale jet na Prahu a poté na D1 (tedy celou trasu po dálnici) bylo by to více. Nechci ani domýšlet, kolik by byla spotřeba, kdybych po dálnici jel 90/100 Výše jsou zmiňované filtry, doporučuji se na ně podívat - u vzducháče to je jednoduché, po koupi jsem se na něj díval a byl tam hooooodně dlouho, palivák taky. Auto ztichlo, jde od nižších otáček za plynem a klesla spotřeba o víc jak litr. Ještě doporučuji Verva diesel a aditivum VIF. [upravil dne 10/10/10 od MilanF1]
    • 47
  18. MilanF1

    Skušenosti s firmama FAP off

    u autochipu se nedivím, nemají dobrou pověst ani na chiptuning - taky vyberou peníze a nic neprovedou.
    • 6
  19. No to jo, je to super Tohle nikdy umět nebudu
  20. Zobrazuje se to jen občas ... záleží na tom, jak je auto nakloněné Doufám, žes prošel všechny kapaliny - pro jistotu.
    • 8
  21. Nejsem odborník, ale podle mě to hlásí nízkou hladinu provozních kapalin - zkontroluj je.
    • 8
  22. Aha, tak příspěvek, na který jsem reagoval je fuč ... asi admin [upravil dne 8/10/10 od MilanF1]
    • 46
  23. MilanF1

    Noční hlídání

    Já naspal těch pět hodin, takže to by mi mělo stačit ... uvidíme, kdy to dokončím, případně ještě navštívím postelové zařízení
  24. MilanF1

    Noční hlídání

    Já tě nemohu ale hlídat, mám totiž práci s doděláním preview týmů. Nějak jsem na to neměl čas, ale do nějakých osmi hodin ranních to tam musí být, takže času vcelku dost, měl bych to stihnout. PS: budíka jsem měl na 2:00, do postele jsem ulehal v 21:00 [upravil dne 8/10/10 od MilanF1]
  25. MilanF1

    Noční hlídání

    Taky tady straším Ale je to tím, že další závod F1 je na Suzuce
×
×
  • Vytvořit...